Наші магазини в Швейцарії.

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

Публікую для всіх інформацію, яку знайшов на іншому форумі і яка може бути корисна:

http://www.swisstok.ch/index.php?showtopic=5100

Непосредственно занимаясь поставками напитков и продуктов питания из стран Восточной Европы, с удовольствием сообщаем вам координаты уже обслуживаемых нами торговых точек:
1) "Marché Mini-Prix"
Rue Louis-Favre 17
1201 Genève
Положение на карте!
Понедельник - пятница: 8.00 - 20.00
Суббота: 8.00 - 19.30
Кроме русских (более 70 наименований) и славянских напитков и продуктов, в магазине большой выбор пива, вина а также крепких и безалкогольных напитков.
Постоянно в продаже португальские мясные деликатесы, свежие фрукты и овощи, молочная продукция и огромный выбор замороженных морепродуктов по очень доступным ценам.
Одним словом, полноценный супермаркет в самом центре Женевы, в 100 метрах от "Дома Книги", рядом с вокзалом, российским консульством и украинской миссией.
Паркинг (частично бесплатный) перед магазином!
2) Magasin "PAM"
Promenade Champs Frechets 15
1217 Meyrin
Положение на карте!
Ассортимент и цены магазинов сети "PAM"!
Русские, сербские, хорватские и словенские продукты!
Большой бесплатный паркинг перед магазином.
Недалеко от ЦЕРНа.
3) "DELEN"
"Marché du midi"
Rue du Midi 8
1020 Renens
Положение на карте!
Магазин открыт в воскресенье!
12 видов халвы, свежайшие фрукты и овощи по ценам в 2-3 раза ниже общешвейцарских!
Самый большой выбор семечек, круп, овощной консервации и варений!
Практически всё импортируемое в Швейцарию восточноевропейское пиво:bp!
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

Важная поправка к предыдущим сообщениям:

Сегодня был в Ферне-Вольтере, думал заеду купить пельмени, но Рашен Хауза уже нет. На его месте висит объявление, что данное помещение сдаётся. Жаль :( Слава Богу, хоть у жителей Мейрана появилась альтернатива - русский отдел в Паме. :verygood: Но там пельменей пока нет :(
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення Svitlana »

misko2000, пельмені можна самому наліпити. Практично у всіх супермаркетах продається паста-тайг (тісто для макарон типу). Вже готове розкачане до потрібної товщини. Лишається лише склянкою витиснути "варенички", нафарширувати і завернути. :verygood:
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

Svitlana писав:misko2000, пельмені можна самому наліпити. Практично у всіх супермаркетах продається паста-тайг (тісто для макарон типу). Вже готове розкачане до потрібної товщини. Лишається лише склянкою витиснути "варенички", нафарширувати і завернути. :verygood:

Спасибо, Света :verygood:
А начинку как готовить?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення Svitlana »

misko2000 писав: Спасибо, Света :verygood:
А начинку как готовить?
Ну... я роблю так: фарш 50/50 (свинина/говядина) + дрібно-дрібно цибульку (в ідеалі - перекрутити через м"ясорубку) + зелень + сіль, перець і все.
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

Svitlana писав:
misko2000 писав: Спасибо, Света :verygood:
А начинку как готовить?
Ну... я роблю так: фарш 50/50 (свинина/говядина) + дрібно-дрібно цибульку (в ідеалі - перекрутити через м"ясорубку) + зелень + сіль, перець і все.

Я спробував так зробити. Використовував словенське тісто, куплене в Деннере. Тісто в результаті використовував двома шарами. Вийшло смачно, але не дуже презентабельно.

Спасибі за ідею! :good: :verygood: :bravo:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення Svitlana »

А в мене навпаки було настільки презентабельно, як ніколи ще до того. :lol3: Може, тому я так сильно на це запала. :pardon:
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

Света, хотелось бы услышать Ваш комментарий по поводу данной дискуссии о пельменях. Спасибо!
:glad2:

http://www.ruswiss.ch/club/index.php?sh ... ntry680847
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення dima_ternopil »

misko2000 писав:Света, хотелось бы услышать Ваш комментарий по поводу данной дискуссии о пельменях. Спасибо!
:glad2:

http://www.ruswiss.ch/club/index.php?sh ... ntry680847
Ніщо не замінить пирогів з сиром чи картоплею! Зі шкварочками та сметанкою... :verygood:
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

dima_ternopil писав:
Ніщо не замінить пирогів з сиром чи картоплею! Зі шкварочками та сметанкою... :verygood:
Польская Википедия пишет, что pierogi ruskie пришли в Польшу с Восточной Галичины. Есть ли какое-то приципиальное отличие от вареников?
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення Valentyna »

Відмінність проста - у назві.
У Польщі пирогами "руськими" чи "печоними" називають звичайні дріжжеві пиріжки, а пирогами - те що ми називаємо варениками.
Спосіб приготування тіста на пироги//вареники (на воді, на молоці, на кислому молоці) та всіляких начинок, зажарок чи підливок залежить від господині (сімейних традицій, місця проживання, сміливості та бажання експерементувати).
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

Valentyna писав:Відмінність проста - у назві.
У Польщі пирогами "руськими" чи "печоними" називають звичайні дріжжеві пиріжки, а пирогами - те що ми називаємо варениками.
Спосіб приготування тіста на пироги//вареники (на воді, на молоці, на кислому молоці) та всіляких начинок, зажарок чи підливок залежить від господині (сімейних традицій, місця проживання, сміливості та бажання експерементувати).

