Хто з Тургау - відгукніться!

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Inna Shestova
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 24 червня 2012, 21:46

Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Inna Shestova »

Привіт всім! Мене звати Інна. Мені 26. Переїжджаю в липні з Німеччини до Швейцарії в кантон Тургау (Сірнах) неподалік від міста Віль (Ст. Галлен). Буду дуже рада знайти нових друзів. Пишіть!
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Darynka »

Я в Тургау живу. :smile: У Фрауенфельді.
contra spem spero
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Привет, приезжаю скоро в Фрауенфельд, буду рада знакомству с земляками))
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Darynka »

Напишіть меня приватне повідомлення на цьому форумі. Я теж буду рада зустрітися. :wink:
contra spem spero
Аватар користувача
Гість

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Гість »

О, я тоже в Фрауэнфельде! кто близко, люди, пишите, bubnova1903@mail.ru
Mandarynka
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 27 січня 2014, 13:07

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Mandarynka »

Привіт.
Ми з Цуцвіля, це недалеко від Віля (Санкт Галлен).
Будемо раді знайомству. Пишіть
knopka.bronko
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 17 березня 2014, 10:16

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення knopka.bronko »

Hi an Alle, der in Thurgau in Frauenfeld wohnt.
Ich wohne in Konstanz.
Kommt einfach vorbei. :)

Lieber Gruss
Knopka
Аватар користувача
romyk

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення romyk »

всих витаю!живу биля Вилу у Буссвили.Буду радии новим знаиомствам
Lesya14
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 04 листопада 2014, 20:18

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Lesya14 »

Привіт. Я живу в Вілі. Кантон сн. Галлен, якраз на межі з тургау. Якщо ти Інна живеш ще в сірасі, то можна буде познайомитися. Або хто живе родом , буду рада зустрічі.
Mandarynka
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 27 січня 2014, 13:07

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Mandarynka »

Привіт. Мені 27. Я із Цуцвіля. Це недалеко від Тургау.
Пишіть. буду рада знайомству.
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення SOI_Odessa »

Привіт усім! Я теж с Тургау. Я живу біля Amriswil. Мені 39 і у мене є двоє діток. Сину 11 років, а дочці буде ось 4 роки. Буду рада знайомству.

А ще хочу сказать, що якщо у вас є дітки і ви хочете, щоб вони і тут, у Швейцарії не забували рідну мову та вивчали її, українська школа й садок починає свою роботу у Bülach. Так, це далеченько від Тургау, алеж я зі своєю дочкою їзжу і ми дуже задоволені. Дуже зручно користуватися поїздом, алеж і на машіні можна також. Вчительки мають дуже чудову українську мову, а я знайшла там також людей,з якими приємно спілкуватися. Ми чекаємо на діточок та спілкуємося з батьками. Ми як одна родина з добрими стосунками.

Російських шкіл у Швейцарії багато, а ось українських ні. Приходьте,приїзджайте!

Об'ява про "Рідну школу" з телефонами та адресою можно знайти у рубріці "Найближчі зустрічі" або пишіть тут та запитуйте. Взагалі буду рада знайомству. Живу тут недовго та маю не дуже багато знайомих.
Julya_Sem
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 лютого 2015, 13:11

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Julya_Sem »

Odessa, ви говорите, що возите вашу дочку в школу і дуже задоволені. Якщо посилатися на ваше оголошення в іншому топіку, школа ще не відкрита, так куди ходить ваша дитина? :dizzy:
Мене також цікавить питання, що позначає "Дуже чудова українська мова". На скільки мені відомо є одна українська літературна мова, або у вас вона особливо екзотична? Завжди смішно, коли школа робить саморекламу, придумуючи неіснуючих мам, які нібито водять дітей в школу, яка тільки завтра починає працювати :smile:
Це несерйозно і наводить на думку, не варто починати з брехні!
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення SOI_Odessa »

Доброго дня Julia-Sem
Я зараз поясню. Ми займалися в школі з цими вчительками, алеж у другому місті. Потім в зимку вини вирішили змінити місце розтошування школи. Знайшли краще приміщення. Ми вже збиралися на батьківскі збори, та вирішили, що після канікул школа знову почне свою роботу. Це буде завтра 25 лютого.
Що до гарної української мови...може я не дуже гарно висловилась. Я сама з міста Одеса. Як всі знають, у нас майже завжди більше розмовляли россійською мовою, або "суржиком". А вчительки наші з західної украіни, зі Львова. Я як чую, як вони розмовляють, то мені дуже подобається, це як пісня. Сама я теж роблю помилки, але слухаю й виправляюсь.
Гадаю, що я пояснила та відповіла на Ваші сумніви.
А рекламу школи я зробила самостійно, мене навіть ніхто не просив.Наші вчительки роболи десь об'яву на фейсбуці чи іншому сайті, я навіть і не знаю, бо я там не зареєстрована. Мені просто хотілося поділитися радістю та новинами.
З повагою до усіх
Julya_Sem
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 лютого 2015, 13:11

