Re: помощь инвалиду и детям сиротам

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
luydmila
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 04 жовтня 2019, 17:04

Re: помощь инвалиду и детям сиротам

Повідомлення luydmila »

Бажаю доброго здоров'я! Хочу звернутися своїм постом до всіх добрих людей. https://www.gofundme.com/f/sergeys-medical-fund…, також система PayPal alxlabs@hotmail.com Моя картка ПриватБанку номер 5168 7551 0559 8623
на имя ГОЛОВАТЮК ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА Цей медичний фонд збору пожертвувань три роки тому створив мій добрий друг з Канади Alex Lutsenko
Я живу в Украине на Київщині. Так склалися мої життєві обставини. що зараз я доглядаю за сином інвалідом 1 групи з важкою травмою хребта. Він невдало пірнув у річку і зламав шийні хребці .Це важка травма. при якій хворий повністю паралізований .Тільки завдяки реабілітації. син зміг відновити тільки функцію рук. але кисті пальців не працюють. Синові необхідний повноцінний догляд і всі умови для проживання - медичне ліжко. коляски. протівопролежненвие кошти - матрац. подушка. гігієнічні засоби. ліки і багато іншого. Також синові прописано щорічне санаторне лікування та реабілітація. Мені довелося покинути цікаву роботу і бути завжди поруч з сином. Ще я виховую і є опікуном двох дітей сиріт. . Так склалось . що другий мій син загинули з дружиною. Дві дівчинки. яким зараз 12 і 16 років. я взяла під опіку. Звісно. важко. багато турбот і сил йде, але я завжди вірю в силу Бога і доброту людей. Щороку сина намагаюся повезти в спецсанаторіях на лікування та реабілітацію. де він цілий місяць перебуває на повітрі біля моря. Проблема ще в тому. що ми живемо на 4 поверсі в будинку без ліфта. Синові дуже рідко доводиться бути на повітрі .Друзі його виносять на руках . Буду всім вдячна за доброту і допомогу!
Всі документи . фото я надам . З повагою, Людмила

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”