Кухонний комбайн

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Кухонний комбайн

Повідомлення Svitlana »

За браком великої кількості корисних причандал на кухні (міксер, м"ясорубка і т.п.) вирішили купувати відразу кухонний комбайн.
Але який?
Мені хотілося б компактний і щоб насадки були якось зручно організовані. У якісь коробочці чи на самій машині. Щоб можна було більше докупити при потребі. Які насадки брати відразу, а які пролежують більшу частину?
Але може є ще і якісь підводні камені? Сестра каже, щоб потужну брати. Але там як правило дуже великі "стакани". Тісто місити то може і зручно, а збити 200 грамів вершків - розмастить по стінках та й вся робота. Чи може я помиляюся?
І врешті-решт якої марки краще брати? чи має це взагалі значення?
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

В мене на Україні колись був досить зручний філіпсовський кухонний комбайн. В нього був і блендер, і купа насадок-терток (які легко мились і складались в невелику коробочку), , цитрусова соковижималка, два ножі (гострий і для заміса тіста); досить зручна, але велика чашка.
Супер мініатюрним його не назвеш, але і здоровенним, як Бошевський, він не був. Доречі у Бош були дуже дорогі тертки (на випадок докупання їх окремо). Щось мені згадується, що Бошевські комбайни були потужніші, тому краще місили тісто ніж філіпсовські, але мали гірший набір терток, (я можу і помилятись, давно не цікавилась новинками на цьому ринку.) Коли купувала на Україні комбайндосить довго не могла вибрати між бошевським та філіпсовським, у всіх інших чогось не вистачало.
Недоліки мого комбайна (скоріше те, до чого я не змогла звикнути):
1)порубане м"ясо мені в котлетах подобалось менше, ніж пропущене через звичайну м"ясорубку.
2) трошки крему не зробиш, розмазується по стінкам великої чашки і толком не збивається (з півлітра крему ця проблема зникала). Тому окремо купувала міксер.
Все інше мені подобалось. Особливо терти картоплю на деруни, чи цибулю перепускати "на кашку" для котлет (ні тобі сліз, ні подертих об тертку пальців).
У мене було щось подібне:
http://www.consumer.philips.com/consume ... FHKFSESI5P

У Швейцарії комбайна не маю, якось сталось, що майже всі комбайнові компоненти назбирались по-окремості (блендер, міксер, маленька електрорізалка для зелені та овочів).
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А не знаєш чи є комбайни з чашками різних розмірів? Я так собі думала, що на одне гніздо можна було б 2 чашки зробити (чи і більше) різних розмірів (є такі моделі, де можна).
В магазині питали - там щось не дуже розбираються. В основному хлопці працюють про практичність не знають. А в Глобусі хоч і тітонька стояла, але теж суттєво нічого не могла запропонувати.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Комбайн з кількома чашками різних розмірів, нажаль, не зустрічала.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:( бум шукать

Ми так особливо не спішимо. В м"ясному відділі відразу мелять, якщо потрібно. А викрутаси і на потім відтягнути можна.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Re: Кухонний комбайн

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:
Але може є ще і якісь підводні камені? Сестра каже, щоб потужну брати. Але там як правило дуже великі "стакани". Тісто місити то може і зручно, а збити 200 грамів вершків - розмастить по стінках та й вся робота. Чи може я помиляюся?
І врешті-решт якої марки краще брати? чи має це взагалі значення?
Для кого ця тема ще актуальна, можу порадити потужний кухонний комбайн фірми Бош.

Коштує дорогувато, але він тих грошей вартий. Корпус повністю металевий, насадки якісно зроблені.
В стандартний пакет входить блендер, три насадки і металева ємкість 5,4 л (як на фото). Плюс можна докупити мясорубку,цитрусова соковижималку,електрорізалку для овочів і фруктів і т.п.

До речі, в металевій ємкості можна збивати і малі обєми, наприклад 2 яйця або стакан вершків. Насадки можна налаштували в залежності від обєму не тільки під прямим кутом а й трохи з нахилом. Так що нічого по стінкам не розмазується, перевірено. :glad:
Вкладення
bosch_mum8200_02.jpg
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кухонний комбайн

Повідомлення Svitlana »

Ага, актуальна. Ми все ще приглядаємося час від часу.

