Що таке Kaffeelöffel?

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Що таке Kaffeelöffel?

Повідомлення Svitlana »

Скільки то? Esslöffel - столова, тут все ясно
Тeelöffel - чайна, як і в нас звучить, а Kaffeelöffel - це манюсінька ложечка для еспрессо чи що?
Шукала в гуглі зображення, то виходить, що то те саме, що і чайна ніби (між "повар" каже теж, що то те саме, але йому вірити не можна). А я хочу знати точно. Бо різниця велика у таких кількостях.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Ти що ніколи не бачила кофейної ложечки? Вона кардинально відрізняється від чайної, але не виглядом, а розміром. Вона менша десь в раза два.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну нашу то я бачила. :D Але тут є підозри, що німецька кофейна ложечка то те саме, що наша чайна. В тому і вся проблема.
Тому і хотіла вияснити чи німецька кофейна - то така ж як і наша чи то як наша чайна. Запитай ще у свого німця. Тільки не давай йому підказку. Просто спитай - кафельоффел - то яку ложку мається на увазі. Що він скаже. Мій вказав на нашу чайну.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Kaffee і Teeloeffel це одне і теж, не мороч собі голови.
НУ може хіба в якомусь 5-зірковому готелі розрізнять ці ложки, а так в повсекденному побуті - ні.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну маю на увазі в рецепті. Але я вже вияснила емпірично, що то таки те саме, що наша чайна ложка. Бо там було також грами вказано.
Відповісти

Повернутись до “Господарка”