Допомога в коханні.

Приватні послуги і реклама
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Вітал - можете назвати причину, що дає вам право нападати на мене , брехати про Церкву Саєнтології. . опридюднювати брехливі дані взяті з інтернету а не з достовірних джерел?
Вибачте, я проти вас особисто не маю нічого. І я жодного разу не збрехав. Наведіть мені хоч одне моє брехливе твердження.

А от я особисто більше довіряю не вам (я вас не знаю), а владі тієї ж Німеччини, яка вашу організацію заборонила як шкідливу та небезпечну. До речі, вже прогрес - з"явилося слово "церква". Залишу за собою право писати його в лапках.

Ви поводите себе як типовий "саєнтолог" - критика неприпустима, всі критичні джерела мають бути знищені! Але короткуваті ручки.
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

А де те джерело звідки взята брехня про "заборону"?
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Милі україночки!
Дуже перепрошую за недолугих розігрівачів форуму - вони злі та гарячково недоброзичливі.
Через них оприлюднюю не те що обіцяв, а інший, вже готовий матеріал.

Зичу юності та свіжості - це ви можете -

В Діанетиці ми дуже мало говоримо про гериатрію*.

Це досить дивакувата назва для *науки про старість і про її причини. Ми майже не торкаємося цієї області, і це досить знаменно, адже я був одним з членів геронтолічного товариства при Службі охорони здоров"я Сполучених Штатів. Вони, як вважається, мають бути фахівцями у цьому питанні. Проте я вирішив не торкатися цієї галузі, тому що тут важко щось довести. Щоб довести щось в гериатрії, треба щоб хто-небудь прожив ще сотню років.

Проте якщо б хто-небудь з вас взяв яку-небудь людину і провів їй дуже багато одітінгу, то ви почали б спостерігати процес омолодження. Це, взагалі-то , неможливо заперечувати – я не думаю, що це можна заперечувати. Або ж ви почнете почнете спостерігати процес дорослішання людини – її вік буде змінюватися в напрямку якогось оптимального віку. Я не знаю, який оптимальний вік – двадцять один, двадцять два, десь так. І ви берете людину, котра застрягла на траку часу у віці п"яти чи десяти років і котра за якимись фізіологічними ознаками нагадує п"ятирічну чи десятирічну дитину чи котра застрягла – не приведи Господи – в народженні і вирізняється округлістю форм, властивих людині, що застрягла в народженні, і ви приводите цих людей у той вік, котрий є оптимальним для них, якщо тільки вони ще не проминули фатальної межі.

Фізіологічні зміни в тілі можуть зайти так далеко, що, незалежно від того, скільки процесінгу ви проведете цій людині, вона вже не поправиться.
Лікар, як правило, вважав би людину безнадійною і сказав би, що для неї нічого зробити не можна.

Або, припустимо, людині тридцять років, а вона виглядає на сорокп"ять. Коли ви проводите цій людині процесінг – дбайливий, хороший процесінг – то, якщо у прекліра нема якого-небудь серйозного відхилення у будові органів тіла, ви отримаєте людину, котра виглядає на тридцять років, чи на двадцять вісім, чи на двадцять шість, чи на двадцять п"ять, щось в цьому роді.

Я особливо… мені спадає на думку одна панночка з Канзас-Сіті. Я читав там лекції, а її чоловік помер якраз перед цим, і один парубійко з моєю допомогою одітував її протягом дев"яти годин.

Коли я побачив цю жінку вперше, вона сиділа в залі і виглядала як стара. Звичайно, вона була вдягнена в чорне, і це не надто поліпшувало картину в цілому, але однак, коли ви дивилися на її обличчя, ви бачили, що перед вами жінка, котрій, очевидно, близько… о, вона виглядала літньою.

Видно, що у неї має бути сильний заряд горя, якого можна позбутися. І він одітував ту жінку протягом дев"яти годин, і я побачив її через два дні після того, як він її проодітував… чи через день. Вона була в іншому одязі, що, звичайно ж, деякою мірою посилювало ілюзію: вона була в червоному платті. Передімною була молода жінка. Передімною була молода жінка!

Переді мною була жінка років двадцяти шести. Це може відбуватися (клац) ось так. Так, ми, безперечно, вторгаємося в сферу гериатрії, проте ми не насмілюємося надто багато говорити про омолодження старців; це надто непопулярна тема. Тим не менше, одітор, працюючи з людьми може побачити, як вони стають молодше, чи старше. І я… не збираюся продавати Діанетику подібно тому, як продають ці рожеві пігулки, котрі ви маєте передплачувати поштою. Все це просто побічний результат. Ми не збираємося добиватися, щоб всі жили вічно. Це просто ілюстрація до теорії тета-МЕСТ*.

