Ексклюзивні товари з України

Приватні послуги і реклама
sashko_podilsky
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 30 червня 2009, 23:31

Ексклюзивні товари з України

Повідомлення sashko_podilsky »

Пропонуємо Вашій увазі оригінальні твори українських майстрів. Сподіваємось вони стануть гідною окрасою Вашого дому та членів Вашої родини.
Наш сайт http://ukrainiangifts.co.cc
Будемо раді співпраці.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Ексклюзивні товари з України

Повідомлення pol_serg »

Ну для того щоб допомогти у вирішенні проблем ви мусите таки їх відкрити. Мені здається, ви дарма розраховуєте на діаспору, в крайньому разі у Швейцарії діаспора доволі невелика і я не думаю, що ви тут зможете розвинути на тому прибутковий бізнес. Я б радив більший опір робити на так звані інтернаціональні маркти, наприклад в Цюріху то проходить літом раз-два в місяць в Оерліконі , чи традиційний мистецький базарчик Розенмаркт (2 рази в тиждень регулярно). Там мабуть буде легше сумістити "приємне і корисне".
sashko_podilsky
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 30 червня 2009, 23:31

Re: Ексклюзивні товари з України

Повідомлення sashko_podilsky »

Дякую за пораду...
Може поділитесь більш докладнішою інформацією?
Бачу пан бував у Камянці?
Доречі, я зараз у Камянці-Подільському діля БК в парку... Жара, але краєвиди супер!
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Ексклюзивні товари з України

Повідомлення pol_serg »

Так, в Кам"янці бував, можливо знов скоро буватиму, місто й справді гарне, проте ну вже настільки занедбане, особливо дороги - то кошмар кошмарів. Також кидається в очі практично повна відсутність "громадського" транспорту.
Про Розенхоф можете почитати тут http://www.rosenhof.ch/galerie.php
Про Інтернаціональний базар напишу, коли десь надибаю його афішу, то мало б бути десь скоро.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Ексклюзивні товари з України

Повідомлення Svitlana »

Я думаю, що постійного бізнесу тут не буде, але періодичні - дуже навіть реально. Особливо, це було би доречно під час певних заходів. Під виставки, фестивалі і так далі. Ось на екскурсії в Берні я дізналася про щорічний етнічний фестиваль (про деталі потрібно буде ще попитати), де з усього світу культури представляють своє мистецтво. Або в Цюриху щороку проводиться Театершпектакель. Ідея його - виступ театрів з усього світу. Але окрім того, там також приїжджають різні митці і майстри "вільних професій" - фокусники, циркачі, танцівники хіп-хопу, африканська кухня, гадання на картах Таро і астрологи та подібне. http://www.theaterspektakel.ch/index.php?id=147&L=1 Ось інфо на них. там є ланка - "Інформація для вуличних акторів", але вона чогось не працює (може поки що?)
sashko_podilsky
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 30 червня 2009, 23:31

Re: Ексклюзивні товари з України

Повідомлення sashko_podilsky »

Про Камянецькі дороги - жах - це ще мяко...
Щодо громадського транспорту - який може бути тролейбус, коли місцеві депутати і керівники профільних відомств - власники маршруток (доречі вщент розбитих). Вони ж і встановили грабіжницький тариф на проїзд....
sashko_podilsky
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 30 червня 2009, 23:31

Re: Ексклюзивні товари з України

Повідомлення sashko_podilsky »

Маємо першого клієнта з вашого боку!!!
нажаль не знаю ніка, але дуже прошу залишити свої враження від нашої продукції тут на форумі.
Наперед вдячний, Сашко
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Ексклюзивні товари з України

Повідомлення pol_serg »

Дуже прикро за Кам"янецьку владу, пам"ятається минулого року десь в травні, перед виборами мера, на нового кандидата покладалося стільки надій... :oops: Ну зрештою маємо то що маємо. Дуже прикро, що з такого місця, яке мало б бути перлиною для туристів поступово стає щось понищене, напівзруйноване і потворне.

Тепер повернемся до наших справ, тут трохи про вельтмаркт http://weltmarkt-oerlikon.ch/bildergalerie.html
почитайте, можливо то вам підійде.
Відповісти

Повернутись до “Пропоную, продаю”