Каші, крупи

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Каші, крупи

Повідомлення Svitlana »

http://www.hw.net.ua/art.php?id=29646

Гарна стаття про крупи і поживність каш. Я накупила в супермаркеті асортимент і тепер в інтернеті шукаю як їх готувати.
Може в кого є якісь хороші рецепти, крім стандартного виду гарніру + підлива + м"ясо.

.... ну може хіба підливами поділіться. Їх же багато є теж.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Солодка рисова (чи пшоняна) печена каша.
Варимо рис (1 -1,5 склянки) в ледве підсоленій воді, перед самою готовністю додаємо пару жменьок гарно промитих родзинок, подрібненої кураги (будь-яких сухофруктів) і доварюємо рис до готовності. Трохи охолоджуємо кашу, в цей час 2-3-4 яєчка збиваємо з 2-3 столовими ложками цукру (можна додати трохи молока і ваніліну), вливаємо цю суміш у кашу, гарно перемішуємо, викладаємо у змащену маслом форму (кексовницю чи тортовницю) та запікаємо у духовці 30-40 хвилин (при 200-180 С). Має вийти запіканка, яку можна нарізати на порціонні шматки. Рисова печена каша особливо смачна, якщо її поливати медом і їсти теплою з молоком чи чаєм.

Манна печена каша (манний пудинг).
Зварити густу манну кашу: закип"ятити 1 - 0,75 літра молока, додати 1 склянку манки (весь час гарно мішаємо, щоб не утворювались грудочки). Охолодити кашу, додати родзинок, кураги, 3 жовтка, ванілін, гарно вимішати. 3 білки збити в густу пружну піну з 0,5 склянкою цукру (беру трохи менше, бо виходить занадто солодко) та акуратно підмішати до каші. Все викладаємо у змащену маслом та обсипану манкою форму, випікаємо у духовці 35-45 хвилин (при 180-200 С). Трохи охолоджуємо, виймаємо з форми, нарізуємо на шматочки (за бажанням поливаємо медом) і їмо. На другий день (якщо лишиться) можна піджарити на маслі, теж смак не поганий.

Якщо цікаво можу ще дати сімейний рецепт "п"яної манної баби".
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Клас!!! З рисом сьогодні-завтра спробую. Маю все. Манна, боюся не піде. Але теж спробую колись для себе.

Може є ще як кукурудзяні крупи можна використати?
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

З кукурудзяної крупи ніколи нічого не готувала, самій цікаво, що з неї їстівне можна зробити.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Полента з часниковим маслом

Повідомлення Svitlana »

Я ось на днях освоїла кукурудзяну крупу у вигляді поленти з часниковим маслом.
Супер-легко, відносно швидко і дуже смачно. Занесла у список блюд на кожен день.

Значить рецепт:
250 гр. бульйону (я брала кубик типу Маггі чи Галіна Бланка)
250 гр. молока
2 ст. л. часникового масла (вже готового з Коопа брала)
Все закип"ятити (я спершу бульйон зробила, а потім додала молока і масла)
Додати 100 гр. кукурудзяних круп
Як закипить, зменшити вогонь і варити 40 хв. під кришкою. Помішувати не потрібно.
Коли звариться - домішати 1 яйце і 1 жовток. Розмастити на деко (чи таріль) шаром у палець. Приплескати добренько, особливо краї. Дати вистигнути. Порізати на шматки. Обсмажити на грілі 3 хвилини. Надзвичайно добре підходить до грильованого добра.

Але, останній крок можна не робити. І без грилю дуже смачно виходить. Гадаю, можна було б без яйця обійтися теж. Думаю, воно лише для надання консистенції для грільованого варіанту.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Цікавий рецепт.

Я робила якось печену поленти з пармезаном (спочатку заварювала крупу, потім намазувала її на дечку, нарізала на шматочки. Шматочки складала в жаротривкий посуд, поливала сметаною і посипала пармезаном; потім все це добро запікала до золотистої шкірочки в духовці). Як не хвалили італійці цей рецепт, у мене вдома він не прижився. Якийсь він дуже ніжний, щось йому бракувало... може шкварок чи ще чогось...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Спробуй оцю. Думаю, сподобається. Але то, звичайно, не самостійне блюдо, а, як на мене, то гарнір. Але не таке вже ніжне. Хоча і молоко і масло... Але все ж і бульйон і часник... І ще одне - я ще бачила рецепти з кукурудзяною мукою, але тут саме крупа йде.
А може тому воно у тебе таке ніжне виходить, що крім заварювання, воно потім ще під сметаною запікається? Протушується ще.
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Каші, крупи

Повідомлення misko2000 »

До речі, що стосується каш і круп, тільки що я відкрив тему, де є корисна інформація про це, в іншій вітці.
misko2000
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 36
З нами з: 20 серпня 2007, 00:36

Re: Каші, крупи

Повідомлення misko2000 »

Відповісти

Повернутись до “Господарка”