Шукаю друзів (Zurich\Zug\Lucerne)

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Аватар користувача
oxbee
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 05 листопада 2017, 18:47
Звідки: Rotkreuz

Шукаю друзів (Zurich\Zug\Lucerne)

Повідомлення oxbee »

Всім привіт! :seeya:
Мене звати Андрій, 31 рік, сам з Києва. Рік прожив в Кореї. Нещодавно перебрався в Швейцарію (місто Rotkreuz в Zug), і судячи з усього я тут на довго :upside: Шукаю друзів.

Трошки про себе:
- Я відкрита та весела людина, що прагне насолоджуватись життям;
- Легкий на підйом. З радісністю прийму участь в будь якій шаленій авантюрі. Маю в запасі безліч історій щоб розказати, думок щоб обговорити і два вуха щоб слухати;
- Фанат активного відпочинку. Особливо полюбляю походи з наметом або просто одноденні вилазки кудись. Карабкання в гори, він же хайкінг. Сплави річками, він же рафтінг. Велоподорожі. Лижі. Одним словом - оце все;
- Люблю кататись на мотоциклі - маю власний в Швейцарії, і просто зачарований краєвидами місцевих гірських доріг та озер!
- Багато подорожую. Власне шукаю однодумців для подорожей Європою, світом, чи в сусіднє село за молочком :dreamer:

Буду радий новим знайомствам. В решті решт ми, люди, - істоти соціальні. І нам потрібен хтось щоб розділити з самотність та щастя :52:

Ледь не забув, мій ФБ (додавайтесь в друзі)
https://www.facebook.com/AndriyDjmil
Аватар користувача
ОленаEmmetten
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 вересня 2020, 14:34

Re: Шукаю друзів (Zurich\Zug\Lucerne)

Повідомлення ОленаEmmetten »

Привіт. Вдалося знайти друзів і здійснити більшість своїх планів? :smile:
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”