Шукаю друзів Женева або Лозана

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
vovan20mbm
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 24 січня 2019, 13:13

Шукаю друзів Женева або Лозана

Повідомлення vovan20mbm »

Доброго дня земляки, планую переїзд до Швейцарії (франкомовної) поскільки володію французькою мовою, зараз працюю у Франції за 45 км від Женеви.

Хотів би знайти друзів, земляків можливо (Я родом з Тернопільщини), можливо хтось щось підкаже, потрібне житло, зніму кімнату або є інші варіанти, Женева або Лозана, або інше франкомовне місто, для мене не принципово.
Роботу знайду сам, нікого нічим обтяжувати не буду, приїду на своєму авто,
Радий буду знайомству, можливо хтось чимось зможе допомогти, буду дуже вдячний.

Трохи про себе,
Звати Володимир, 43 роки, прожив 18 років у Португалії, є Португальське громадянство, після розлучення вирішив змінити життя, і переїхати в іншу країну, вибір впав на Швейцарію..
Буду радий знайти нових друзів.
Ruslan
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 05 березня 2019, 15:24

Re: Шукаю друзів Женева або Лозана

Повідомлення Ruslan »

Добрий день ! Може зможемо вам допомогти. Пишіть на почту: liubov.greco@mail.ru
Мій тел:+41 76 358 0177
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю друзів Женева або Лозана

Повідомлення Svitlana »

Хто має можливість, власне, з паспортом ЄС, живе у Франції, бо там набагато дешевше. Але, напевно, вам має сенс шукати спочатку роботу, а потім житло десь недалеко коло роботи. Дозвіл вам не потрібен, оскільки його вам гарантовано видадуть після підписання контракту (бо паспорт ЄС).
vovan20mbm писав: 27 січня 2019, 11:08 Доброго дня земляки, планую переїзд до Швейцарії (франкомовної) поскільки володію французькою мовою, зараз працюю у Франції за 45 км від Женеви.

Хотів би знайти друзів, земляків можливо (Я родом з Тернопільщини), можливо хтось щось підкаже, потрібне житло, зніму кімнату або є інші варіанти, Женева або Лозана, або інше франкомовне місто, для мене не принципово.
Роботу знайду сам, нікого нічим обтяжувати не буду, приїду на своєму авто,
Радий буду знайомству, можливо хтось чимось зможе допомогти, буду дуже вдячний.

Трохи про себе,
Звати Володимир, 43 роки, прожив 18 років у Португалії, є Португальське громадянство, після розлучення вирішив змінити життя, і переїхати в іншу країну, вибір впав на Швейцарію..
Буду радий знайти нових друзів.
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”