Сад, город

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:А я накупила квітів - рози, лілії, гладіолуси - і не знаю, коли їх садити. А раптом ще морози будуть? !
Який мороз, скоро ж їхня Паска.
рози, лілії, гладіолуси вони ж глибше в землі то мороз не достане.
У мене он нарциси на днях зацвітуть :wink:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав:Наталко, ти краще подивися на упаковку - що там написано. Там такі малюночки навіть мають бути - лопатка і місяці або температура. Крім того - на яку глибину їх закопувати потрібно, на яку висоту виростають і в які місяці квіти очікувати.
Та дивилася я на ті малюночки, але ж для впевненості прошвирнулася по інтернету - там знавці кажуть трохи інше. А за морози - вам добре говорити, ви ж не в горах живете, у нас ще декілька днів назад сніг лежав!
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Якщо паростки вилізуть з землі, то на ніч старими тряпками прикриєш.
Мій чол. редиску висіяв у січні на балконі, а передали сніг, то на ніч прикрив. Зараз вже велика, скоро будем їсти :wink:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ево, ти не забувай, що Наталка живе на висоті. То у неї може ще і сніг бути і добрий заморозок. тут, у Швейцарії погода ж з висотою змінюється, а не по території. Якщо вона вище 1000 метрів - то я б не ризикувала. Краще місцевих садівників попитати (чи у магазині - вони точно знають).
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Повідомлення Любка »

ewa писав:
natalotschka писав:А я накупила квітів - рози, лілії, гладіолуси - і не знаю, коли їх садити. А раптом ще морози будуть? !
рози, лілії,
:wink:
Рози і лілія( якщо багаторічна) морозу не боїться.
Коріння знаходиться глибше в землі, тому не достане.
Ну не -15 же у ваших горах???
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Ні, -15 цієї зими не було. Одного разу було -10. Але сьогодні в селі, що трохи вище сніг пролітав. Вмовили, як буде добра погода, то вже все висаджу!
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:Ні, -15 цієї зими не було. Одного разу було -10. Але сьогодні в селі, що трохи вище сніг пролітав.
Наталочка, ти там не замерзла? Мені з вікна видно, сніг в горах випав.
Я клубничку сьогодні садила(20 кущів) і про тебе думала, от як- би моя така вродила як у вас в Умані родить.
П.С. критику не приймаю(типа натуршутц), виросли кущики на парковці де ми машину ставимо. В кого місце на балконі є то можу ще дати.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

ewa писав: Наталочка, ти там не замерзла? Мені з вікна видно, сніг в горах випав.
Замерзла... Сьогодні зранку сніг валив, а я вчора рози посадила! Надіюсь, що нічого їм не буде, я на них землі нагорнула.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Буде все добре, скоро їхня Паска,
то сніг повинен розтануть
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав: Я клубничку сьогодні садила(20 кущів) і про тебе думала, от як- би моя така вродила як у вас в Умані родить.
П.С. критику не приймаю(типа натуршутц), виросли кущики на парковці де ми машину ставимо. В кого місце на балконі є то можу ще дати.
Ево, а ти їх в літку не куштувала? Бо тут в нас коло дому також багато є. Такі як лісові суниці, тільки крупніші. Ніхто не збирає, то я одного разу спокусилася спробувати - ніяка взагалі. Абсолютно не смачна. Тобто не просто не смачна. А як трава. Це якась я не знаю, не їстивна взагалі, мені здається. Може навіть якась гіркувата була. Так що багато не насаджуй, про всяк випадок.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:
Абсолютно не смачна. Тобто не просто не смачна. А як трава. Це якась я не знаю, не їстивна взагалі, мені здається.[/quote]