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Julya_Sem »

Хочу зауважити що літературною мовою говорить більш центральна Україна в західній свій суржик тому місце народження вчителів не має ніякого значення
Ще я попереникала рекламу за останні шість місяців та мені кидається у вічі ваше оголошення з послугами, а саме (час/ день/послуги та текст) на 95 відсотків файно скопійовано з іншої школи, яка вже існує і цей фактор викликає також недовіру. Думаю ви, як вчитель можете самі від себе щось придумати. Ну та хай з ним :smile:
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення SOI_Odessa »

Я не вчителька, я українка і мама, яка хоче, щоб її дитина окрім німецької мови знала та незабувала українську, знала історію України та фольклор. Авжеж ми читаемо та співаємо вдома українською, алеж з іншими дітками це набагато цікавіше.
Я нічого не казала про інші школи. Авжеш існують інші. Я тільки написала, що російських шкіл багато, а українських - ні. І було б дуже гарно, якби були можливості і зацікавлені люди, вчителі та відкривалися і українські школи у різних регіонах Швейцарії.
Що стосується об'яви про школу - то мені здається, що всі об'яви схожі одна на одну. Мета об'яви-реклами яка? Довести інформацію до людей! А мета української школи яка? Українська мова та література, фольклор та історія, народознавство. Ви вважаєте, що у російських шкіл, яких десь біля 80 у Швейцарії різні об'яви та предмети, які викладають? У Сант Галлені, Романсхорні та Ваинфелдені (це ті російські школи, про які я знаю) заняття проводять також по середах, та саме у 14 чи 15 годин. Бо по-середам у Швейцарії завжди вільний час для усіх школярів та взагалі.
Я тільки не можу зрозуміти, чому Вас і чим образила моя об'ява? Я написала тільки інформацію для усіх зацікавлених осіб. Якщо Вас це не цікавить, то не читайте і не пишіть образи. У об'яві є телефони, адреса та имейл вчителів, які працюватимуть у нашій "Рідній школі". Хто має бажання дзвоніть, пишить та запитуйте.
Ви пишите українською, то я вважаю, що Ви теж з України. Ми повинні підтримувати тут, за кордоном, один одного та радіти, що є такі люди, які хочуть і можуть щось робити для наших дітей.
Будь ласка, не ображайте нікого своїми висловами про брехню та т.і.
З повагою до усіх
Julya_Sem
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 лютого 2015, 13:11

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Julya_Sem »

у мене не було мети вас образити. Як я говорила мене здивувало, що ви відвідуєте ще неіснуючу школу. Також текст реклами повністю скопійований з іншого оголошення аж до можливості паркування біля школи :dizzy:
Абсолютно нічого не маю проти українських шкіл. Навпаки рада, що вони є в Швейцарії і також вважаю важливим водити дітей. У групі з іншими дітьми мова швидше вчиться.
Будемо сподіватися, що все, що ви написали щодо того, що ви мама і так далі відповідає дійсності.

Хай щастить!
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення SOI_Odessa »

Здається я зрозуміла, чому Ви сказали, що об'ява скопійована с другого сайту. Я ж писала вище, що наші вчительки давали об'яву самі на других сайтах. Алеж не на цьому. Тож я і вирішила ще й тут сповістити усіх, що школа вдкривається у новому місті. Я писала об'яву спільно з листом, який отримала від вчителів з програмою і т.і. Тож виходить, що ми написали майже однаково, бо ми писали про одну й туж школу. Яждоводила інформацію не про свою школу, а про "Рідну школу" у Бюлаху.
Тепер все зрозуміло. Просто Ви трохи різко написали, тож я і спробівала все з'ясувати.
Хай щастить усісм. А ми завтра вже їдемо до Бюлаху і сподіваємося, що все у нас у всіх буде добре і що до нашої невеличкої поки що группи приєднаються нові дітки.
Усім надобраніч! Хай щастить!
Julya_Sem
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 лютого 2015, 13:11

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Julya_Sem »

Одесса, попробую рускАю мовою обьяснить, что в данном случае имеется в виду :wink: Как вы сказали текст объявы вы получили от учителей, а вы перед тем как разместить видели, шо ваши учителя скопировали сам текст рекламы у другой школы, которая уже существует? Вы готовы все размещать, что они вам дадут? Очень не хочется, чтобы ваша школа передирала идеи, тексты, дисциплины и все услуги у других украинских школ.
Насколько мне известно с этим в Швейцарии жестко.
Плагиа́т — умышленное присвоение авторства[1] чужого произведения искусства или достижения науки, технических решений или изобретений[источник не указан 667 дней]. Плагиат может быть нарушением авторско-правового законодательства и патентного законодательства и в качестве таковых может повлечь за собой юридическую ответственность. С другой стороны, плагиат возможен и в областях, на которые не распространяется действие каких-либо видов интеллектуальной собственности, например, в математике и других фундаментальных научных дисциплинах.

