Автобус в Україну буде їхати знову!

Передачі, оказії, квитки, транспортні послуги
Галюся
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 25 жовтня 2010, 23:07

Автобус в Україну буде їхати знову!

Повідомлення Галюся »

Доброї вам пори дня,
Остання вантажна експедиція, яку ми орґанізували показала, що в швейцарських українців є досить велика потреба в передачі речей в Україну і з України.
Отже, вантажний автобус зможе знову забрати ваші пакунки з Базеля в останніх числах січня – перших числах лютого.

Як і раніше, ціна передечі: до 5 кг - 10 франків, кожен наступний кілограм - 2 франки. Особиста доставка до Львова і Нововолинська; в інші міста передача буде доставлена за допомогою системи автолюкс, оплачується одержувачем (дешево). Посилка повинна бути не важчою ніж 45кг. Якщо ви хочете передати більше речей, просто поділіть їх на декілька пакунків. Якщо ваша передача складається з однієї речі, яка важча за 45 кг, її треба буде розтаможувати за додаткову оплату. За інформацією звертайтеся до Тараса (+380673145765).

Переконливе прохання не вкладати в посилки грошей! На кордоні пакунок може бути відкрито, і якщо там виявиться незадекларована сумма грошей, вона буде конфіскована. Якщо є потреба передати гроші, краще зробити це через водія.

Звозіть свої посилки (починаючи з середини січня, прошу не раніше, бо не хочеться робити з квартири складське приміщення) до мене (Alemannengasse 2, Базель 4058, мобільний 0794795810).

Декілька пакунків я зможу забрати під час Різдвяної зустрічі в Берні 16-го січня. Прошу передзвонити і попередити мене, вміст багажника, як ви розумієте, обмежений, тому треба планувати скільки пакунків я можу взяти.

Якщо комусь треба щось привезти з України розцінки такі самі як і за доставку в Україну. Прошу звертайтеся на пряму до водія (+380673145765)

прошу переслати повідомлення далі всім зацікавленим.

з повагою,

Галя Ілясевич

мобільний 0794795810
Аватар користувача
Галюся I

Re: Автобус буде їхати знову!

Повідомлення Галюся I »

Всім вітання, тут невеличке уточнення, автобус буде в Базелі 30 січня, до зустрічі, Галя
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Автобус в Україну буде їхати знову!

Повідомлення Info »

Шановні українці Швейцарії,



наступний автобус в Україну буде їхати в середині серпня (орієнтовна дана 15 серпня).

уточнення про дату надішлю на початку серпня. Ціна і умови, такі, як минулого разу.



прошу переслати повідомлення далі всім зацікавленим

бажаю гарного дня,



Галя

..........................
Доброї вам пори дня,
Остання вантажна експедиція, яку ми орґанізували показала, що в швейцарських українців є досить велика потреба в передачі речей в Україну і з України.
Отже, вантажний автобус зможе знову забрати ваші пакунки з Базеля в останніх числах січня – перших числах лютого.

Як і раніше, ціна передечі: до 5 кг - 10 франків, кожен наступний кілограм - 2 франки. Особиста доставка до Львова і Нововолинська; в інші міста передача буде доставлена за допомогою системи автолюкс, оплачується одержувачем (дешево). Посилка повинна бути не важчою ніж 45кг. Якщо ви хочете передати більше речей, просто поділіть їх на декілька пакунків. Якщо ваша передача складається з однієї речі, яка важча за 45 кг, її треба буде розтаможувати за додаткову оплату. За інформацією звертайтеся до Тараса (+380673145765).

Переконливе прохання не вкладати в посилки грошей! На кордоні пакунок може бути відкрито, і якщо там виявиться незадекларована сумма грошей, вона буде конфіскована. Якщо є потреба передати гроші, краще зробити це через водія.

Звозіть свої посилки (починаючи з середини січня, прошу не раніше, бо не хочеться робити з квартири складське приміщення) до мене (Alemannengasse 2, Базель 4058, мобільний 0794795810).

Декілька пакунків я зможу забрати під час Різдвяної зустрічі в Берні 16-го січня. Прошу передзвонити і попередити мене, вміст багажника, як ви розумієте, обмежений, тому треба планувати скільки пакунків я можу взяти.

Якщо комусь треба щось привезти з України розцінки такі самі як і за доставку в Україну. Прошу звертайтеся на пряму до водія (+380673145765)

прошу переслати повідомлення далі всім зацікавленим.

з повагою,

Галя Ілясевич
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Автобус в Україну буде їхати знову!

Повідомлення Info »

Це остаточне підтвердження, що вантажний автобус в Україну буде виїжджати з Базеля, Alemannengasse 2 в суботу 20 серпня о 12.00.

Прошу приносити свої посилки зазделегідь. Також буду вдячна, якщо ви попередите мене наперед, що маєте намір передати посилку, так мені легше буде проконтролювати чи всі передачі відбулися.

Я отримала запит стосовно передачі грошей, це можна буде зробити через водія, вартість передачі 2% відсотки від суми. Як і раніше, ціна передечі: до 5 кг - 10 франків, кожен наступний кілограм - 2 франки. Особиста доставка до Львова і Нововолинська; в інші міста передача буде доставлена за допомогою системи автолюкс, оплачується одержувачем (дешево). Посилка повинна бути не важчою ніж 45кг. Якщо ви хочете передати більше речей, просто поділіть їх на декілька пакунків. Якщо ваша передача складається з однієї речі, яка важча за 45 кг, її треба буде розтаможувати за додаткову оплату.

За інформацією звертайтеся до Тараса (+380673145765).

Переконливе прохання не вкладати в посилки грошей! На кордоні пакунок може бути відкрито, і якщо там виявиться незадекларована сумма грошей, вона буде конфіскована. Якщо є потреба передати гроші, краще зробити це через водія.

Якщо комусь треба щось привезти з України розцінки такі самі як і за доставку в Україну. Прошу звертайтеся на пряму до водія (+380673145765). Він виїжджатиме з України 17 серпня.

прошу переслати повідомлення далі всім зацікавленим.

Галя Ілясевич
Аватар користувача
Вероніка Раденко

Re: Автобус в Україну буде їхати знову!

Повідомлення Вероніка Раденко »

Доброго дня !
Хочу передати передачу до Львова. Коли у вас наступний рейс до України . і чи забираєте пакунки з Женеви ?
по можливості , відпишіть будьласка на емейл
vironik@yandex.ru
З повагою Вероніка
Відповісти

Повернутись до “Перевезення”