Поради водіям

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Поради водіям

Повідомлення Svitlana »

Деякі поради для економної їзди. Економної не лише в плані пального, але і для довколишнього середовища.
1. Не возити лишнього в авто. Загальне правило: 100 кг. лишньої ваги спричиняє витрати пального 0,3-0,5 л на 100 км.
2. На першій передачі проїжджати максимум відстань, що дорівнює довжині авта. Тобто, відразу після того як рушили. Звичайно, це не стосується їзди на крутих спусках і підйомах (дуже крутих).
3. Їздити на найвищих передачах. Вже на швидкості 50 км/год перемикатися на 5-ту чи 6-ту передачу (тобто в населених пунктах).
4. Розганятися до потрібної швидкості при максимально сильному газуванні (при тому на максимально короткій відстані і часовому відрізку). Електроніка в машині сама визначає необхідну кількість впорскуваного пального. Автівок без електроніки це, звичайно, не стосується.
5. Регулярно перевіряти тиск в колесах. Накачувати на 0,2 бари більше, ніж вказано.
6. Вимикати двигун авто при чеканні на світлофорах - 10 секунд вже дає відчутну економію.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Поради водіям

Повідомлення dima_ternopil »

7. На спусках гальмувати переключенням на понижену передачу а не зношувати гальма!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Поради водіям

Повідомлення Svitlana »

Ага, точно. От тільки тут є такі гірки, де і перша не допомагає гальмувати.

7а. Тоді треба добренько так один раз пригальмувати, ледве не зупинитися і дати машині котитися, доки знов не розженеться, знову гальмувати і так далі.
Whisper
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 05 січня 2009, 11:27
Звідки: TI, Lugano
Контактна інформація:

Re: Поради водіям

Повідомлення Whisper »

При скорости в 50 км/ч переключиться на 6-ую - это сильно!)) Хочу я на это посмотреть. А еще я готов даже засекать время, через сколько вы убьете движок с коробкой, и поедите на сервис. А там вам такой счет выставят, что проклянете Вы экономию топлива вместе с Грин Писом :tak2:
Whisper
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 05 січня 2009, 11:27
Звідки: TI, Lugano
Контактна інформація:

Re: Поради водіям

Повідомлення Whisper »

Мой совет - ходить больше пешком! Дышите чистым швейцарским воздухом и набирайтесь хорошей энергии и здоровья! :pray: Я так и делаю в последнее время.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Поради водіям

Повідомлення Svitlana »

Whisper писав:При скорости в 50 км/ч переключиться на 6-ую - это сильно!)) Хочу я на это посмотреть. А еще я готов даже засекать время, через сколько вы убьете движок с коробкой, и поедите на сервис. А там вам такой счет выставят, что проклянете Вы экономию топлива вместе с Грин Писом :tak2:
Хіба таким чином вбивається двигун? :wow5: А через скільки часу чи км, можна детальніше? А то наш все їздить і їздить.... правда у нас нема шостої передачі - лише 5.
Відповісти

Повернутись до “Господарка”