Підтримуй українське! Носи українське!

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення Виктория »

У нас виникла така ідея для залучення уваги громадськості до ситуації в Україні. Ми просто одягаємо (я і мої колеги) що- небудь українське, це можуть бути шапка,шарфик або вишиванка, тобто будь-який аксесуар з емблемою України.
У кого є авто, то можна прикріпити прапорець.
Результат за 3 дні: У торговому домі Глатт (Glatt Zentrum) зі мною заговорили 4 швейцарки, які стежать за подіями в Україні. У мого колеги на парковці біля Тріемлі швейцарський громадянин поцікавився, ні з України чи він, тому що в машині у колеги встановлено прапор.

Приєднуйтесь :smile: Наша акція: "Підтримуй українське". "Носи українське!"
http://www.vereinsolnishko.ch/українська/галерея/


У нас возникла такая идея для привлечения внимания общественности к ситуации в Украине. Мы просто одеваем (я и мои коллеги) что-либо украинское, это могут быть шапка, шарфик или вышиванка, то есть любой аксессуар с эмблемой Украины.
У кого есть авто, то можно прикрепить флажок.
Результат за 3 дня: В торговом доме Глатт (Glatt Zentrum) со мной заговорили 4 швейцарки, которые следят за событиями в Украине. У моего коллеги на парковке возле Триемли швейцарский гражданин поинтересовался, не с Украины ли он, потому что в машине у коллеги установлен флаг.
Присоединяйтесь :smile: Наша акция: "Поддерживай украинское". "Носи украинское!"
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення Виктория »

наприклад я ношу ось такі футболки. Дивіться www.vereinsolnishko / Українська / Галерея
Аватар користувача
ДиДи

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення ДиДи »

Очень хорошая идея. Я уже об этом думала, но где достать в Женеве украинскую символику?
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення Виктория »

Ди Ди, я заказывала все здесь: http://www.kirushkos.com.ua/ru/beads/
Вышиванки дорогие, но работа просто отменная, девочки за месяц пошили мне и вышили бисером плюс 2 футболки в подарок, как благодарность за заказ. На детей сорочки хорошие и на маечке они могут вручную любую cимволику вышить. Они высылают в Швейцарию. Или же посмотрите в Google, в Киеве много интернет-магазинов, доставка по всему миру. От себя скажу, я хожу в спорт зал и каждый раз одеваю футболку украинской сборной, там и на немецком выбито UKRAINE, и герб и флаг и на спине мотив, тематика - пшеница и украинское поле. Футболка очень привлекает внимание, смотрят все, а когда читают на немецком Украина, появляются на лицах людей различные эмоции, но в основном, позитивные, а те кому не понять, я их всех "имела в виду". Тем более, Америка признала нас самым патриотичным народом мира :grin: Столько людей одновременно никогда не пели Гимн своей Страны, поэтому "хвост пистолетом", одеваем что-то украинское и не комплексуем :gigle: :grin:
iryna
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 24 січня 2014, 16:23

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення iryna »

Dobrogo vetchora.
Ou mene tej ou sitchni 2014 vynykla ideia nossyty ou Chveitsarii Oukraïnske. Naslidky vid takoï demonstratsii bouly ne zavjdy taki pryiemni, iak opyssano ou temi...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення Svitlana »

А можете розказати, що було? Я ношу стрічку - ніхто не питав, не коментував.
Сусідка носить - каже дуже приємний досвід: люди питають, висловлюють підтримку.
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення Виктория »

Дійсно дуже цікаво почути ваш досвід. У нас поки все нормально в цьому плані. Машину ніхто не дряпав, українську футболку ніхто не зривав з мене :smile: Дивляться іноді косо, але нічого не говорять.
DiDi
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 24 березня 2014, 10:13

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення DiDi »

Spasibo Viktoria. Horoshij sajt, ochen krasivye vyshivanki.
na sajte dorogo no kachestvo vidno horoshee ochen

Poedu na Ukrainu v aprele poprobuyu tam posmotret :)
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення Ija »

Українська співачка Марія Яремчук, учасниця Євробачення-2014 від України за підсумками голосування вийшла до фіналу пісенного конкурсу "Євробачення" із піснею "Тік-так".

