Базель. Субота 22.02. о 15год біля ратуші

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
Lastivka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 02 лютого 2010, 11:40

Базель. Субота 22.02. о 15год біля ратуші

Повідомлення Lastivka »

Українці Базеля і околиць!
Давайте збираємося в суботу на підтримку Євромайдану на прощі Ринок. Субота, більше підходить,бо людей на вулиці більше. Час: 3 година пообіді (до того часу якраз базар розїдеться).Просвітницькі статті і лозунги на німецьків підготую і винесу на обговорення завтра до кінця дня. Прошу максимального поширення інформації. :ukrainian: :ukrainian: :ukrainian: :ukrainian: :ukrainian: :ukrainian: :ukrainian:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Базель. Субота 22.02. о 15год біля ратуші

Повідомлення dima_ternopil »

З собою приносьте прапори та чорні стрічки, а також свічечки поминальні.
Аватар користувача
andrij TERNOPIL

Re: Базель. Субота 22.02. о 15год біля ратуші

Повідомлення andrij TERNOPIL »

pozvonu 079 798 77 88
Галюся
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 25 жовтня 2010, 23:07

Re: Базель. Субота 22.02. о 15год біля ратуші

Повідомлення Галюся »

Доброго вечора,

Хочу ще раз підтвердити і нагадати, що ми збираємося завтра на площі Ринок о 15.00. Тема зібрання вшанування памяті загиблих. В момент, коли я писала перше запрошення, ідеєю зібрання було вимога санкцій. На разі, це більше не актуально та і не достатньо.
Я пропоную принести на площу свічки, прапори з траурними стрічками і портрети загиблих.
Хочу вас також попередити, що не треба розраховувати на виключне співчуття від мешканців Базеля. На жаль, часто догодиться читати досить тупі і агресивні коментарі під статтями про Україну в місцеві прессі. Прошу реагувати спокійно і пояснювати людям, що люди на Майдані вмирають не для того, щоб Україна могла сісти на шию Європейському Союзу і користати з їх гуманітарної допомоги.
Аватар користувача
Lastivka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 02 лютого 2010, 11:40

Re: Базель. Субота 22.02. о 15год біля ратуші

Повідомлення Lastivka »

Дякуємо всім, хто сьогодні був з нами у Базелі на площі Ринок. Приєднюйтесь до базельської групи українців у фейсбук - тримаймось разом! https://www.facebook.com/groups/212735085590121/
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”