Дешеві перельоти в Україну

Передачі, оказії, квитки, транспортні послуги
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення LSquirrel »

Natella писав:
pol_serg писав: Крім того, потрібно мати на увазі, що львівський аеропорт буде закрито з квітня по серпень наступного року згідно плану реконструкції полоси, ті рейси, які збережуться, будуть виконуватись у Франківськ або у Луцьк.
Zvidki taka informazija??? Ce rejsi jakoji aviakompaniji?

http://football.unian.net/ukr/detail/4704
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Порада всім, хто ближчим часом збирається кудись летіти. EU прийняло додаток до правил перевезення багажу, відтепер провозити в салоні можна лише 1 одиницю ручного багажу, що відповідає розмірам і масі, зазначеної перевізником (від 5 до 10 кг). Перевозити 2-3 одиниці які в сумі дають ту саму масу віднині ЗАБОРОНЕНО, пакувати ноутбуки і косметички :grin: тепер доведеться в одну сумку. Для того, щоб це обійти раджу з собою мати завжди щось типу пластикового пакету тощо, щоб при потребі завантажити все туди. Особливо за дотриманням нових правил стали стежити лоукости...
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

З другої половини травня Wizzair починає літати з Тревізо до Львова
Venice Treviso - Lviv WU 988 16:50 - 19:30
Lviv - Venice Treviso WU987 20:00 - 20:50
Думаю тим хто живе на півдні то може бути цікаво.
До аеропорта є автобус з ЗД станції Местре...
Ціни демократичні...
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

Молодці що на Італію запустили зі Львова!
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Прес-реліз МАУ, публікується мовою оригіналу, рівень загального розвитку прессекретаря не обговорювати. :wise: :grin:
Открыта продажа билетов на новый рейс авиакомпании МАУ Киев - Женева
02.03.10
В кассах авиакомпании «Международные Авиалинии Украины», агентствах по продажам авиабилетов, а также на веб-сайте МАУ открылась продажа билетов на рейс Киев - Женева.

Новый прямой регулярный рейс Киев - Женева будет выполняться, начиная с 28 апреля 2010, три раза в неделю по средам, пятницам и воскресеньям.
Расписание рейсов:
Рейс
Направление
Дни
Вылет*
Прилет*
PS 485
Киев - Женева
..3.5.7
15:30
17:35
PS 486
Женева - Киев
..3.5.7
18:35
22:40
*время местное.
Рейсы будут выполняться на современных самолетах «Боинг-737» с двумя классами обслуживания: бизнес и экономическим.
МАУ стала первой украинской авиакомпанией, открывшей прямое воздушное сообщение с Женевой. До настоящего времени прямые рейсы из Украины выполнялись только в столицу Швейцарии - Цюрих.
Женева является не только перспективным туристическим, но и востребованным бизнес-направлением. Здесь расположены европейские штаб-квартиры многих международных организаций, главные офисы транснациональных корпораций и крупнейших мировых банков. Кроме того, из Женевы значительно удобнее добираться во многие курорты и туристические места восточной Франции, чем из Парижа.
«Открытие прямого воздушного сообщения между Киевом и Женевой особенно актуально в преддверии Евро-2012, поскольку именно в Женеве находится штаб-квартира УЕФА, - отметил Вице-президент МАУ по продажам и маркетингу Сергей Фоменко. - Кроме того, теперь из Женевы транзитом через Киев можно добраться до Донецка и Львова, где будут проводиться матчи чемпионата, и куда МАУ выполняет собственные регулярные рейсы».