Окрім неї, до фіналу пройшли представники Вірменії, Швеції, Азербайджану, Чорногорії, Угорщини, Сан-Марино, Нідерландів, Ісландії і Росії.

Варто выдзначити що оголошення проходу до фіналу Росії зал зустрів обуренням.

Як відомо, цього року 59-й конкурс пісні Євробачення приймає Данія - країна, представниця якої перемогла на минулому конкурсі в Швеції. Змагання співаків відбувається на острові Амагер у Копенгагені.

Нагадаємо, Україна за свого учасника голосувати не має права, втім, підтримати Марію Яремчук у суботу можна голосуванням з-за кордону.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
iryna
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 24 січня 2014, 16:23

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення iryna »

DOSVID nocinnia oukraïnskogo takyi.
Na meni boua blakytno-jovta vouchanka z Maïdanou, v nii ia pichla do magasynou "Coop". V pevnyi moment zi mnoïou khtos pryvityvsia rossiiskoïou, ia avtomatytchno vidpovila tak samo rossiiskoïou. Tse bouv okhoronets magasynou, iakogo ia batchyla perchyi raz. Ia spytala ou niogo, tchomou vine podoumav, chtcho ia rosoumiiou rosiiskou. Vine skasav, chtho tse ou mene napyssano "NA GOLOVI". Predstavyvsia "frantsousome", a potime "rociianynome z Altaïou". Ia prodovjouvala z nyme rozmovliat, vykhodiatchy z togo, chtcho treba z loudmy rozmovliat i ïkh perekonouvat. Vine rozmovliav korektno, ale "gnouv svoïou liniiou". Analisouvav sytouatsiiou z Oukraïnoïou, napolagaïoutchy na tomou, chtcho Oukraïna povynna dyvytys na Skhid. Koly vine skasav: a vy znaïete, Klytchko znimavsia dlia journalou geiv!!!, ia ne vytrymala i potchala isterytchno smiiatys i kriz smikh iomou kasaty, chtcho dlia politytchnoï diialnosti, tse ne vajlyvo. Potime my poprochalys i, ia pichla. Os takyi dosvid.
Prodovjennia boude
Аватар користувача
Frau Glück

Re: Підтримуй українське! Носи українське!

Повідомлення Frau Glück »

Цікава тема! І дуже актуальна в даний час! :good:
Я теж можу поділитись невеличким досвідом з цього приводу. Нічого украінського не одягала, але ось, напиклад, коли відвідувала дитячого лікаря з донечкою, то зі мною була моя рідна сестра, якраз приіздила в гості до нас на декілька тижнів. Так от, лікар посадив і іі поруч з нами і почав випитувати за Украіну, як там справи у нашоі сімі, чи спокійна ситуація в тому районі, де сестра живе. Співчував нам, і хочу зауважити, що лікар сам підняв цю тему. Все почалося з того, що я попередила його, що моя німецька ще дуже слаба, і тоді він запитав про рідну мову, доречі, він зразу сказав, що ви часом не з Украіни чи Росіі? Видно на лиці написано :pardon: Одним словом, було приємно чути теплі слова і співчуття від нашого лікаря, бо знаєте, з цією ситуацією з Украіною деколи навіть не знаю чи варто казати хто я і звідки я. :think:
Одне скажу, що чоловік при запитанні звідки він родом каже, що з Німеччини (дійсно там жив певний час), а не з Росіі.
І ще такий маленький приклад: заходимо в магазин в Ліхтенштейні, хазяін швейцарець, досить добре знає мого чоловіка. І чую таку розмову: ти хоч і росіянин, але хороша людина, тобі я навіть доручив своім магазином керувати! Бо я знаю росіян з негативноі сторони, вони всі пьють і крадуть, одним словом недобропорядні люди, а от жінки в них занадто транжирки, все на себе, взуття Лябутін знаєш? Так от в моєї жінки в магазині цю марку одні майже росіянки купують! І де вони гроші на них беруть? (Слова хазяіна) :dontknow:
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”