Допомога в коханні.

Приватні послуги і реклама
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Вам - українцям закордоння свіжа інформація та допомога!

КОХАННЯ.

Було з"ясовано, що існує три типи кохання між жінкою і чоловіком: перший можна описати, взявши за основу закон афініті*, і цей тип кохання являє собою ніжність, з якою люди ставляться одне до одного; другий – це статевий вибір, що є справжнім тяжінням взаємної сексуальності між партнерами; третій – примусове "кохання", не продиктоване нічим більш розумним, ніж аберацією*.

Можливо, в героїв легенд існували випадки іншого типу і, якщо подивитися довкола, то можна виявити велику кількість щасливих сімей, утворених на природньому і щасливому захваті одне одним. Ми знаходимо безліч випадків третього типу: цьому присвячена бульварна сенсаційна література з її труднощами; він закидає суди терміновими позовами про розлучення, кримінальними діями і цивільними справами; цей тип кохання відправляє заплаканих дітей в куток, подалі від сварок; він випускає зі своїх зруйнованих домівок розбитих молодих жінок і чоловіків.

Діанетика класифікує третій тип кохання як "партнерство реактивного розуму*". Тут панує згода, але на найнижчому розрахунковому рівні, який характеризує людину. Зведені примусом, чоловіки і жінки утворюють сім"ї, щоб знайти в них лише смуток і позбутися своїх надій.

До початку подружнього життя вони знають тільки, що щось примушує їх бути разом, почуття, що вони мають бути досить приємними одне для одного. А після весілля все більше й більше рестимуляція колишнього болю робить, нарешті, їх обох хворими, і життя, ускладнене тепер нещасними дітьми, перетворюється на сумні руїни.

Шлюб може бути врятований шляхом клірування* аберацій партнерів. Відновлення шлюбу шляхом клірування партнерів може й не принести такої великої любові, яку прославляли поети, але це принаймі принесе високий рівень поваги і співпраці для досягнення загальної мети – зробити життя гідним. І в багатьох шлюбах, після того, як партнери стали клірами, під брудним драттям абераціїї було виявлено, що вони дійсно кохали одне одного.

Клірування можна проводити з дуже важливої причини: задля дітей. Майже всі неприємності в шлюбі мають головну причину – аберацію по другій динаміці*, секс. І будь-яка аберація містить нервове ставлення до дітей.

Там де є діти вихід не в розлученні, а в кліруванні. З кліруванням відкривається нова сторінка життя, на якій може бути написане щастя.
Л.Рон.Хаббард. "Діанетика".

*афініті-привабливість, симпатії, що існують між двома людськими істотами, або між людськими істотами та іншими живими організмами.
*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки.
*реактивний розум-частина розуму, яка записує й зберігає фізичний біль та болісні емоції і намагається спрямувати організм лише на основі "стимул-реакція".
*клірування-застосування діанетичного одітінгу, інша назва-процесінг.
*друга динаміка-це прагнення людини до виживання шляхом статевого акту, народження та виховання дітей.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення Svitlana »

Щось дуже багато незрозумілих слів і так і не зрозуміло яким чином пропонується допомога.

Я не вправі вирішувати чи то щось добре чи шкідливе і, відповідно, видаляти чиїсь дописи ради власної забаганки чи переконань, але лишній раз зверну увагу, що всю інформацію, котра вам надходить з будь-яких джерел потрібно обдумувати і виважувати, читати не лише інформацію від прибічників, але і критиків.