Так у магазині така-ж :cry: :cry:
Я думала продають парникову, а на землі буде запашна і добра :ka:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну, розумієш, на вигляд вона як страшенно добра полуниця (не клубніка - садова суниця). І листочки і квіточки і ягідки - 100%. Аж око вбирають. А на смак - гидота. :cry: А ростуть - просто під домом!!!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Магазина клубника у нас теж не вкусна. Ми влітку купляєм клубнику і інші фрукти і овочі у фермерів.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Танюшка, магазинну ж їсти можна, як би там не було. Хоч якийсь смак і запах вона має. Ну не такі смачні... але ж їстівна.
А ця - ну.... навіть не знаю, що порадити.... Спробуйте звичайну траву пожувати. Оце напевне і буде смак тої полуниці під домом. Просто шкода часу, праці і місця. Бо, кажу ж, нічого з неї не зробиш. Ні свіжою не з"їси, ні варення... Нічогісінько.
Дуже хочу сподіватися, що у Еви таки справжі, а не такі як у нас. Але попереджую, що і таке буває. До того, як я їх спробувала - також не могла уявити, що такі ягідки можуть бути такі гидотні на смак.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав: Такі як лісові суниці, тільки крупніші. Ніхто не збирає, то я одного разу спокусилася спробувати - ніяка взагалі. Абсолютно не смачна. Тобто не просто не смачна. А як трава. Це якась я не знаю, не їстивна взагалі, мені здається. Може навіть якась гіркувата була. Так що багато не насаджуй, про всяк випадок.
Скажи спасибі, що не отруїлася! :) А то побачила гарненьке, червоненьке і зразу до рота! :lol: :lachtot:
А якщо серйозно, я їла тут в лісі лісові суниці, то дуже смачні!
Чогось згадала - а як вам їхня кукурудза? В них же є столова, а є кормова, про це я почула тільки тут. :ka: В Україні вся кукурудза їстивна! Заліз на поле, наломав, наївся...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:Чогось згадала - а як вам їхня кукурудза? В них же є столова, а є кормова, про це я почула тільки тут. :ka: В Україні вся кукурудза їстивна! Заліз на поле, наломав, наївся...
Ага, і я таку мульку знаю. Та що в магазинах за скаженими цінами - мені взагалі не подобається. Солодка дуже. як ніби з цукром. А я люблю підсолену більше.

Але побачила тут одного разу як "китайської подоби" особа рвала на полі коло нашої станції кукурудзу. На вигляд - звичайна наша кукурудза. Через якийсь час і я таке проробила. Але в неділю ввечері, як нікого не було у полі зору і присмерком. :oops:
Оця з поля була вже як наша. :up:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав:
Але побачила тут одного разу як "китайської подоби" особа рвала на полі коло нашої станції кукурудзу. На вигляд - звичайна наша кукурудза. Через якийсь час і я таке проробила. Але в неділю ввечері, як нікого не було у полі зору і присмерком. :oops:
Оця з поля була вже як наша. :up:
Що правда? А мій чоловік каже, що з поля вона недобра, вона кормова!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Та вони ж ніколи не додумаються піти нарвати щось на полі.

Якщо у них на маслі написано "До сніданку", то вони його до сніданку і будуть їсти. Ні в якому разі не ввечері або на обід. Вони так виховані.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав: Якщо у них на маслі написано "До сніданку", то вони його до сніданку і будуть їсти. Ні в якому разі не ввечері або на обід. Вони так виховані.
:lachtot: І якщо на горілці вказано дату вживання, то її і не питимуть днем пізніше. (це, правда, я в Голландії проходила).
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:Та вони ж ніколи не додумаються піти нарвати щось на полі.
.
У полі Бауер як застукає з кулеметом.......
То забудеш де народився :datz:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я не знаю що за бауер у нас посадив кукурудзу на клаптику між великою фабрикою, з/д станцією і висотками... Але пані рвала посеред білого дня і нічого.
А ще у нас між висотками і коло тієї фабрики часом вівці пускають попастися. Але на пару тижнів - і знов забирають. Я спочатку була вражена. І досі не можу зрозуміти: чи то економія на косінні газонів, чи то просто двостороння домовленість за ініціативою фермера якось сусідського? Але ніхто не проти - ми навіть любимо за ними спостерігати.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

[quote="Svitlana"] чи то економія на косінні газонів, чи то просто двостороння домовленість за ініціативою фермера якось сусідського? /quote]
Так тут домовляються, або орендують поле в Бауера.
Ми одного разу орендували поле і планери запускали. А поряд була кукурудза :lol: Одну на грилі спробували, то добра була, солодка.....
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Прикривайте свої квіти, овочі.... бо йде похолодання :!:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А у мене помідори вже такі вимахали, що їм уже на балкон пора. Але ж ще холодно.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Мої нарциси цвітуть!!!
Редиску вже їмо... :popcorn:
Das Leben ist Streben
Відповісти

Повернутись до “Господарка”