терміново потрібні 2-3 кв.метри в Цюріху...

Пошук персоналу - в розділі "Робота"
Іван
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 20
З нами з: 28 березня 2009, 20:36

терміново потрібні 2-3 кв.метри в Цюріху...

Повідомлення Іван »

Привіт всім!

Чи може хтось підказати, де можна було б в Цюріху залишити кілька ящиків від кінця серпня до початку жовтня?
Йдеться про гуманітарну допомогу для недільної школи УГКЦ у Львові.Дві гімназії в Цюріху зафондували кілька м'ячів, ракеток, гандель і.т.д. для облаштування спортзалу на цій українській парафії.Речі треба забрати до кінця серпня, а транспорт до Львова буде аж на початку жовтня.Тому треба те все на місяць десь подіти...

За будь-яку інформацію наперед дуже вдячний!
Іван
ivanviolino@gmail.com
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: терміново потрібні 2-3 кв.метри в Цюріху...

Повідомлення Svitlana »

Слухай, а ти не хочеш відправити це все в Україну 20-го серпня? Ну або хоча би частину.
Правда, сподіваюся, що хтось ще знайде метр-два місця (я пів-метра обіцяла вже).
Іван
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 20
З нами з: 28 березня 2009, 20:36

Re: терміново потрібні 2-3 кв.метри в Цюріху...

Повідомлення Іван »

я про це думав, але то було б задорого, в тому числі і для Тараса(який цей автобус 20 серпня організовував), бо наші митники за ту гуманітарну допомогу би з нього три шкури здерли...в жовтні-листопаді приїде інший автобус в Швейцарію і я зможу відправити це все безкоштовно до Церкви в Борщовичі... просто незручно трохи перед меценатами, бо вони просили, якщо можливо забрати все до середини вересня...нічого, щось придумаю...
Відповісти

Повернутись до “Шукаю, потрібно”