Дядько Гугл видає цілу купу інформації про діанетику, а з нею нерозривно про Церкву (секту) саєнтологів. Як правило ця інформація подана з погляду самих саєнтологів (включаючи матеріал Вікіпедії). Критики не так вже і багато, але вона досить і досить вагома.
http://www.niisp.gov.ua/vydannal.php?doc=r11&glava=_9 або ще гірше http://www.gpu.ua/index.php?&id=171964&rid=news4,

Далі я перенесу цю тему для дискусії у форум "Духовне". Про кохання хай люди говорять тут, а про саєнтологію таки в духовному. Добре? :wink:
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Вітаю! Кохання є коханням!
Усі ми прагнемо любові. Переносити нікуди не треба, позаяк тема й так розташована вдало і відповідає тематиці форуму - люди переглядають. А чорнухи накопати - то справа не хитра. Та й публікувати неперевірені відомості - тим більше зайве. Форум ніби ж бо солідний.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення Svitlana »

Правду кажете! :tak2:
Просто ви дуже багато цікавих термінів накидали у текст. Я ніби і з освітою якою-не-якою, але таки полізла в гугл шукати що і до чого, бо загальні мої знання не дуже були помічні. Чорнуху не планувала копати - вона сама якось по ходу накопалася. :pardon: І ще більше мене заплутала.... То було би добре, аби ви простими словами, "на простий хлопський розум", людям розказали про ту діанетику.
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Привіт!
Слова прояснювати - це правильно, адже кожна наука має власні терміни. А про Діанетику розтлумачити - мабуть тут підійде ця стаття -
бо лікування та страховка за кордоном дуже дороге, а тут зовсім інші принципи - читайте:



Відкриття, яке зробила Діанетика.
Одне з фундаментальних відкриттів Діанетики полягає у тому, що несвідомість і зв"язана з нею біль зберігаються в деякій частині розуму людини і що ці несвідомість і біль накопичуються до того часу, доки організм із-за них не почне помирати. Інше відкриття Діанетики говорить, що накопичену біль можна знищити чи стерти і внаслідок цього організму повертається повне усвідомлення і він знову здатний виживати. Іншими словами, з відкриттям Діанетики стало можливим прибрати накопичені роками несвідомість і біль і повернути організму людини здоров"я і життєздатність.
Через накопичення у людини болі і втрат так сильно знижується рівень усвідомлення, погіршується фізичне здоров"я і зменшується воля до життя, що організм починає нехай таємно, проте активно шукати смерті. Зітріть чи значно зменшіть фізичну біль, втрати, що зазнала людина за все її життя, і її життєздатність відновлюється.
Енергія існування, пошуків вищих рівнів виживання – це і є саме життя. З"ясувалося що, якщо прибрати збережену пам"ять про біль, тіло людини стає надзвичайно здібним до самовідновлення. Крім того, було знайдено, що до тих пір, доки біль не прибрана, жодне лікування так званих психосоматичних захворювань (таких, як артрит, ревматизм, дерматит і тисячі інших) не дасть стійкого результату…
…З відкриттям Діанетики стало можливим викорінити аберацію* і хворобу, тому що стало можливим зменшити чи стерти біль з банків, в яких тіло зберігає її, не завдаючи нової болі цьому тілу, як це доводиться робити при хірургічній операції. Рівень свідомості, отже, залежить від того, чи є в людини пам"ять про біль чи вона прибрана, тому що несвідомість – це частина болі, один з її симптомів.
Наприклад, артрит колінного суглобу виникає із-за того, що накопичується пам"ять про всі травми коліна, що трапилися в минулому. Тіло помилково сприймає час і місце травми коліна, котра дійсно трапилася, і тому воно зберігає в коліні цю біль. Рідини, що течуть у тілі людини, обходять цю больову область стороною, виникає застій, котрий називається артритом. Доказом цього положення служить той факт, що, коли епізоди травмування коліна знаходять і розряджають, артрит зникає, жодної нової хвороби на його місці не виникає, і людина назавжди прощається з артритом. І це трапляється в десяти випадках з десяти – ну, крім тих випадків, коли вік і фізична деградація людини довели її до такого стану, що смерть вже не за горами.
Візьміть, наприклад, хворе серце. У людини болить серце: вона вживає пігулки, лікується у знахарів, ще щось таке з собою робить, а серце, однак, болить і болить. Знайдіть, зітріть чи зменшіть дійсний випадок пошкодження серця – і серце перестане боліти і знову буде здоровим.
Перевірити ці твердження надзвичайно просто. Якщо до хорошого діанетичного одітора* приходить зламана, змучена горем тридцятивосьмирічна жінка, а він "вививає" з неї епізоди минулого, що містять фізичну і душевну біль, то перед ним опиняється розумна, весела жінка, котра виглядає на двадцятьп"ять.
Звичайно це неймовірно. А що, атомна бомба, - ця купка плутонію, що може стерти ціле місто з лиця Землі, - це ймовірно? Нині, коли ми знаємо, на чому будується життя і як виходить, що життя – це енергія, ми можемо повертати життя тим, хто хворий, позбавлений життєвої сили, готовий накласти на себе руки.
А що ще важливіше, можна не лише лікувати серйозно хворих людей (хворі вони душею чи фізично), але й перервати спадну спіраль, якою летить все ще розумна і здорова людина, щоб вона не перетворилася на такого хворого. Можна взяти так звану "нормальну" людину і зробити її такою блискучою особистістю, допомогти їй досягти такого успіху, якого ніхто ніколи не досягав раніше. Відновте повне усвідомлення людини – і ви повернете їй весь її життєвий потенціал.
Нині це можливо. . . Л.Рон Хаббард."Діанетика".
*аберація-відхилення, відхід від раціонального мислення або поведінки
*одітор-людина, навчена і кваліфікована у застосуванні процесів і процедур Діанетики.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення Svitlana »

