Шукаю українців

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Аватар користувача
Milas

Re: Шукаю українців

Повідомлення Milas »

Привіт всім українцям/ Шукаю своїх земляків в околицях Санкт Галлен/ Голдах/.Буду рада знайомству та зустрічі.Пишіть на Skype- lyudmila.semenova8
Ірина_Ірина
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 10 лютого 2016, 15:33

Re: Шукаю українців

Повідомлення Ірина_Ірина »

Привіт!мене звати Ірина:) Вінниця-Одеса -Nassen (St Gallen). Було б дуже цікаво поспілкуватися з українцями у Швейцаріі)якщо хтось поруч, пишіть:)
Mariia
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2016, 07:58

Re: Шукаю українців

Повідомлення Mariia »

Доброго дня , землякам! Є хтось із Арау?
Аватар користувача
Надя

Re: Шукаю українців

Повідомлення Надя »

Здравствуйте. Меня зовут Надя. Я недавно переехала в Ленцбург. В Швейцарии живу 10 лет .Ищу знакомства с молодыми мамами и не только для совместных прогулок посещения бассейна. Имею педагогическое образование,родом с Чернигова. Может кто уже здесь давно, напишите, пожалуйста, где здесь наши встречаются. Спасибо
viktor nvd niko
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 18 серпня 2016, 11:08

Re: Шукаю українців

Повідомлення viktor nvd niko »

:wink: привіт,мене звати Віктор я з Чернівців планую переїхати в Швейцарію ,шукаю українців які могли би порадити нарахунок всього яке життя побут ,буду вдячний за любу інформацію!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю українців

Повідомлення Svitlana »

Дуже вам раджу спочатку походити по інших темах форуму і прочитати. І старі теми і дуже старі також. Багато що лишається актуальним. Навіть те, що щавлю на борщ нема :-) Тут все лише століттями міняється.
Якщо скажете де будете проживати - тоді можна вже громаду на місці шукати щодо місцевої інформації.
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Шукаю українців

Повідомлення KristinaiSolik »

Надя писав:Здравствуйте. Меня зовут Надя. Я недавно переехала в Ленцбург. В Швейцарии живу 10 лет .Ищу знакомства с молодыми мамами и не только для совместных прогулок посещения бассейна. Имею педагогическое образование,родом с Чернигова. Может кто уже здесь давно, напишите, пожалуйста, где здесь наши встречаются. Спасибо
Надя з Чернігова,відгукніться,я теж з Чернігова),ну ніяк подумати не могла,що зустріну земляків тут,буду рада знайомству!
Аватар користувача
Sergii

Re: Шукаю українців

Повідомлення Sergii »

Привіт.
Щойно висадився у Ст.Галлені.
Район міста поки не визначив де буду жити.
Але буду радий якщо хтось вийде на зв’язок.
Скайп: sergii.gor
Сам з Полтавщини, сюди переїхав з Польші :smile:
Аватар користувача
Артем 1989

Re: Шукаю українців

Повідомлення Артем 1989 »

Ірина_Ірина писав:Привіт!мене звати Ірина:) Вінниця-Одеса -Nassen (St Gallen). Було б дуже цікаво поспілкуватися з українцями у Швейцаріі)якщо хтось поруч, пишіть:)
Привіт Ірина. Я теж з вінниці але проживаю в гріджоні(санкт моріц) буду радий познайомитись. Імейл artvladis1989@me.com
Аватар користувача
Irino4ka

Re: Шукаю українців

Повідомлення Irino4ka »

Надя писав:Здравствуйте. Меня зовут Надя. Я недавно переехала в Ленцбург. В Швейцарии живу 10 лет .Ищу знакомства с молодыми мамами и не только для совместных прогулок посещения бассейна. Имею педагогическое образование,родом с Чернигова. Может кто уже здесь давно, напишите, пожалуйста, где здесь наши встречаются. Спасибо
Ленцбург от меня в 20км. Надя и другие милые украинки=), меня зовут Ирина, также ищу знакомства с молодыми мамами. Живу в Stein ( на границе с Германией) это на севере кантона Ааргау. Родом я с Киева, говорю как на русском так и на украинском и на немецком) буду рада знакомству - мой email irina9999@ukr.net
Аватар користувача
Тома

Re: Шукаю українців

Повідомлення Тома »

Всем привет! Меня зовут Тамара, мне 27 лет. Я родом из прекрасного украинского города Харьков. Три месяца уже живу в Швейцарии, вышла замуж здесь. Очень не хватает общения с земляками. Если кто живет в кантоне Во, поблизости Веве, Лозанна, Монтрё и тоже хочет общения, пишите буду очень рада: tomavoron@gmail.com
Аватар користувача
Віктор Пашник

Re: Шукаю українців

Повідомлення Віктор Пашник »

:notatall: Доброго ранку! З 8 травня буду співати під бандуру на вулицях Вінтертура та Цюріха...буду радий випадковій та умисній зустрічі з українцями!
Аватар користувача
Гість

Re: Шукаю українців

Повідомлення Гість »

Привіт,всім!
Мене звати Юрій!Я зі Львова.В мене іспанське громадянство. Я шукаю роботу в Швейцарії,монтажника гіпсокартону або іншу роботу на будівництві.
Електронна адреса: yurachmil1@gmail.com
Номер телефону(WhatsApp):+34605566231
Аватар користувача
Shalena

Re: Шукаю українців

Повідомлення Shalena »

:smile: привіт, громадо.

Мене звуть Олена. Я з Києва.
З чоловіком Андрієм приїхали пожити в мальовничій Швейцарії.
Ми дуже непосидючі людиськи, любимо подорожувати, активні види спорту, і живе невимушене спілкування (українською чи англійською мовами).
Хотілось би знайти тут людей, близьких по духу.


Також, якщо хто знає про велику англомовну спільноту тут - поділіться посиланням (щось ніяк не можу "виловити" лінк у формучан)
:seeya:
Мар'яна
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 25 липня 2017, 14:12

Re: Шукаю українців

Повідомлення Мар'яна »

audrew писав:Добрий день! шукаю друзів у кантоні Цуг. anna.bernatskaya@rambler.ru
Привіт. Якщо інформація ще актуальна, то я зараз в Цузі.
Krutova.mariana@gmail.com — пишіть)))
Аватар користувача
Toma

Re: Шукаю українців

Повідомлення Toma »

Всем привет! Я родом из Харькова. Два года прожила в Монтре и вот недавно переехала в небольшой городок Twann. Ищу общения с земляками. Буду очень рада всем! Neuchatel, Bienne и все города между ними, пишите буду очень рада: tomavoron@gmail.com :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю українців

Повідомлення Svitlana »

Shalena писав: 10 липня 2017, 11:20 :smile: привіт, громадо.

Мене звуть Олена. Я з Києва.
З чоловіком Андрієм приїхали пожити в мальовничій Швейцарії.
Ми дуже непосидючі людиськи, любимо подорожувати, активні види спорту, і живе невимушене спілкування (українською чи англійською мовами).
Хотілось би знайти тут людей, близьких по духу.


Також, якщо хто знає про велику англомовну спільноту тут - поділіться посиланням (щось ніяк не можу "виловити" лінк у формучан)
:seeya:

englishforum.ch - англомовні тут, але раніше було там активніше. У ФБ є різні групи теж.
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”