податок за користування велосипедом?

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Gasol
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 07 березня 2012, 10:23
Звідки: Рогатин-Lagos(PT)

податок за користування велосипедом?

Повідомлення Gasol »

Друзі,поясніть, будьте добрі, що за податок платиться за велосипед( сказали 4 франка на рік) як ні- то штраф 40 якщо поліцаї впіймають.Де мені його шукати і як воно називаєтсья.

Дякую
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: податок за користування велосипедом?

Повідомлення dima_ternopil »

Це не податок, а велострахівка.
Купити і наклеїти на велосипед обов'язково!

Зветься - Velovignette
http://de.wikipedia.org/wiki/Velovignette

Продається на кожному кроці...
Поштове відділення, Migros, Denner, ALDI.
Що характерно - усюди ціна різна і найдорожча десь 7-8 CHF, хоча всі вони однакові.
Gasol писав:Друзі,поясніть, будьте добрі, що за податок платиться за велосипед( сказали 4 франка на рік) як ні- то штраф 40 якщо поліцаї впіймають.Де мені його шукати і як воно називаєтсья.

Дякую
Аватар користувача
Gasol
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 07 березня 2012, 10:23
Звідки: Рогатин-Lagos(PT)

Re: податок за користування велосипедом?

Повідомлення Gasol »

Пане Дмитре,сьогодні питав всюди за отією марочкою і ніде її вже не знайшов.Аж на почті мені сказали,що веловінєту відмінли... :dontknow: як на зло.Я їжджу на велосі,і боюся попастися на поліцаїв а тут от тобі.Кажуть,що ота страхівка нині існує як звичайна страхівка на машину чи хату і коштуватиме вона близько 70 євро на рік.А у випадку чого недоброго,тоді той хто її не має - оплачує все за свої кошти.Така історія...
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: податок за користування велосипедом?

Повідомлення dima_ternopil »

Дійсно! Щойно вичитав про це.
http://www.news.admin.ch/message/index. ... g-id=41706
Пишуть що власники мають мати свою HaftpflichtVersicherung (покриває всі пошкодження завдані третім особам)
А де взяти найдешевшу - то я мушу поспілкуватися з компетентними людьми.

Буду тримати в курсі.
Gasol писав:Пане Дмитре,сьогодні питав всюди за отією марочкою і ніде її вже не знайшов.Аж на почті мені сказали,що веловінєту відмінли... :dontknow: як на зло.Я їжджу на велосі,і боюся попастися на поліцаїв а тут от тобі.Кажуть,що ота страхівка нині існує як звичайна страхівка на машину чи хату і коштуватиме вона близько 70 євро на рік.А у випадку чого недоброго,тоді той хто її не має - оплачує все за свої кошти.Така історія...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: податок за користування велосипедом?

Повідомлення Svitlana »

Так, велострахівку відмінили, бо вона не мала жодного сенсу. Всі хочуть мати оцю гафтпфліхтверзіхерунг (відповідальність перед третіми особами), оскільки вона не лише велосипеди покриває. Приклад наведу: мене штовхнули, мені з рук випала фотокамера і розбилася. Страхівка відповідальності перед третіми особами тієї пані, що мене штовхнула, мені відшкодувала вартість фотоапарата.

Де можна взяти найдешевшу страхівку можна подивитися на www.comparis.ch
Але не забувайте, що скупий платить двічі і подивіться дешевшу з добрих (відомі компанії, як правило, не дуже тиснуться з виплатами).
Відповісти

Повернутись до “Господарка”