Ви знаєте, мені це раз-у-раз нагадувало матеріал з одної загальновідомої області медицини, а саме - психіатрії/психології. Якщо позбавити людину травм дитинства, якщо вирівняти настрій і навчитися справлятися з депресивними моментами життя - то усьо стане відразу рожевим.
Просто психіатрія така наука, що її усі воліють сторонкою обійти, психологія - модня і сучасна, хоча спеціалісти - то більше нагадують реабілітаційних спеців, ніж лікувальних. Та й, давайте подивимося правді в очі, дядько Габбард сам був учнем учня такого відомого психолога, як Фрейд. Лише пізніше він відкинув вчення Фрейда, залишивши лише його ідею - з розумом людини можна щось робити. Єдине, що мені в усій історії Габбарда, діанетики та саєнтології не імпонує - це проголошення церкви (секти). Нащо було це робити?
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Приємно, що люди знають і хочуть допомоги. :tak2:
Вражає, як відкидають допомогу, яку їм пропонують. :unsure:
Колись комуняки казали мені - бізнес, комп"ютери, Шанель №5 - то є загниваючий Захід. То погано. На моє питання що я сам би хотів це перевірити відповідали -- ми за тебе перевірили!
А тепер теж саме - хтось мені пише що це погано, хоча сам не читав і не займався цим, а лише набрався нісенітниць. :wise:
Я ж займаюся вже 4 роки, то ж знаю про що говорю!
Що до церкви -
http://www.scientology.in.ua/part21.php
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення Svitlana »

leonid писав: Вражає, як відкидають допомогу, яку їм пропонують. :unsure:

А тепер теж саме - хтось мені пише що це погано, хоча сам не читав і не займався цим, а лише набрався нісенітниць.
:smile: А чого ви думаєте, що мені дійсно потрібна допомога у коханні? :brovy:

З другим - повністю згідна. Але як знати - нісенітниць я набралася з гугла чи таки раціональних зерен?
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Svitlana писав:
leonid писав: Вражає, як відкидають допомогу, яку їм пропонують. :unsure:

А тепер теж саме - хтось мені пише що це погано, хоча сам не читав і не займався цим, а лише набрався нісенітниць.
:smile: А чого ви думаєте, що мені дійсно потрібна допомога у коханні? :brovy:

З другим - повністю згідна. Але як знати - нісенітниць я набралася з гугла чи таки раціональних зерен?
Радий за вас!
Послуговуйтеся лише офіційними сайтами - і вас не дезинформують, як із гугла.
http://www.scientology.in.ua/part21.php
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:
Svitlana писав:
leonid писав: Вражає, як відкидають допомогу, яку їм пропонують. :unsure:

А тепер теж саме - хтось мені пише що це погано, хоча сам не читав і не займався цим, а лише набрався нісенітниць.
:smile: А чого ви думаєте, що мені дійсно потрібна допомога у коханні? :brovy:

З другим - повністю згідна. Але як знати - нісенітниць я набралася з гугла чи таки раціональних зерен?
Радий за вас!
Послуговуйтеся лише офіційними сайтами - і вас не дезинформують, як із гугла.
http://www.scientology.in.ua/part21.php
http://www.lermanet.com/cisar/russia/500903ar.htm

"Дианетика": искателям сфабрикованного счастья
"New York Herald Tribune Book Review", 3 сентября 1950 г.
Эрих Фромм
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Шановні пані, панове!

Інтернет перенасичений злостивими повідомленнями що залишені зумисно, за них заплачено гроші, аби лишень людям стало гірше.

Тому послуговуйтеся лише офіційними сайтами!
http://store.admiration.ru/category_3.html
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Шановні пані, панове!

Інтернет перенасичений злостивими повідомленнями що залишені зумисно, за них заплачено гроші, аби лишень людям стало гірше.

Тому послуговуйтеся лише офіційними сайтами!
http://store.admiration.ru/category_3.html
Тобто, Еріху Фрому заплачено гроші? Ще у 50му році :lol3:
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Достовірність неофіційних сайтів ніяка = позаяк вони ні за що не відповідають.

Будь-який контекст вони можуть притягнути а думку автора - спотворити.

Перегляньте офіційний сайт та складіть особисте враження, а ліпше використайте набуті нами знання для допомоги собі та людям!
http://www.scientology.ru/
Успіхів!
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Достовірність неофіційних сайтів ніяка = позаяк вони ні за що не відповідають.

Будь-який контекст вони можуть притягнути а думку автора - спотворити.

Перегляньте офіційний сайт та складіть особисте враження, а ліпше використайте набуті нами знання для допомоги собі та людям!
http://www.scientology.ru/
Успіхів!
Краще допоможіть собі - позбудьтеся згубної залежності. І прочитайте визначення слова "наука".

Всього найкращого.
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Дуже вам дякую!

Слово наука прояснив - ми взагалі приділяємо велике значення проясненню слів.

А тепер. дуже вас прошу. поясніть, будь-ласка, звідки ви взяли інформацію про те що в мене згубна залежність?
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення Svitlana »

А мені цікаво як визначати які ресурси є достовірними, а які не є? Ну щоб відразу знати, якщо ще буду шукати інформацію про щось... :think:
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Відрізнити можна ось так_

Скачать

Прекрасный способ перекрыть себе путь!
Некоторые люди полагают что лучший способ подняться это обмануть тех кто им помогает :-)
Обманывают они только себя.
Некоторые считают что в интернет можно скачать настоящие книги ЛРХ.
Есть всего две книги по Саентологии которые можно найти на официальных сайтах.
Их нельзя скачать их можно читать там.

1) Что такое Саентология.
2) Дорога к счастью.

Первая даёт ясно понять что такое Саентология,
а вторая пояснит почему он не может скачать книги в интернет.

НИ ОДИН САЕНТОЛОГ, НИ ОДНА ОРГАНИЗАЦИЯ,
НЕ ВЫКЛАДЫВАЕТ МАТЕРИАЛЫ ЛРХ В ИНТЕРНЕТ ДЛЯ СКАЧИВАНИЯ
И ОНИ НЕ СТАНУТ ЭТОГО ДЕЛАТЬ!

ЛЮБОЙ ИДИОТ МОЖЕТ ЧТО УГОДНО ВЫЛОЖИТЬ В ИНТЕРНЕТ И ПОДПИСАТЬ ЭТО КАК МАТЕРИАЛ ЛРХ.