Спасибі за Вашу відповідь. Але у мене якраз склалося враження, що піроги руськиe - це і є вареники, а піроги, в цілому, - це ширше поняття, куди входять і вареники і пельмені. І з особистого досвіду і з польської вікипедії:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pierogi_ruskie

Pierogi ruskie – popularny w Polsce i na Ukrainie typ pierogów, których nazwa wywodzi się od Rusi Czerwonej. Nie należy jej mylić, jak to często jest robione, z Rosją, gdzie ten typ pierogów nie jest zbyt dobrze znany.

Ciasto przygotowuje się z mąki, wody i soli (czasem także jaj), a farsz z masy twarogowo-ziemniaczanej z dodatkiem soli, pieprzu i cebuli. Ciasto rozwałkowuje się do grubości około 2 mm, farsz oblepia się ciastem i gotuje w wodzie. Potrawę podaje się ze skwarkami, smażoną cebulą lub śmietaną. We Lwowie popularne było podawanie pierogów ruskich posypanych kminkiem. Niektórzy smakosze szczególnie cenią pierogi ruskie gotowane, a następnie odsmażane.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pierogi
Pierogi, potrawa występująca w Polsce, Rosji, Białorusi, Ukrainie, Chinach i Japonii. Znane są również jako perogi, perogy, piroghi, pirogi, piroshki, pirozhki, pyrohy, pielmieni lub Piroggen. Używa się liczby mnogiej pierogi zamiast pieróg.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pielmieni

Pielmieni – rodzaj pierogów z dość luźnym farszem mięsnym. Potrawa typowa dla kuchni rosyjskiej. Zadomowiona w kuchni polskiej - zwłaszcza na terenach dawnego zaboru rosyjskiego.

W wersji najczęściej spotykanej jako podstawowa:

mięso na farsz mieszane, pół na pół wieprzowina z wołowiną
jedna duża cebula na każde 20 dag mięsa
ciasto z takiej ilości mąki (wagowo) ile mięsa i do tego nie więcej niż jedno jajko na szklankę mąki
ciasto po wyrobieniu i odpoczynku wałkowane jak najcieniej
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення Svitlana »

Я не знаю, що ви хочете від мене почути. У мене особливого коментаря нема.... :think: Я згідна - різниця лише у назві і місцевих особливостях приготування. Для мене і манти і дамплінз - пельмені. Взагалі, вареники для мене - усе, що не з м"ясом і не закручене (плюс з печінкою і подібним), а пельмені - свинне або 50/50 м"ясо і закручені вушками. Оце пельмені. Равіолі на пельмені не тягнуть, власне, начинкою. Таке враження, що вони начинку з сухим борошном розмішують, тому вони такі сухі. Але якщо равіольне тісто нафарширувати добрим м"ясом, то вийдуть дуже ніжні пельмені :brovy: (хитрий рецепт з готового тіста я вище давала).
Ну приблизно так... Взагалі, чим би дитя не тішилося....

Ось як я сьогодні зімпровізувала блюдо на вечерю, сиділа і думала, як це назвати: eintopf, жаркое, stue, гуляш, печеня?... Я часто так готую і називаю те вариво "з того, що є в холодильнику" і дуже не люблю, коли мене питають про рецепт або приготувати це ще раз. :enough:
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

Що стосується магазинів, тут нова інформація:
Дорогие друзья!

Сообщаем вам о новых отделах русских и восточноевропейских продуктов. Теперь продукты, знакомые с детства, уже в двух шагах от Вас, и не только в Женеве. А в Женеве они теперь доступны практически круглые сутки.

Отделы с большим выбором русских и восточноевропейских продуктов (100-200 наименований):

Genève - Plainpalais: Bvd du Pont d'Arve 28, 120 Genève (близко от UniMail, там самый большой выбор - более 200 наименований наших продуктов, магазин открыт до часа ночи, в том числе в воскресенье, понедельник-выходной)
Genève - Servette: « Marché Mini Prix », Rue Louis-Favre 17, 120 Genève (очень хороший выбор, цены самые низкие в Швейцарии)
Meyrin (GE): « Pam », Promenade des Champs-Fréchets 15

Небольшие отделы (10-100 наименований):