Л.Рон Хаббард. Лекції "Науки виживання". "Теорія тета-МЕСТ. Частина перша". Лекція, прочитана 21 травня 1951 року.

*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки.
*одітор-людина, навчена і кваліфікована у застосуванні процесів і процедур Діанетики. *тета-думка, котра потенційно не залежить від матеріальної ємності чи середовища, в котрому вона діє.
*МЕСТ-слово, утворене записом українськими буквами звучання англійського терміну MEST, складеного з перших букв слів matter (матерія), energy (енергія), space (простір), і time (час). Використовується для позначення фізичного всесвіту.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Я особисто це підтверджую.
У моїй практиці якось була одна жіночка бальзаківського віку.
Прийшла аж чорна від проблем з боссом-бойфрендом.
За 50 годин одитингу розцвіла мов та квіточка!
Та й пурхнула - тільки її й бачили.

Що з задоволенням відзначили студенти класу місії та мої колеги.
І мені приємно як професійному одитору.

І була бабуся.
Теж відзначили її рідні та близькі.

Це нескладно - це й ви можете об"єднавшись та регулярно працюючи.
Успіхів!
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:А де те джерело звідки взята брехня про "заборону"?
Це вже клініка. Все, що не по Хабарду - то брехня? Фром - теж брехня? Обережніше з словами.

Так, я трохи помилився з Німеччиною - там ваша секта лише під наглядом спецслужб та ведуться дебати про заборону. Сподіваюся, таки заборонять.

Трохи інформації для роздумів нижче. Ясна річ, все то є брехня :)

http://www.focus.de/politik/deutschland ... 28762.html
http://news.bbc.co.uk/hi/russian/intern ... 133821.stm
"
В Германии хотят запретить сайентологов
Центр сайентологии в Берлине
Открытие центра сайентологии в Берлине сопровождалось протестами
Высшие руководители МВД Германии рассматривают вопрос о запрете на территории страны деятельности Церкви сайентологии."

http://www.tagesspiegel.de/berlin/Lande ... 24,2547697
"Hilfe für Scientology-Opfer
Belästigung durch Psychogruppen oder Scientology? Der Senat hat eine zentrale Beratungsstelle für Betroffene eingerichtet. Der Opposition ist das aber nicht genug."

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7133867.stm
"Germany's federal and state interior ministers have declared the Church of Scientology unconstitutional, clearing the way for a possible ban."

У Франції пішли трохи далі:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/635793.stm
"Tuesday, 8 February, 2000, 17:36 GMT
France recommends dissolving Scientologists

A government committee in France has recommended dissolving the Church of Scientology there, on the grounds that its activities threaten public order.

A report submitted to the prime minister, Lionel Jospin, described the church as a totalitarian sect that kept files containing personal information on its members. "

Бельгія
http://www.foxnews.com/story/0,2933,295693,00.html
"Church of Scientology Faces Criminal Charges in Belgium

Tuesday, September 04, 2007

BRUSSELS, Belgium — A Belgian prosecutor on Tuesday recommended that the U.S.-based Church of Scientology stand trial for fraud and extortion, following a 10-year investigation that concluded the group should be labeled a criminal organization."
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Страсбург выступил в защиту московских саентологов


Московская церковь саентологии выиграла в Европейском суде по правам человека иск против России. Церковь была официально зарегистрирована 25 января 1994 года, но после вступления в силу в 1997 году закона "О свободе совести и религиозных объединениях" не смогла пройти процедуру перерегистрации. Все 11 заявок были отклонены по разным причинам. Суд в Страсбурге усмотрел в действиях российских властей нарушение Европейской конвенции прав и основных свобод человека, и обязал выплатить истцам 15 тысяч долларов за судебные издержки и 10 тысяч долларов в качестве возмещения морального ущерба.

