Штраф за парковку

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Штраф за парковку

Повідомлення natalotschka »

Отаке зі мною трапилося.

Припаркувала машину на парковці, заплатила на три години, прийшла машину забирати - під двірниками лежить вже штраф за неоплачену парковку. Пішла подивилася на той парковичний апарат, чи як він там зветься, показує ще 15 хв оплаченого часу. Зробила фотки як доказ. Пішла в поліцію, написала скаргу. Вони в мене прийняли, сказали, що розглянуть. І от десь через днів десять прийшов лист, мовляв, вони все перевірили, і якась та поліцістін, що виписала мені штраф, сказала, що на табло було 00.00, тобто не оплачено. І я таки повинна заплатити 40 фр.

Хто що порадить? Ніколи нічого не порушую, а тут таке.. Ні за що, ні про що..Так прикро.. Невже ніяк не можна довести свою невинність? Чи є тільки один вихід - суд?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Re: Штраф за парковку

Повідомлення tanyushka »

Так прикро. На наступний раз треба брати когось, хто поблизу, за свідка. Просто заговорити до незнайомої людини, пояснити ситуацію і спитати, чи можна назвати її призвіще і адресу як свідка в міліцію. Родичів/друзів, які були з тобою, краще не називати як свідків. А що зараз в данній ситуації можна зробити, навіть не знаю. :dizzy:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Штраф за парковку

Повідомлення natalotschka »

Отож.. Поліція завжди має рацію.. Прикро..
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Штраф за парковку

Повідомлення Svitlana »

Ну Танюшка мудро написала. Треба буде собі таке на вус намотати. Таким чином можна буде в суд подати і виграти сміливо. Хоча... і так можна подати, але шанси малі однозначно, кошти зависокі. .... і вони про це знають мабуть...
Поліція (насправді це не поліція) з парковочними штрафами шаленіє. Це правда.

Бачила одного разу, як тітонька стояла коло машини з вже заповненим талоном і чекала, коли час вийде, щоб покласти за двірник. Маю підозру, що і наперед штрафи кладуть. Бо одного разу я запізнилася на 1 хвилину і штраф вже лежав, хоча довкола жодної живої душі не було - за 1 хвилину точно не можна було таку територію навіть пробігти.

Ще в мене подібне було з картою блакитною. Стрілка була на 1 мм зсунута вправо від поділки. У поліції я була задовго до закінчення "дозволеного" часу. Мені з переможною посмішкою пояснили, що раз стрілка на 1 мм зсунута, значить можна вважати, що я припаркувалася на півгодини раніше :wow4: Тепер, само-собою, я дивлюся, щоб вона була на 1 мм вліво зсунута. Правда, ніхто півгодини не додає у такому випадку. :bad2:

Отак, мотайте на вуса, хто по Швейцарії автомобілем катається (особливо німецько-мовній).

З іншого боку, коли мені треба коло роботи на цілий день припаркуватися я не парюся. 40 фр розділити на 9 годин - виходить дешевше, ніж ціна критої парковки в місті.
Відповісти

Повернутись до “Господарка”