Genève - Paquis : « Tabac 28 », Rue de Lausanne 28 bis, 1201 Genève (магазин открыт в воскресенье)
Genève - Paquis : « Mandarine », Rue des Alpes 25, 1201 Genève (магазин открыт до 6 утра, ежедневно, кроме вторника)
Genève - Eaux-Vives : « Chez Ashanti - Alimentation multiculturelle », Rue de Montchoisi 23, 1207 Genève (магазин открыт в воскресенье)
Carouge (GE) : « AGSO – Alimentation générale », Route de Veyrier 33, 1227 Carouge
Grand-Lancy (GE) : « Pam », Avenue Communes-Réunies 68, 1212 Grand-Lancy
Villars-sur-Glâne (FR) : « Pam – Marché du Villars-Vert », Villars-Vert 32, 1752 Villars-sur-Glâne (Fribourg)
Villeneuve (VD) : « MIGROS Partenaire », Grand-Rue 106, 1844 Villeneuve (открыт в воскресенье с 8.00 до 12.00, 5 минут езды от Монтрё)
Montreux (VD) : « Il Mercatino », Avenue de la Paix 3, 1820 Montreux
Zürich : « Maestral », Badenerstrasse 503, 8048 Zürich

Магазин "DELEN" в Renens (Lausanne) скоро откроется после ремонта с новым ассортиментом русских продуктов.
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення swisslady »

А є магазини російських продуктів в Берні? Знає хтось? :pray:
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

swisslady писав:А є магазини російських продуктів в Берні? Знає хтось? :pray:
Я намагаюся зібрати базу даниx по російським / українським магазинам, ресторанам і тому подібне в Швейцарії. Як буде готова, опублікую.:) Поки мені нічого не відомо про існування магазина в Берне. Є магазин в Аарау - "Три медведя":

http://www.russen-shop.ch/

Що стосується магазина "Пам" у Фрібурге, як я чув, там всього з десяток російських / українських продуктів, але є вибір продуктів з різних країн (Югославія, Туреччина і так далі), деякі з яких схожі на наших.
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення swisslady »

Дуже дякую! Поїду подивлюся :glad2:
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

swisslady писав:Дуже дякую! Поїду подивлюся :glad2:
Ви там близько живете?
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення slavusia »

Ще є в Цюріху, і не тільки продуктовий,

http://www.tsarina.ch/shop_de.htm

але і дуже великий книжковий

http://www.pinkrus.ch/pinkrusd.htm
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення _vital_ »

misko2000 писав:
swisslady писав:А є магазини російських продуктів в Берні? Знає хтось? :pray:
Я намагаюся зібрати базу даниx по російським / українським магазинам, ресторанам і тому подібне в Швейцарії. Як буде готова, опублікую.:) Поки мені нічого не відомо про існування магазина в Берне. Є магазин в Аарау - "Три медведя":

http://www.russen-shop.ch/

Що стосується магазина "Пам" у Фрібурге, як я чув, там всього з десяток російських / українських продуктів, але є вибір продуктів з різних країн (Югославія, Туреччина і так далі), деякі з яких схожі на наших.
Мишко, дозвольте трохи підправити вашу вже майже перфектну українську :) А саме:

у Берні
у Фрібургу (але, здайться, у Фрайбурзі)

Вибачаюся за офтопік
Аватар користувача
swisslady
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 26 лютого 2008, 18:43
Звідки: BE

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення swisslady »

я живу не так далеко від Фрібурга. так є там магазин чи ні? :dizzy:
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

swisslady писав:я живу не так далеко від Фрібурга. так є там магазин чи ні? :dizzy:
Якщо живете недалеко і там проїздитимете, то рекомендую заїхати. Спеціально ж їхати, не упевнений, що стоїть, можете розчаруватися, оскільки наших продуктів там лише з десяток. Я там був два тижні тому, пам'ятаю що є квашені огірки, гречка і тому подібне. Ціни там розумні, набагато нижче, ніж в "Царіне" у Цюріху, але асортимент далеко не той. Крім того, є великий вибір югославських, турецьких продуктів, з яких можна вибрати щось цікаве. Наприклад, у югославів є алкогольний оцет або сода, схожі на наших.

Адреса магазина:

PAM
Villars-Vert 32
1752 Villars-sur-Glâne (FR)
Tél. 026 / 402 01 26

Звертайте увагу на адресу, оскільки у Віллару є два Пама.
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення misko2000 »

swisslady писав:А є магазини російських продуктів в Берні? Знає хтось? :pray:
Уже есть:

http://www.russian-shop.ch/
В Октябре 2010 г. cостоялось открытие первого Русского Книжного Магазина в Берне. Книги, музыкальные диски, фильмы, сувениры и одежа прекрасно дополняют ассортимент в нашем магазине. Радует то, что цены у нас на 50 % ниже, чем в других русских книжных магазинах в Швейцарии.

Новые часы работы: с понедельника по пятницу с 09.00 до 18.30 часов. В субботу с 09.00 до 17.00 часов. В воскресенье магазин закрыт.
Neu Отличное расположение нового магазина позволяет Вам легко приехать к нам как на машине, так и на трамвае. От вокзала на трамвае номер 6 - 7 и 8. Остановка Brunnadernstrasse.
Зображення
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення Снігурка »

наскільки я знаю, не кажуть вибачаюсь. правильно вибачте мене :seeya:
Лариса Чуйко
Відрядження
Повідомлень: 12
З нами з: 03 червня 2012, 07:20

Re: Наші магазини в Швейцарії.

Повідомлення Лариса Чуйко »

А де можна в Лозані купити квас? Якщо хтось знає, прошу відповісти.
Відповісти

Повернутись до “Господарка”