"Это неполитическая организация, что очень важно, - заявил он. - у нее нет никаких политических амбиций. Это некоммерческая организация, что тоже очень важно, потому что в общественном мнении среднего россиянина четко запечатлелось, что саентология - это "пирамида", что принципиально не так. Мы готовы помочь саентологам развеять этот и подобные мифы. ... То, что саентологи ни на чем не делают коммерции, надо четко дать понять и власти, и обществу. Но самое главное, что они предложили новые социальные технологии - то есть то, что давным-давно ищут в России все, кому не лень. Эти технологии пришли в виде учения саентологии. Ну и что, что она - религия? Хаббард придумал гениальную схему, которая стала называться церковью. Но ведь вся религия саентологов построена на идеологии здравого смысла. Может быть, саентологам просто более комфортно так себя называть, но суть от этого не меняется. По моему мнению, Саентологическая церковь Москвы - это общественная организация высочайшего уровня - по уровню организованности с ней не сравнится ни одна из тех, которые приходилось встречать во всей России. ...К сожалению, столь отлаженную технологию в нашем государстве пытаются каким-то образом долгое время не замечать".

http://portal-credo.ru/site/?act=press& ... ess_id=690

Хлопчики та дівчатка!
Давайте жити дружно!
Досить лити гидоту.
Давайте по суті!

Не публікуйте пости що не стосуються теми форуму!
Востаннє редагувалось 17 липня 2008, 21:24 користувачем leonid, всього редагувалось 1 раз.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

_vital_ писав:
leonid писав:Вітал - можете назвати причину, що дає вам право нападати на мене , брехати про Церкву Саєнтології. . опридюднювати брехливі дані взяті з інтернету а не з достовірних джерел?
Вибачте, я проти вас особисто не маю нічого. І я жодного разу не збрехав. Наведіть мені хоч одне моє брехливе твердження.

А от я особисто більше довіряю не вам (я вас не знаю), а владі тієї ж Німеччини, яка вашу організацію заборонила як шкідливу та небезпечну. До речі, вже прогрес - з"явилося слово "церква". Залишу за собою право писати його в лапках.

Ви поводите себе як типовий "саєнтолог" - критика неприпустима, всі критичні джерела мають бути знищені! Але короткуваті ручки.
Брехня про заборону.
Брехня про секти.
Може досить брехати?
Пора й вибачитися та попрохати модератора видалити брехливі дописи.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення Снігурка »

наскільки мені відомо, саєнтологія не заборонена в німеччині, але знаходиться під наглядом захисту конституції (verfassungsschutz)

але тим не менше чи не здається вам, що цене місце для реклами? якщо хтось зацікавиться теорією, хай це робить сам, а цей форум це місце для спілкування, а не поширення реклами
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Звісно що згоден!
Якщо е якась реклама ( особливо антиреклама )- нехай модератор її видалить з власної ініціативи як у мене так і особливо у дописувачів схильних до брехні .

Кохання - то є вічна тема.
Скільки людей - стільки й поглядів.
Тож ми можемо допомогти закоханим лише маючи інформацію від однієї першої моєї публікації.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав: Брехня про заборону.
Брехня про секти.
Може досить брехати?
Пора й вибачитися та попрохати модератора видалити брехливі дописи.
Модератори розберуться самі.

А ви от скажіть конкретно - де саме брехня у цих повідомленнях серйозних медіа (це не мої вигадки, і написано не на паркані)? Німеччина - нагляд спецслужб, заяви федеральних та земельних міністрів внутрішніх справ про неконституційність "церкви", рекомендація парламентського комітету у Франції про розпуск через загрозу громадському порядку, рекомендація генпрокурора Бельгії про судовий розгляд через шахрайство та здирництво, а також висновок слідчої комісії про злочинний характер організації?

То BBC бреше? Чи взагалі всі, крім вас?

Мені цікаво розібратися. Думаю, що не лише мені.
_vital_ писав:
leonid писав:А де те джерело звідки взята брехня про "заборону"?
http://www.focus.de/politik/deutschland ... 28762.html
http://news.bbc.co.uk/hi/russian/intern ... 133821.stm
"
В Германии хотят запретить сайентологов
Центр сайентологии в Берлине
Открытие центра сайентологии в Берлине сопровождалось протестами
Высшие руководители МВД Германии рассматривают вопрос о запрете на территории страны деятельности Церкви сайентологии."

http://www.tagesspiegel.de/berlin/Lande ... 24,2547697
"Hilfe für Scientology-Opfer
Belästigung durch Psychogruppen oder Scientology? Der Senat hat eine zentrale Beratungsstelle für Betroffene eingerichtet. Der Opposition ist das aber nicht genug."

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/7133867.stm
"Germany's federal and state interior ministers have declared the Church of Scientology unconstitutional, clearing the way for a possible ban."

