Пасажирські перевезення

Передачі, оказії, квитки, транспортні послуги
Євген
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 жовтня 2010, 18:34

Пасажирські перевезення

Повідомлення Євген »

Добрий вечір всім! Можу надати послугу по перевезенню пасажирів з Швейцарії в Україну або навпаки на 8-ми місному мікроавтобусі марки Опель Виваро Лонг.Авто має кондиціонер та шкіряний салон люкс, а також велике місце для багажу. Можу виїхати в любий зручний для Вас час! Мої контакти: e-mail pov80@inbox.ru ,mob.tel. ua 00380502824872 ,mob.tel.ch +41762497118.Ціна за послуги 0.45 sfr за км. Буду радий співпрацювати. Євген.
Вкладення
авто
авто
авто
авто
DSC_0052.jpg
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Пасажирські перевезення

Повідомлення _vital_ »

Євген писав:Добрий вечір всім! Можу надати послугу по перевезенню пасажирів з Швейцарії в Україну або навпаки на 8-ми місному мікроавтобусі марки Опель Виваро Лонг.Авто має кондиціонер та шкіряний салон люкс, а також велике місце для багажу. Можу виїхати в любий зручний для Вас час! Мої контакти: e-mail pov80@inbox.ru ,mob.tel. ua 00380502824872 ,mob.tel.ch +41762497118.Ціна за послуги 0.45 sfr за км. Буду радий співпрацювати. Євген.
Надіслав Вам приватне повідомлення.

Наперед дякую за відповідь.

В.
Євген
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 жовтня 2010, 18:34

Re: Пасажирські перевезення

Повідомлення Євген »

Я можу це зробити але мені потрібно знати місто в Австрії і тоді я зможу порахувати скільки це коштує, з повагою, Євген.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Пасажирські перевезення

Повідомлення Svitlana »

Дозволю собі від імені автора також додати, що є можливість арендувати послугу перевезення не лише на маршрут з А до В, але і замовити перевезення по всій Європі. Наприклад для групи школярів чи для гастролей музикантів чи просто холостяцької вечоринки.
Майте на увазі та передайте іншим (своїм швейцарським/німецьким/австрійським друзям та знайомим, наприклад).
Відповісти

Повернутись до “Перевезення”