дуже хотілося б знайти нових друзів :) Ст.Ґален-Віднау

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Lyuba
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 01 вересня 2013, 13:21

дуже хотілося б знайти нових друзів :) Ст.Ґален-Віднау

Повідомлення Lyuba »

привіт... я живу і Віднау ( біля Ст. Ґалена) - дуже хотілося б знайти нових друзів :) мені 38, сама зі Львова, прожила 11 років в Нідерландах.. переїхала до Швейцарії рік тому, спочатку до Цюріху, але з серпня - в нове рідне село :)
Аватар користувача
Anja R

Re: дуже хотілося б знайти нових друзів :)

Повідомлення Anja R »

Люда, доброго дня! дуже буду вдячна за інформацію як реально виїхати в Швейцарію. я зі Львова, 40 років, немає перспективи в нашій і намагаюсь щось робити щоб виїхати і влаштувати своє майбутнє. Порадьте будь ласка чи це реально. володію англ. вивчаю німецьку. maile anna.kurach@list.ru
Info
Site Admin
Повідомлень: 540
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: дуже хотілося б знайти нових друзів :)

Повідомлення Info »

Читайте тему "Як виїхати до Швейцарії жити"

viewtopic.php?f=10&t=2585
Yuliya_Sigron
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 16 вересня 2014, 14:17

Re: дуже хотілося б знайти нових друзів :)

Повідомлення Yuliya_Sigron »

доброго дня Люба, я теж шукаю друзів, правда проживаю трошки далі, у Граубюндені ;)
Аватар користувача
Borys Korzhenevskyy

Re: дуже хотілося б знайти нових друзів :)

Повідомлення Borys Korzhenevskyy »

Lyuba писав:привіт... я живу і Віднау ( біля Ст. Ґалена) - дуже хотілося б знайти нових друзів :) мені 38, сама зі Львова, прожила 11 років в Нідерландах.. переїхала до Швейцарії рік тому, спочатку до Цюріху, але з серпня - в нове рідне село :)
Привіт, я живу в Wil, також кантон Сангален. Тел.0767551196, Борис.
Borys50
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 23 червня 2015, 18:12

Re: дуже хотілося б знайти нових друзів :)

Повідомлення Borys50 »

Привіт усім. Звати мене Борис, живу в Мунхвілені, кантон Тхургау. Буду радий знайомству, пишіть: borysing@hotmail.com
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”