Скачивая это вы поддерживаете их, а кто они?
Они не имеют отношения к Саентологии!
Не стоит удивляться что Саентологию и вас в вашем окружении воспринимают не правильно. :-)
То что вы делаете основываясь на скаченных книгах ни как с ней не связано!

Есть те кто намеренно выкладывают искажённые материалы в интернет и они искажают их в угоду себе и своим низменным целям.
ВЫ ИХ ЧИТАЕТЕ И ВОСПРИНИМАЕТЕ ИХ КАК ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫЕ, А ЭТО ЛОЖЬ!

Лучший способ перекрыть себе путь это пытаться обмануть тех кто вам помогает!
Лучший способ перекрыть путь другим это исказить технологию или внести изменения в маршрут :-)
Именно это вы получаете скачивая это.
Вы скачиваете искаженный маршрут :-)
И куда вы прийдёте?
Достигните ли вы цели?

Есть очень хороший пример из этой серии.
Некоторые люди заполняют тест намеренно пытаясь завысить или исказить результат.
Кого они обманывают?
СЕБЯ :-)

СКАЧИВАЯ ТО ЧТО ВЫДАЮТ ЗА САЕНТОЛОГИЮ В ИНТЕРНЕТ, КОГО ВЫ ОБМАНЫВАЕТЕ?
МОЖЕТ ВЫ ЭКОНОМИТЕ?
Я знаю несколько человек которые хотели получить одитинг, а не смогли это сделать сразу
потому как в их прошлом нашлись вот такие вот моменты :-)
Им нужно было это улаживать и так далее.
И всё это вылилось в обнаруженные искажения, не понятые слова, оверты, висхолды.

И МНОГО, МНОГО, МНОГО ПОТЕРЯННОГО ВРЕМЕНИ И КАК ЭТО НЕ СТРАННО ДЕНЕГ :-)

Книга стоит ~500 рублей, а некоторые действия по улаживанию подобных вещей стоят в 150 раз больше.

ЭКОНОМИЯ :-)

ВОТ НАШ СОВЕТ:

Есть несколько способов которые легальны и не создадут вам проблем в будущем.
1) Приобрести материалы где вам удобно (в мягкой обложке и набором дешевле).
2) Попросить у друзей если есть такая возможность.
3) Взять в библиотеке, во многих библиотеках теперь есть книги ЛРХ и даже Лекции.

Используйте их.

Успехов!

http://store.admiration.ru/page_7.html
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Відрізнити можна ось так_
Книга стоит ~500 рублей, а некоторые действия по улаживанию подобных вещей стоят в 150 раз больше.
...
http://store.admiration.ru/page_7.html
До чого ця неприхована реклама в розділі "за життя"? Ще й вербування до секти.

А ось першоджерело наведеної мною вище статті.
http://www.erich-fromm.de/data/pdf/1950b-e.pdf

"But perhaps the most unfortunate element in Dianetics is the way it is written.
The mixture of some oversimplified truths, half truths and plain absurdities, the
propagandistic technique of impressing the reader with the greatness, infallibility
and newness of the author's system, the promise of unheard of results attained
by the simple means of following Dianetics is a technique which has had most
unfortunate results in the fields of patent medicines and politics; applied to psychology
and psychiatry it will not be less harmfull.

This negative view on Dianetics does not result from this reviewer's belief that
present-day methods of psychiatry are satisfactory; they are in need of new ideas
and experiments indeed. Fortunately, many psychiatrists and psychologists are
aware of this need and in search for more effective methods of approaching the
unconscious level (like, for instance, the Slesinger „Looking-in“ test). But the
premise must be the strengthening of the patient's responsibility, critical ability
and insight."