Ціна - в межах 320 Є.
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Natella »

До настоящего времени прямые рейсы из Украины выполнялись только в столицу Швейцарии - Цюрих.
OOO, як цікаво, виявляєтся я в столиці живу :lol:

Pol Serg - дякую за інфо!!!
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Хотів звернути увагу на те, що Люфтганза встановила гнучкі ціни на сполучення з Україною, так наприклад Мюнхен-Львів на окремі дати доступний в ціні 199 Є за RT. Також доволі демократичні ціни є на напрями Франкфурт, Дюссельдорф, Мюнхен - Київ.
Аватар користувача
нена

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення нена »

Якщо ви проживаете в кантоні Цюрих, Шафгаузен чи Сант Галлен, то найдешевше буде летіти в Київ з Меммінгена (Альгой, німеччина) авіалініями WIZZ AIR. Квитки коштують від 30 до 160 Евро! На протязі останніх півтора років користуюся їх послугами і дуже задоволена!
http://www.wizzair.de
Air Bus
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 липня 2011, 18:36

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Air Bus »

Є найдешевший спосіб авіаперельотів на Україну!!!
Все виглядає наступним чином ви подорожуєте бюджетними авіалініями по прикладу WizzAir, RyanAir, EasyJet та інші які більш до вподоби по рівню сервісу та цін в один з польських міжнародних Аеропортів: Катовіце (Пижовіце), Краків (Баліце), Жешув (Ясьонка), Варшава (Окельце), а далі за допомогою трансферу, який курсує кожен день, Ви за короткий час доїдите в місто Львів (Україна). Ціни на трансфери є досить демократичні, а саме найнижча ціна є 3 Євро а найдорожчий вартує 45 Євро за особу. Якщо Вас зацікавило можу поділиться контактним телефон 0038 093 839 99 99, а хто має бажання може самостійно ознайомитьсь з послугами цінами та іншою інформацією, або здійснити бронювання та оплати його може завітати на сайт трансферної компанії http://www.airbus.com.ua
Приємних подорожей
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

Air Bus писав:Є найдешевший спосіб авіаперельотів на Україну!!!
Все виглядає наступним чином ви подорожуєте бюджетними авіалініями по прикладу WizzAir, RyanAir, EasyJet та інші які більш до вподоби по рівню сервісу та цін в один з польських міжнародних Аеропортів: Катовіце (Пижовіце), Краків (Баліце), Жешув (Ясьонка), Варшава (Окельце), а далі за допомогою трансферу, який курсує кожен день, Ви за короткий час доїдите в місто Львів (Україна). Ціни на трансфери є досить демократичні, а саме найнижча ціна є 3 Євро а найдорожчий вартує 45 Євро за особу. Якщо Вас зацікавило можу поділиться контактним телефон 0038 093 839 99 99, а хто має бажання може самостійно ознайомитьсь з послугами цінами та іншою інформацією, або здійснити бронювання та оплати його може завітати на сайт трансферної компанії http://www.airbus.com.ua
Приємних подорожей
Для Швейцарії цей метод не актуальний, так як звідси не літають лоу-кости до Польші
Air Bus
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 липня 2011, 18:36

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Air Bus »

Дозвольте не погодитись з Вашою думкою оскільки на Варшаву вже літають: TAP Portugal, Swiss, LOT Polish Airlines з Цюріха та Женеви, а з жовтня до них приєднується WizzAir до Катовіц та RyanAir до Кракова.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення _vital_ »

Air Bus писав:Дозвольте не погодитись з Вашою думкою оскільки на Варшаву вже літають: TAP Portugal, Swiss, LOT Polish Airlines з Цюріха та Женеви, а з жовтня до них приєднується WizzAir до Катовіц та RyanAir до Кракова.
Перші три перераховані вами авіакомпанії жодного стосунку до лоу-костів не мають, хоча за цінами іноді можуть з ними конкурувати. Принаймні Swiss.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

Air Bus писав:Дозвольте не погодитись з Вашою думкою оскільки на Варшаву вже літають: TAP Portugal, Swiss, LOT Polish Airlines з Цюріха та Женеви, а з жовтня до них приєднується WizzAir до Катовіц та RyanAir до Кракова.
Будьте такі ласкаві - поділіться інформацією про WizzAir та RyanAir.
Звідки вони почнуть літати до Кракова та Катовіце? Зі Швейцарії???
Air Bus
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 20 липня 2011, 18:36

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Air Bus »