Сьогодні по SAT1 була передача, де тестували домашні машини. Дійшли висновку, що кухонний комбайн повинен бути точно в кожній хаті (всі опитані, в кого вони були - постійно користуються ними). Міксер краще брати дорожчий. Сокодавка для цитрусових ручна займає менше часу, але десь на 30% менше соку витискається. Електрична дає більше соку, але по часу весь процес затягується.
Вафельниці, хлібопекарські машини, електрорізки для хліба, м"яса, морозивниці - це все лежить на полицях. Особливо провальною була картоплечистка - навіть таке є! - більше часу займає, ніж руками, і результат просто нікудишній.
Крім кухонного комбайна (котрий має в собі міксер, котрий також дуже популярний), в кожній хаті має бути електрочайник, кавоварка, мікрохвильовка. Без решти можна обійтися.
Крім того, радять не економити при покупці цих речей. Якість виправдовує свою ціну. Ось такий екскурс до кухонного приладдя.
Буде тепер легше визначитися з комбайном. Однозначно! :good:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Кухонний комбайн

Повідомлення slavusia »

Ні я, ні багато з моїх друзів не мають електрочайників, мікрохвильовок і кавоварок. Я особисто і не відчуваю потреби їх мати. Маємо кухонний комбайн Оскар. Трохи старенький вже, але все ще працює і цілком задовільняє. Як зламається вирішила купити Кенвуд. Дві мої подруги мають і не можуть натішитись. Маємо також вафельницю, але користуємося дуже рідко. Лежить в кухні. Маємо тостер. але взагалі не користуємося. Тому лежить на стриху. О, згадала. Ще маємо міксер Бамікс. Дуже дуже задоволені. Користуємося щоденно.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кухонний комбайн

Повідомлення Svitlana »

В нас тостер постійно в роботі. Цей, що хліб підсмажує. А колись в мене був седвіч-мейкер, котрий також тостером називають - то менше користувалася, але також більш-менш постійно.
Просто ми хліб замороженим тримаємо постійно. Мало їмо і раніше дуже багато доводилося викидати. Тепер свіжим ріжу на скибки і відразу заморожую. Замороженим в тостер і готово. Можна тільки розморозити його, можна сильніше підсмажити... Під Різдво в Коопі назбирали марок і взяли тостер в них - це найбільший, який ми коли-небудь бачили. Працює - супер (що там може не так працювати :dontknow:).
Мікрохвильовкою тільки розігріваю їжу, масло топлю і розморожую часом. Більше нічого.
Електрочайником постійно користуємося. Навіть гріємо воду для варіння макарон чи будь-для чого. Десь прочитала, що чайник менше бере енергії, ніж електрокамфорка. Ну і швидше - однозначно. Згідна, що варто його мати вдома.
Кавоварки в нас нема, бо кави ми не п"ємо. Міксер недавно купили - також в роботі. Але все одно ще дивимося на комбайни. Вже собі намотала - Бош і Кенвуд. Спасибі, дівчата :54:
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Кухонний комбайн

Повідомлення slavusia »

Svitlana писав:Просто ми хліб замороженим тримаємо постійно.
Ze zikava ideja. My teg jimo malo hliba, ale salyshky ja sushu a potim na kombajni i v kotletky, chy frykadelky, chy dlia sapikanok shchob ne pidhoralo i t.d. Vse rivno trohy salyshajetsia, ale teper sbyrajemosia savesty sobi kurochok, to vony dojidatymut.
Svitlana писав:Електрочайником постійно користуємося. Навіть гріємо воду для варіння макарон чи будь-для чого. Десь прочитала, що чайник менше бере енергії, ніж електрокамфорка. Ну і швидше - однозначно. Згідна, що варто його мати вдома.
:grin: Ha-ha. A v nas pichka na drovah. To my tam vodu hrijemo. I vsahali enerhiji ne sabyraje, i v hati teplo.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Кухонний комбайн

Повідомлення Снігурка »

якщо плита електрична, то без електрочайника спершу грієш повітря, а потім воду. тобто неекономно.

рекомендую завести автомат пекти хліб. ввечері поставив, вранці на сніданок свіжий хліб, коштує пачка суміші на 1 буханку 750 гр 45 центів. все, що не доїв, можна заморозити
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кухонний комбайн

Повідомлення Svitlana »

Ні, мене не переконаєш більше пекарською машинкою - є досвід. :notgood:
По-перше, що вона тягне дуууууже багато електроенергії (це плюс до центів), по-друге, там не лише суміш з пачки йде, по-третє, хліб не завжди вдається (або вилізає аж занадто, або не пропікається всередині). Можу дати скидку на те, що апарат, котрим я користувалася, не був дорогим (я просто не знаю цього, може і дорогим був)... Але до мене користувалися ще дві сім"ї ним - з точно таким самим результатом. Після мене це чудо хлібопекарської техніки пішло в дарунок наступному охочому спробувати щастя зі свіжим хлібом до сніданку... Кажу, як воно в мене було, може, в когось і по-іншому. А заморожений хліб мене надзвичайно влаштовує. Маю до вибору завжди. :verygood:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Кухонний комбайн

Повідомлення Снігурка »

мала теж проблеми, поки не навчилась класти суміш і воду шарами, тепер хліб виходить щоразу
Відповісти

Повернутись до “Господарка”