Плагиат выражается в публикации под своим именем чужого произведения, а также в заимствовании фрагментов чужих произведений без указания источника заимствования. Обязательным признаком плагиата является присвоение авторства , так как неправомерное использование, опубликование, копирование и т. п. произведения, охраняемого авторским правом, само по себе является не плагиатом, а другим видом нарушения авторского права, часто называемым «пиратством». «Пиратство» становится плагиатом при неправомерном использовании результатов интеллектуального труда и присвоении публикующим лицом авторства.

Подражание, пародия, заимствование идей (без копирования конкретных технических решений или фрагментов произведения, поскольку сами идеи не могут являться объектом авторского права), эмуляция и цитирование плагиатом не являются. Так же от плагиата следует отличать соблюдение канонов и традиций, работу в рамках стилистических стандартов и использование шаблонов. С плагиатом не следует путать идейную, художественную или научную преемственность, развитие или интерпретацию произведений творчества или интеллектуальной деятельности. Следует понимать, что все произведения науки и искусства в той или иной степени основаны на ранее созданных произведениях.

Одесса, сподіваюся ви мене зрозуміли :seeya:
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Ija »

дівчата,
годі, а то дуже вже ця суперечка якась негарна. і виникла вона ,як я вважаю, на рівному місці. я розумію, може конкуренція, в кожноґо свої інтереси та амбіції, посварилися, розійшлися думками , але не обовязково ж виносити на форум.
з поваґою
Ія
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Oceanic »

SOI_Odessa,

Повністю Вас підтримую та поважаю за Вашу позицію у "дискусії" з Julya_Sem.



[Виправлено адміністрацією]
Причина виправлення: на вимогу згаданої у тексті юридичної особи згідно з законами Швейцарії.
Julya_Sem
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 лютого 2015, 13:11

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Julya_Sem »

Яка ганьба, шановні українці !!! Неадекватна реакція! Мною ніде не було вказано назву школи і у кого саме скопіювали! Все ясно, що у вас тут в Цюріху робиться. На мій погляд антиреклама пахне заздрістю до колег та бажанням нашкодити. Противно таке взагалі читати!
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Oceanic »

Julya_Sem писав:Яка ганьба, шановні українці !!! Неадекватна реакція! Мною ніде не було вказано назву школи і у кого саме скопіювали! Все ясно, що у вас тут в Цюріху робиться. На мій погляд антиреклама пахне заздрістю до колег та бажанням нашкодити. Противно таке взагалі читати!
Julya_Sem 24 лютого 2015, 17:14 писав:Хочу зауважити що літературною мовою говорить більш центральна Україна в західній свій суржик тому місце народження вчителів не має ніякого значення
Ще я попереникала рекламу за останні шість місяців та мені кидається у вічі ваше оголошення з послугами, а саме (час/ день/послуги та текст) на 95 відсотків файно скопійовано з іншої школи, яка вже існує і цей фактор викликає також недовіру. Думаю ви, як вчитель можете самі від себе щось придумати. Ну та хай з ним :smile:
Якщо пропустив "рекламу за останні шість місяців" якоїсь іншої школи крім Солнышко та Рідна Школа, то перепрошую!
Аватар користувача
Lyuba_K

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Lyuba_K »

привіт... хоч і не до цієї теми - я живу і Віднау ( біля Ст. Ґалена) - дуже хотілося б знайти нових друзів :) мені 38, сама зі Львова, прожила 11 років в Нідерландах.. переїхала до Швейцарії рік тому, спочатку до Цюріху, але з серпня в нове рідне село :)
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення SOI_Odessa »

Дякую Оceanic за підтримку.
Наша "Рідна школа" відкрилися, всі були дуже раді. І веселі і радісні оченята дітей- це є найважливішем! І ніякі суперечкі не затмарять цього!!! :52:
Хай усім щастить!!! Слава Україні!!!
Mandarynka
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 27 січня 2014, 13:07

Re: Хто з Тургау - відгукніться!

Повідомлення Mandarynka »

SOI_Odessa, дякую за те, що поділилися інформацію.
Будемо мати на увазі.
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”