А коли я писав, що вам варто дізнатися про визначення науки, то перш за все мав на увазі критерії науковості знання як такого, що може бути верифіковано, або спростовано. Але тут ми маємо справу з новітньою псевдо-релігією, тому балачки про "науковість" - то замилювання очей. В нісенітниці у псевдонауковій обгортці можна лише вірити, бо науковою верифікацією тут і не пахне.

На цьому ставлю крапку. Дискутувати більше не бачу потреби.
Сподіваюся на розуміння адміністрації - бо матеріал з цієї теми варто було б принаймні перенести в розділ реклами.
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Коментар -

1 На я прочитав "думку" :wise: і це не міняє наступного беззаперечного факту визнану по всьому світі - це наука.
2 Цей дописувач чомусь цитує "ліві" матеріали замість наших де викладено все.
3 Припускається прямих образ - видаліть їх будь-ласка.
4 Я особисто 4 роки користуюся технологіями, вивчаю їх, аналізую , досліджую і можу з упевненістю сказати що дописувач неправдивий.

Величезне прохання - наступного разу проходячи мимо - проходьте, не засмічуйте мою гілочку.
Вона корисна і допомагає людям.

Хто підкаже - як редагувати повідомлення? Хочу видалити посилання щоб ніхто ні в чому не зміг дорікати.
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення Svitlana »

leonid писав:Коментар -

1 На я прочитав "думку" :wise: і це не міняє наступного беззаперечного факту визнану по всьому світі - це наука.
2 Цей дописувач чомусь цитує "ліві" матеріали замість наших де викладено все.
3 Припускається прямих образ - видаліть їх будь-ласка.
4 Я особисто 4 роки користуюся технологіями, вивчаю їх, аналізую , досліджую і можу з упевненістю сказати що дописувач неправдивий.

Величезне прохання - наступного разу проходячи мимо - проходьте, не засмічуйте мою гілочку.
Вона корисна і допомагає людям.

Хто підкаже - як редагувати повідомлення? Хочу видалити посилання щоб ніхто ні в чому не зміг дорікати.
1. Ви кажете, що то наука. Але лише ваші матеріали і ваше джерело є вірним і достовірним, а всі інші джерела з гугла є неправдивими. Ерго= ви то цілий світ? :sceptical:
2. Ви гадаєте, що дописувач повинен цитувати виключно ваші матеріали? :brovy:
3. Лайливих слів не побачила, усі ніби з загальновживаної лексики.
4. А я з упевненістю можу сказати, що дописувач Вітал таки правдивий, реальний, існуючий насправді, одним словом живий живісіньких. :tak2: У даному випадку ваші технології вас трохи підвели. :wow5:

І щодо загальних неписаних правил нашого форуму. На відміну від інших - усі теми в наших створюються і розвиваються за правилами живих дискусій. І якщо відкриту тему аудиторія повела не туди, куди планував автор - біда автора, реалії інтересів учасників - то тема буде перенесена до більш вдалого підрозділу. Поділяю думку Вітала, що на даному етапі місце цій гілці у розділі реклами (заголовок, аргументація тез та посилання на одне джерело). Якщо у процесі дискусії повідомлення зійдуть таки на тему кохання, то тема знову буде перенесена сюди. :tak2:

І наостанок - на жаль, ви не маєте права редагувати повідомлень. Як і в живій розмові - слово не горобець, вилетить - не спіймаєш. Потреби коригувати орфографічні чи синтаксичні помилки, а також описки, немає, бо у нас на це не звертають уваги.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Коментар -

1 На я прочитав "думку" :wise: і це не міняє наступного беззаперечного факту визнану по всьому світі - це наука.
2 Цей дописувач чомусь цитує "ліві" матеріали замість наших де викладено все.
3 Припускається прямих образ - видаліть їх будь-ласка.
4 Я особисто 4 роки користуюся технологіями, вивчаю їх, аналізую , досліджую і можу з упевненістю сказати що дописувач неправдивий.

Величезне прохання - наступного разу проходячи мимо - проходьте, не засмічуйте мою гілочку.
Вона корисна і допомагає людям.

