Рідна земля патріотам

Приватні послуги і реклама
Patriot
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 13 лютого 2016, 13:27

Рідна земля патріотам

Повідомлення Patriot »

Дорогі українці!
Ми знаємо як складно буває на чужині, далеко від Батьківщини. Тому і вирішили запровадити таку послугу, яка дозволить вам відчути рідну землю в прямому сенсі цього слова. Адже рідна земля завжди додає сили і спокою людині, не дає впасти духом і підказує в складні моменти життя.
Все почалося з того, що мій товариш попросив прислати йому щось таке, що змогло б дати йому час від часу насолоджуватися відчуттям рідного дому. Коли ще він жив тут, то любив поговорити про свій сад біля будинку де він часто відпочивав, доглядаючи за кожним деревцем, отримуючи від цього справжню насолоду та спокій. Отже наша компанія дружно вирішила відправити йому трохи землі з його саду. На подив, після того як посилка надійшла йому, він надіслав нам посилку з вдячністю і сувенірами.
"Надіслана вами Земля стала приносити мені успіх, я помітив несподіваний порив внутрішніх сил та значну внутрішню енергію. В душі з'явилося спокій і відчуття впевненості в своїх силах. Спасибі величезне друзі!" - Трохи з того тексту, що він нам надіслав.

Тому ми і вирішили зайнятися такою благородною послугою, ми відправляємо рідну землю патріотам, які знаходячись за кордонами України та пам’ятають про своє коріння, про свою Батьківщину. Якщо Ви є патріотом і хочете мати таке приємне відчуття своєї Батьківщини пишіть нам на поштову скриньку - ukrainepatriotyou@gmail.com
Ми з радістю допоможемо Вам відчути духовну силу Батьківщини перебуваючи далеко від неї.

Повернутись до “Пропоную, продаю”