Доброго Вам часу доби, інформація отримана неофіційним шляхом в приватних бесідах з працівниками цих авіакомпаній. Інфомація наступна - WizzAir починаючи з кінця жовтня планує відкрити рейс Цюріх-Катовіце, а з грудня RyanAir в очевидь конкуруючи планує рейс Женева-Краків. Такщо очікуємо офіційних прес релізів, які я думаю незабаряться.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

Air Bus писав:Доброго Вам часу доби, інформація отримана неофіційним шляхом в приватних бесідах з працівниками цих авіакомпаній. Інфомація наступна - WizzAir починаючи з кінця жовтня планує відкрити рейс Цюріх-Катовіце, а з грудня RyanAir в очевидь конкуруючи планує рейс Женева-Краків. Такщо очікуємо офіційних прес релізів, які я думаю незабаряться.
Інформація цікава, але поглянемо що з того буде. Власне цікавлять ціни тих перельотів.
Хоча, якщо брати до уваги відкриття повноцінного аеропорта у Львові зі збільшенням присутності різноманітних авіакомпаній та напрямків, не відомо чи буде фінансова доцільність їхати з Кракова бусом(це ж мінімум 7 год включно з кордоном).
Навіть з поточними обмеженнями на львівській злітній смузі можна без проблем на грудень знайти політ за 200-250Е в дві сторони з пересадкою в Мюнхені чи Відні.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Я б не поспашав закидати на форум таку інформацію. Особисто сконтактувався зі співробітникамм офісу Wizzair в Угорщині і вони про плани рейсів з Цюріха чи Женеви нічого не чули. Біля Женеви існує їх "бізнесофіс", але він займається переважно фінансовими питаннями і рекрутингом. Таким самим чином не можу уявити собі Раяна в Женеві. Розумієте, суть проблеми в тому, що збори Швейцарських портів на порядок вищі за збори всіх інших великих європортів, і якщо зважати на старі історії щодо Раяна у Франції та Іспанії, я буду самим затятим скептиком щодо цих двох компаній на швейцарському ринку. З того, що я зміг би уявити - так це облога Швейцарії з різних боків - наприклад рейси в Польщу з Фрідріхсхафена та Меммінгена, Бергамо і найсміливіше - Базеля.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення _vital_ »

pol_serg писав:Я б не поспашав закидати на форум таку інформацію. Особисто сконтактувався зі співробітникамм офісу Wizzair в Угорщині і вони про плани рейсів з Цюріха чи Женеви нічого не чули. Біля Женеви існує їх "бізнесофіс", але він займається переважно фінансовими питаннями і рекрутингом. Таким самим чином не можу уявити собі Раяна в Женеві. Розумієте, суть проблеми в тому, що збори Швейцарських портів на порядок вищі за збори всіх інших великих європортів, і якщо зважати на старі історії щодо Раяна у Франції та Іспанії, я буду самим затятим скептиком щодо цих двох компаній на швейцарському ринку. З того, що я зміг би уявити - так це облога Швейцарії з різних боків - наприклад рейси в Польщу з Фрідріхсхафена та Меммінгена, Бергамо і найсміливіше - Базеля.
Щодо не поспішати - підтримую на всі сто. Бо, наприклад, чеські авіалінії ОФІЦІЙНО анонсували напрямок в Харків з червня 2011 р., почали продавати квитки, а всього за кілька днів до першого рейсу маршрут скасували без пояснень. Отак от буває навіть якщо інфа цілком офіційна і не на рівні чуток, а висить на сайтах авіакомпаній.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Darynka »

Бо, наприклад, чеські авіалінії ОФІЦІЙНО анонсували напрямок в Харків з червня 2011 р., почали продавати квитки, а всього за кілька днів до першого рейсу маршрут скасували без пояснень.
Напевне вони побачили якй аеропорт у Харкові власноруч та зрозуміли що то була за помилка звязуватися з таким. :oops:

Я теж багато колись експерементувала з засобами подорожей додому. І автобуси і пересадки через Польшу...
Моя порада- бережіть здоровя. Всі те пересадки, автобуси- тільки зайвий стрес та нерви. Особливо якщо багато багажу.
Мені це варти платити пару євро більше щоб літати прямо до KBP. Грощі ще заробляться а ось здоровя ні. До того ж відпустка не гумова та не хочеться проводити багато часу в дорозі. То ж в мне епринцип. жодних автобусів і жодної Польщі. Прямо до KBP без жодних копромісів. Ну ок одна пересадка (MUC наприклад )це нормально але не більше. Ціни нормальні імхо трапляються так що можна те собі дозволити.
contra spem spero
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення _vital_ »

Darynka писав:
Бо, наприклад, чеські авіалінії ОФІЦІЙНО анонсували напрямок в Харків з червня 2011 р., почали продавати квитки, а всього за кілька днів до першого рейсу маршрут скасували без пояснень.
Напевне вони побачили якй аеропорт у Харкові власноруч та зрозуміли що то була за помилка звязуватися з таким. :oops:

Я теж багато колись експерементувала з засобами подорожей додому. І автобуси і пересадки через Польшу...
Моя порада- бережіть здоровя. Всі те пересадки, автобуси- тільки зайвий стрес та нерви. Особливо якщо багато багажу.
Мені це варти платити пару євро більше щоб літати прямо до KBP. Грощі ще заробляться а ось здоровя ні. До того ж відпустка не гумова та не хочеться проводити багато часу в дорозі. То ж в мне епринцип. жодних автобусів і жодної Польщі. Прямо до KBP без жодних копромісів. Ну ок одна пересадка (MUC наприклад )це нормально але не більше. Ціни нормальні імхо трапляються так що можна те собі дозволити.
А от якраз і не вгадали :) Аеропорт вже був новий. Щодо старого, так австрійці його ще в 90і рр. не злякалися і літають вже років 15 справно. Тільки дуже дорого.

Автобусами я свого часу наїздився по саме далі нікуди. Тепер літаємо, і навіть до Києва не хочеться - лише туди, кули треба. За милі можна собі дозволити, бо так набагато дешевше. Треба лише їх назбирати. Через кооп найпростіше.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Darynka »

Ой з Харковом взагалі проблема. Мені теж хочеться до Харкова прямо літати. Австрійськими дорого. Pegasus через Стамбул якось коряво і треба в інший аеропорт їхати для перельоту в Харків. Ніби новий термінал побудували але ніхто так фіне літає туди досі. :sad2: Столичний експрес дійсно штука класна але 8 годин пертися кожен раз якось так стрьомно.

В мене теж є Miles and more. Як ви через Кооп збираєте розкажіть?
contra spem spero
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Снігурка »

Пересилаю:

Терміново потрібна Ваша допомога - аеропорт Шарлеруа (Брюссель) робить
опитування щодо нового напрямку для лоу кост (щоб відкрити новий маршрут низької вартості). Одне з міст - Львів ! Я був би дуже вдячний, якщо Ви могли б взяти участь в голосувані╕. Ось посилання на
їх сайт: www.charleroi-airport.com/ голосування в кінці сторінки. Також, будь ласка, відправте своїм друзям, які могли б проголосувати. Разом з'їднаємо Львів з центром Європи !
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Svitlana »

прикольні результати:

Which route are you interested in?

votes: 6978

1.8%
1.8 % Essaouira (Morocco) 127 votes

1.4%
1.4 % Friedrichshafen (Germany) 99 votes

88.2%
88.2 % Lviv (Ukraine) 6156 votes


0.7%
0.7 % Brest (France) 51 votes

7.8%
7.8 % Rzeszów (Poland) 545 votes
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Снігурка »

от де українці одностайні та здатні швидко згуртуватись! аби було дешево :lol:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Svitlana »

Я подумала: ось кому більше всіх потрібно
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення сянка »

У вас явно застарілі результати. Ось найсвіжіші

votes: 20801


10.2 % Essaouira (Maroc) 2128 votes


1.6 % Friedrichshafen (Allemagne) 331 votes


78.7 % Lviv (Ukraine) 16364 votes


5 % Brest (France) 1048 votes


4.5 % Rzeszów (Pologne) 930 votes
Відповісти

Повернутись до “Перевезення”