Проголосуйте за санкції Росії, допоможіть прошу вас!

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Проголосуйте за санкції Росії, допоможіть прошу вас!

Повідомлення Svitlana »

Заходимо на лінк, прокручуємо сторінку до самого низу і зліва вибираємо кружечок коло
"Richtig so, Russlands Vorgehen muss sanktioniert werden"
і далі кнопочку тиснемо. 15 хвилин тому було 18%, зараз вже більше 20%, а потрібно набрати більшість!
http://www.weltwoche.ch/die-weltwoche.html
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Проголосуйте за санкції Росії, допоможіть прошу вас!

Повідомлення Виктория »

Dieses Blatt ist SVP Blatt. Это газетенка SVP с их пропагандой местной, там у нас ноль шансов. Никто из моих швейцарев ее не читает. Голос отдала, но есть еще варианты для голосования?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Проголосуйте за санкції Росії, допоможіть прошу вас!

Повідомлення Svitlana »

Мій чоловік те саме сказав - не парся. Але я тут опитування провела і таки багато швейцарців кажуть - та ні, вони не такі радикальні, вони про все пишуть. Раніше були об'єктивними і цей імідж залишився. Сподіваюся після мого опитування хтось задумається і змінить думку. Отож поки що, на жаль її ще читають як об'єктивну.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Проголосуйте за санкції Росії, допоможіть прошу вас!

Повідомлення Svitlana »

Ну що, очевидно, що нацизм живе і процвітає у Європі. В Україні зняли частину графіті з німецьким хрестом (вирізали ім'я Путіна коло нього) і показали, що в Україні фашизм... Тобто і тут медіа працює в кращих традиціях росіїської пропаганди та приказки: В чужом глазу соринку вижу, а в своем - бревно не замечаю.
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”