Шукаємо житло! Женева!

Пошук персоналу - в розділі "Робота"
anastasiya
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 26 серпня 2014, 19:33

Шукаємо житло! Женева!

Повідомлення anastasiya »

Доброго дня! Шукаємо житло в Женеві, чи поруч у Франції, невеличка квартира або студія для 2 людей (студенти). Можливо хтось щось чув, бачив? Будемо вдячні за будь-яку інф. Дякую!! :seeya:
olgakots
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 26 вересня 2016, 11:35

Re: Шукаємо житло! Женева!

Повідомлення olgakots »

помітила що Ви шукаєте житло в Женеві, тому ймовірно моя пропозиція Вас зацікавить :smile:

Працюю у фірмі Lagom International, що займається маркетинговими дослідженнями, в яких Ви можете взяти участь як ТАЄМНІ ПОКУПЦІ :wink: тим самим підзаробити і цікаво провести час. Завдання таємного покупця полягає у тому, щоб відвідувати різноманітні магазини, автосервіси, ресторани ... і під виглядом пересічного клієнта оцінювати сервіс обслуговування, а опісля відповісти на декілька тестових запитань

За 1 візит Ви можете отримати від 20 до 100 євро, цікаво провести час і як бонус отримати знижки чи дисконті картки. Усі покупки, які таємний покупець по сценарію візиту залишає собі, оплачує компанія. На 1 візит Ви потратите не більше 2-ох годин свого часу.

Скоро розпочнеться проект в Швейцарії, а саме у містечках біля Лозанни та Женеви, в яких ми запрошуємо Вас взяти участь :)
Тому надіюсь на Вашу активність і майбітню співпрацю :handshake:

За детальнішою інформацією звертайтеся до мене, або ж можете завітати на наш сайт і можливо одразу зареєструватись там як таємний покупець http://lagomint.com

Буду надзвичайно вдячна за розповсюдження інформації!
Антон Шевченко
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 13 жовтня 2016, 13:46

Re: Шукаємо житло! Женева!

Повідомлення Антон Шевченко »

Шановне панство!
Буду надзвичайно вдячний за інформацію, корисну для термінового пошуку житла, квартири або кімнати, у Женеві або Франції поруч.
Я студент післядипломної магістратури Женевського університету.
Щира дяка!
Відповісти

Повернутись до “Шукаю, потрібно”