Хто підкаже - як редагувати повідомлення? Хочу видалити посилання щоб ніхто ні в чому не зміг дорікати.
Ну що ж, на останок - кілька фактів.

1. Саєнтологія заборонена в багатьох країнах. В Європі, наскільки мені відомо - у Франції, Німеччині, Бельгії. У деяких країнах саєнтологічна "церква" існує легально - це факт. Але "наука" - то трохи занадто.
2. Поцікавтеся якось, хто такий Еріх Фром, як буде час. Може, буде корисно.
3. Для реклами існує спеціальний розділ. Комерційні оглошення (купіть корисну книжечку!) - то-таки реклама.
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Уявіть собі як двієчник коментує релятивну теорію Ейнштейна :lol:

Так і тут - замість аналізу оригіналів беруть те що коментують двієчники в Гуглі. :lol:

Це називається - поширення недостовірної інформації. :warn:

За Швейцарськими законами - sehr Schleht

Ну ось - замість того, щоб допомогти, як обирати собі партнера в шлюбі. змушений витратити купу часу щоб владнати джерела антагонізму. :nervous:
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Уявіть собі як двієчник коментує релятивну теорію Ейнштейна :lol:

Так і тут - замість аналізу оригіналів беруть те що коментують двієчники в Гуглі. :lol:

Це називається - поширення недостовірної інформації. :warn:

За Швейцарськими законами - sehr Schleht

Ну ось - замість того, щоб допомогти, як обирати собі партнера в шлюбі. змушений витратити купу часу щоб владнати джерела антагонізму. :nervous:
Хто вам давав таке право, так глибоко влазити в людські душі? Біле братство теж мало "благі" наміри, як і будь-яка псевдорелігія. Ви використовуєте тих, хто сам не здатен критично мислити. Люди розберуться, що до чого. А вільний форум на те й вільний форум - кожен має право на свою думку. Не подобається? Ваші проблеми.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення _vital_ »

leonid писав:Уявіть собі як двієчник коментує релятивну теорію Ейнштейна :lol:

Так і тут - замість аналізу оригіналів беруть те що коментують двієчники в Гуглі. :lol:

Це називається - поширення недостовірної інформації. :warn:

За Швейцарськими законами - sehr Schleht

Ну ось - замість того, щоб допомогти, як обирати собі партнера в шлюбі. змушений витратити купу часу щоб владнати джерела антагонізму. :nervous:
І ще одне: не рівняйте нісенітниці, в які можна лише вірити, з наукою, до якої безперечно належить еспериментально перевірена та послідовна теорія Ейнштейна. Кожен може знайти популярну літературу, де пояснюється відмінність справді наукового знання від того, що під нього маскується (є такий розділ філософії - філософія науки). Не грайтеся словами, яких самі до кінця не розумієте.

До речі, хто тут просив про допомогу з партнерами в шлюбі? І яке ви маєте право чи освіту (_загальновизнану_) для надання такої допомоги?

P.S. Про що можна розмовляти з людиною, що рецензію Еріха Фрома називає "коментарем двієчника"?
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1% ... 0%B8%D1%85
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1% ... 1%96%D1%85

"Е́рік Фромм (нім. Erich Fromm; *23 березня 1900, Франкфурт-на-Майні, — †18 березня 1980, Локарно) — соціальний психолог, філософ, психоаналітик, представник Франкфуртської школи, один із засновників неофрейдизму та фрейдомарксизму."
leonid
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 24
З нами з: 04 липня 2008, 14:02

Re: Допомога в коханні.

Повідомлення leonid »

Вітал - можете назвати причину, що дає вам право нападати на мене , брехати про Церкву Саєнтології. . опридюднювати брехливі дані взяті з інтернету а не з достовірних джерел?
БУДЬ В МЕТРІ ПОЗАДУ СВОЄЇ ГОЛОВИ
Відповісти

Повернутись до “Пропоную, продаю”