Шукаю

Лише віртуальні знайомства та пошук друзів і однодумців (оголошення мають свій підрозділ)
Вікторія_К
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 жовтня 2010, 19:31

Шукаю

Повідомлення Вікторія_К »

Мене звати Віка, я нещодавно приїхала до цієї країни. За фахом журналіст. Тому хочу написати статтю про те, як живеться українцям в Швейцарії. Поділіться будь-ласка своїм досвідом. Чому приїхали до цієї країни, як тут живеться, до чого довелось звикати, що найбільше подобається, як часто зустрічаєтесь з земляками та таке інше. Буду вдячна всім, хто відгукнеться!
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Шукаю

Повідомлення dima_ternopil »

Доброго дня Віка!

А з якою метою Ви приїхали до Швейцарії?
Як довго тут плануєте залишатися?
В якому місті живете?

З повагою,
Дмитро
Вікторія_К
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 жовтня 2010, 19:31

Re: Шукаю

Повідомлення Вікторія_К »

У мене в Швейцарії працює чоловік, він з України. Приїхала до нього в гості. Живемо в Берні. Вирішила трохи більше дізнатись про те, як тут живеться українцям в Швейцарії. Це цікаво і мені особисто і може бути цікавим газеті, в якій я працюю в Україні.
Дмитро (мого чоловіка до речі так само звати :smile: ), розкажи будь ласка трохи про себе. Чим займаєшся тут, як тобі тут живеться, чи зустрічаєшся з земляками?
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Шукаю

Повідомлення dima_ternopil »

Такі відповіді на форумі вмістити та описати важко.
Ви приїзжайте на зустрічі українців і все побачите та почуєте :glad:

Анонси зустрічей шукайте на цьому форумі.
Вікторія_К писав:У мене в Швейцарії працює чоловік, він з України. Приїхала до нього в гості. Живемо в Берні. Вирішила трохи більше дізнатись про те, як тут живеться українцям в Швейцарії. Це цікаво і мені особисто і може бути цікавим газеті, в якій я працюю в Україні.
Дмитро (мого чоловіка до речі так само звати :smile: ), розкажи будь ласка трохи про себе. Чим займаєшся тут, як тобі тут живеться, чи зустрічаєшся з земляками?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю

Повідомлення Svitlana »

Найближчою буде зустріч в Берні 30 жовтня. Там будуть українці з усієї Швейцарії. Там будуть також українці, що вже десь у третьому коліні були народжені за кордоном. Приїжджайте - і зберете добру колекцію розповідей. Тиждень по тому - в Базелі Служба Божа з посиденьками по ній, де також буде дуже вдале місце познайомитися з українцями.
Навряд чи на форумі кожен буде писати свою історію...
Вікторія_К писав:У мене в Швейцарії працює чоловік, він з України. Приїхала до нього в гості. Живемо в Берні. Вирішила трохи більше дізнатись про те, як тут живеться українцям в Швейцарії. Це цікаво і мені особисто і може бути цікавим газеті, в якій я працюю в Україні.
Дмитро (мого чоловіка до речі так само звати :smile: ), розкажи будь ласка трохи про себе. Чим займаєшся тут, як тобі тут живеться, чи зустрічаєшся з земляками?
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Шукаю

Повідомлення Julie »

Світла , а що буде 30 жовтня в Берні? чого всі збираються? тільки не кажіть , що на вибори :lol3:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Шукаю

Повідомлення Svitlana »

Дивно, що ви не отримали розсилку.... Зараз перешлю ще раз
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Шукаю

Повідомлення Julie »

:smile: ой, вибачте, листа отримала, дякую.
Відповісти

Повернутись до “Українська громада у Швейцарії”