У Франції пішли трохи далі:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/635793.stm
"Tuesday, 8 February, 2000, 17:36 GMT
France recommends dissolving Scientologists

A government committee in France has recommended dissolving the Church of Scientology there, on the grounds that its activities threaten public order.

A report submitted to the prime minister, Lionel Jospin, described the church as a totalitarian sect that kept files containing personal information on its members. "

Бельгія
http://www.foxnews.com/story/0,2933,295693,00.html
"Church of Scientology Faces Criminal Charges in Belgium

Tuesday, September 04, 2007

BRUSSELS, Belgium — A Belgian prosecutor on Tuesday recommended that the U.S.-based Church of Scientology stand trial for fraud and extortion, following a 10-year investigation that concluded the group should be labeled a criminal organization."
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

1 Це Церква Саєнтології а не інша організаця.
Вибачитися за брехню та просити модератора видалити брехливі повідомлення.

Може в пошуках інформації про Україну, її незалежність, українців це джерело антагонізму заходить на сайти Жириновського та Затуліна чи ще якого-небудь антиукраїнця?

Що ні?

То навіщо вишукувати бруд?

Навіщо патологічно брехати?
Навіщо засмічувати гілку повідомленнями не в тему?
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:1 Це Церква Саєнтології а не інша організаця.
Вибачитися за брехню та просити модератора видалити брехливі повідомлення.

Може в пошуках інформації про Україну, її незалежність, українців це джерело антагонізму заходить на сайти Жириновського та Затуліна чи ще якого-небудь антиукраїнця?

Що ні?

То навіщо вишукувати бруд?

Навіщо патологічно брехати?
Навіщо засмічувати гілку повідомленнями не в тему?
Ну що за істерика. Відповідайте за свої слова. Де саме брехня в повідомленнях про переслідування владою Європейських країн "церкви саєнтології", що я навів вище? Конкретно. Вибачатися мені ні за що. А от вам варто було б, бо крім викриків "Брехня!" у вас жодного аргументу.
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Повертайтеся в теперішній час!

Вибачте, ви розумієте по-нашому чи користуєтеся електронним перекладачем?

Я вже схопив вас за руку та ткнув носом в брехню кілька разів.

Модератор на мої багаторазові звертання не реагує.

Висновок - це джерело антагонізму є одним із розігрівачів та наповнювачів форуму.

Питання до модератора - домен ch швейцарський?
Ви отримали ліцензію на право діяльності?
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Повертайтеся в теперішній час!

Вибачте, ви розумієте по-нашому чи користуєтеся електронним перекладачем?

Я вже схопив вас за руку та ткнув носом в брехню кілька разів.

Модератор на мої багаторазові звертання не реагує.

Висновок - це джерело антагонізму є одним із розігрівачів та наповнювачів форуму.

Питання до модератора - домен ch швейцарський?
Ви отримали ліцензію на право діяльності?
Де ж саме ви ткнули мене носом в брехню? І чому ви так нервуєте? І що по суті моїх питань? Ви можете спростувати наведену інформацію ЗМІ?
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення dima_ternopil »

leonid писав:Повертайтеся в теперішній час!

Вибачте, ви розумієте по-нашому чи користуєтеся електронним перекладачем?

Я вже схопив вас за руку та ткнув носом в брехню кілька разів.

Модератор на мої багаторазові звертання не реагує.

Висновок - це джерело антагонізму є одним із розігрівачів та наповнювачів форуму.

Питання до модератора - домен ch швейцарський?
Ви отримали ліцензію на право діяльності?
Почитав я дану дискусію і зрозумів - такої гарної антиреклами саєнтології з боку Леоніда я ще не чув.
Людина не оперує фактами, не вміє вести дискусію і пробує просто навязати щось...

Леонід - хто вам оплатив таку відверту дискредитацію саєнтології?
Що поганого вам зробило це фальшиве вчення?

Я впевнений що усі пости в даній теми залишаться на місці і текст буде проіндексований
пошуковими системами які будуть видавати посилання на даний форум при пошуку всього що
повязано зі словом "саєнтологія". Прекрасна "реклама".

А на рахунок даного домена CH мушу вас розчарувати! Ніякої ліцензії не потрібно...
Ви не володієте даним питанням, а тому продовжуйте і далі проводити антирекламу своєму вченню...

Дякую що відкриваєте людям очі.

