Мариновані овочі

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Мариновані овочі

Повідомлення Svitlana »

Купила в Карфур мариновані овочі. В одній банці все - огірки, морква, кукурудза, цвітна капуста і таке. Дуже таку справу люблю. А виявилося, що замариновано все з винним оцетом. :fies: Бррр...
А від жадібності я велику банку взяла. І від тої ж жадібності тепер шкода викинути. Чи можна з ними щось зробити? Може якось перемаринувати чи що? Викинути завжди встигну, звичайно.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Тут вони у всю закрутку цього оцету як набахкають! Я думаю, що ти можеш все вийняти і залити новим маринадом, який звариш за смаком - перчик, каляндра, лаврушка, сіль, оцет (але в розумній мірі), можеш додати часнику чи цибулі. Закрий кришкою і постав в холодильник, через декілька днів все буде мати інший смак! Я думаю, що повинно вийти.
Взагалі-то з закрутками я не дружу, але таке робила з огірками, які теж тут купила і не могла навернутися до них - один оцет! :kotz: То наче вийшло, з"їла, не викинула!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Буду пробувати зараз.
Там ще б якби звичайного оцету вбухкали - півбіди. А то отой виноградний (винний чи як його) - мені він чогось дуже смердить.
А так - огірки купую - ніколи таких проколів не було.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Так-так, винний оцет "попахує" добре! Мені теж не подобається. :no: Чоловік мені доказує, що він кращий. А мені байдуже, головне, щоб на смак був нормальний. Те саме з олією, не можу я оливкову їсти, вона мені теж смердить. Я звикла готувати на соняшниковій. А це купив рапсову, наче байдужа!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А скільки вони в консерви з оселедцями уксусу ложать, тож страшне! :motz:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А я ось згадала, що в Коопі купували Гєрінг у пластиковій вакуумній упаковці. Була дуже доброю.
До речі, може ви не знаєте. Завжди потрібно дивитися чи гєрінг кислий чи ні. Бо німці люблять кисляк. Але це, як правило, вказують на упаковці.
Якщо побачите голландську і не написано, що кисла - беріть і не думайте. Дуже смачна. Смачніша і від прибалтійської, і від нашої, і російської. У них оселедець - це національне блюдо і вони в них добрячий толк мають. Навіть розрізняють якість за уловом.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:Те саме з олією, не можу я оливкову їсти, вона мені теж смердить. Я звикла готувати на соняшниковій. А це купив рапсову, наче байдужа!
Спробуй жарити на "Erdnussöl".
Запаху нема, холестерину не виділяє і на смак добра.
Das Leben ist Streben
Відповісти

Повернутись до “Господарка”