Де знайти міцну гірчицю?

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Де знайти міцну гірчицю?

Повідомлення dima_ternopil »

Звертаюсь по допомогу.

Підкажіть будь-ласка де знайти міцну гірчицю?
Таку щоб аж очі на лоба вилазили :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Де знайти міцну гірчицю?

Повідомлення Svitlana »

Я бачила в Німеччині. Так і написано "сильна". Але я взяла "середнью", то взагалі була не міцна. Спробуй ту сильну.... А ще варіант - десь там коло Базеля є рос. магазин - подивися в темі "Наші магазини"
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Де знайти міцну гірчицю?

Повідомлення Снігурка »

мені один знайомий з фабрики гірчиці казав, що зерна вони купують в україні. але так як у нас різні технології, то гірчиця має трохи інший смак, я на мене, мучнистий.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Де знайти міцну гірчицю?

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Я бачила в Німеччині. Так і написано "сильна". Але я взяла "середнью", то взагалі була не міцна. Спробуй ту сильну.... А ще варіант - десь там коло Базеля є рос. магазин - подивися в темі "Наші магазини"
У продовження теми. Щойно повернулися з Німеччини - з Marktkauf'а що на кордоні з Базелем. Так от, купили-таки там СПРАВЖНЮ ГІРЧИЦЮ :lol3:

Зветься так: Löwensenf Extra-Scharf (з червоною кришечкою та червоною етикеткою з головою лева). Очі на лоба можуть вилізти, якщо добряче намазати :shok:

В них і веб-сайт є:
http://www.loewensenf.de/

А от в російському магазині брали - одне розчарування :bad2:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Де знайти міцну гірчицю?

Повідомлення dima_ternopil »

_vital_ писав:
Svitlana писав:Я бачила в Німеччині. Так і написано "сильна". Але я взяла "середнью", то взагалі була не міцна. Спробуй ту сильну.... А ще варіант - десь там коло Базеля є рос. магазин - подивися в темі "Наші магазини"
У продовження теми. Щойно повернулися з Німеччини - з Marktkauf'а що на кордоні з Базелем. Так от, купили-таки там СПРАВЖНЮ ГІРЧИЦЮ :lol3:

Зветься так: Löwensenf Extra-Scharf (з червоною кришечкою та червоною етикеткою з головою лева). Очі на лоба можуть вилізти, якщо добряче намазати :shok:

В них і веб-сайт є:
http://www.loewensenf.de/

А от в російському магазині брали - одне розчарування :bad2:
Подякував!
Відповісти

Повернутись до “Господарка”