Успіхів вам.
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Важкий хліб українця в Швейцарії - до чого змушені докотитися люди.

Нагадую тему гілочки -Допомога в коханні.

Враховуючи ті обставини, що у розділі "Поскаржитися" є "Повідомлення не відповідає темі" та " Інше..." а модаратор наче у Сірка позичила і дозволяє

-брехню
-нададки
-антагонізм
- пости не в тему

чим порушуються правила форуму з якими я погодився

Змушений владнати все самотужки-
-пости що порушують правила форуму на них скаржуся та ігнорую
- можу й список недругів занести

І я змушений змушений втихомирювати джерело антагонізму

І ніяк не можу з-за цього оприлюднити обіцяне.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Важкий хліб українця в Швейцарії - до чого змушені докотитися люди.

Нагадую тему гілочки -Допомога в коханні.

Враховуючи ті обставини, що у розділі "Поскаржитися" є "Повідомлення не відповідає темі" та " Інше..." а модаратор наче у Сірка позичила і дозволяє

-брехню
-нададки
-антагонізм
- пости не в тему

чим порушуються правила форуму з якими я погодився

Змушений владнати все самотужки-
-пости що порушують правила форуму на них скаржуся та ігнорую
- можу й список недругів занести

І я змушений змушений втихомирювати джерело антагонізму

І ніяк не можу з-за цього оприлюднити обіцяне.
Жалюгідно... Успіхів вам у коханні :lol3:
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

"Почитав я дану дискусію і зрозумів - "

І вам дякую. Дійсно, і ложка дьогтю діжку меду зіпсує.

Цілеом згоден що живе спілкування в дусі "Тримай злодія" неприємне виглядає.

Така вже природа джерела антагонізму.

Проте людям потрібне і кохання і молодість і здоров"я!!!!!!

Повірте, це дійсно приємно. коли ти допоміг людині ( як - я про це вже писав вище ) ти чудово почуваєся та й люди тобі вдячні.

А за таке варто працювати і впевнений - світ стане кращим!!!-
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення Svitlana »

РЕАКЦІЯ НА ВСІ СКАРГИ
від leonid

Леоніде,
1. Прошу зауважити, що я і є адміністратором та модератором цього форуму.
2. Прошу зауважити, що правил як таких на нашому форумі немає і не варто на них посилатися щоразу. Правила, під котрими ви підписувалися під час реєстрації, кажуть про те, що ви будете поводитися відповідно до чинного законодавства держави, не будете пропонувати нелегальний товар, наркотики, зброю та подібне, не будете підбурювати до національної ненависті .... ну і таке подібне.
3. Ну і про нападки, брехню і образи. Як психолох ви повинні знати, що визначення людиною фактів залежить не стільки від самих фактів, скільки від сприймання їх людиною. Якщо людина хоче побачити особисту образу в чомусь, то вона її неодмінно побачить. Наскільки я можу судити з погляду загально-людських засад, прямих образ у вашу сторону не було. Так само, як і нападок.
Рекламу я також не буду видаляти - для цього у нас існує спеціальний розділ, до котрого і було перенесено тему, відповідно до її спрямування. Лише лишній раз підкреслю, що кожен повинен сам обдумувати, як інформацією користуватися і якій інформації довіряти.
:seeya:
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Зрозуміло!

Годі вже!
Брехня в дописах дуже нагадує мені часи до відновлення української державності.

Стільки всілякої гидоти в пресі та на телебаченні - злостивих, аби вкусити підлій тваринці.

Хто був у Києві в ті буремні часи той знає!

І де ті зараз?

Мо в Швайцарію встигли повтікати?

То було тоді.

Так само буде й зараз!



Шановні пані, панночки!

Хто спромігся таки пробитися крізь це шумовиння -

- прикро, що є чимало притрушених женоненависників що замість в тему так аби нагадити

- безсенсовно й далі живити джерела антагонізму , позаяк їм лише й тільки цього і потрібно

- модератор сам себе й здав

Тому я припиняю більше сюди дописувати.

Хто відкинув недолугі дописи і вже ознайомився з моїми постами для отримання інформації звертайтеся на мій Е-маіл.

Завжди радий буду допомогти!!!

Завжди поділюся поділюся набутим досвідом , порадами та конкретними кроками в складних ситуаціях.

Прикро, що не вдалося це розмістити на форумі.

У вас завжди є підтримка, де б ви не були, навіть на чужині!
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Відповісти

Повернутись до “Пропоную, продаю”