Коктелі

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Коктелі

Повідомлення tanyushka »

А хтось знає рецепти якіхсь коктелів?Зображення

Бо купила лікер Pina Colada, а що зробити з ним не знаю. :ka: Попробувала з молоком і морозивом збити міксером, щось не дуже.

А ще є тут лікер Eierliker, дуже смачно з морозивом! Зображення
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

Піну коладу і так можна смоктати - льоду побільше накидати.
мені і без льоду гарно тече

http://www.videojug.com/tag/alcoholic-cocktails (англ.)
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Дякую, Бриська. А то таке враження, що тут коктелів взагалі ніхто не пє.

А мені в Піна Коладі багато градусів, щоб так її пити.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І я! І я люблю коктейлі!!!

Бриська, мерсі за сайт!!!!

Зараз ми кайпірінью робимо.
Лайм (зелений лимон) порізати на 4 частини, посипати білим цукром (десь з ложку столову, чи й дві можна. Потовкти трохи лимон, щоб сік пустив (є спеціальний такий товкачик для кайпіріньї), засипати льодом (краще товченим) і залити це все напоєм качака (чи качача) Cachaca.

Ще я мартіні біанко люблю. З лимончиком, чорними оливками, льоду туди. Можна лимонним соком розвести, можна тоніком.

Піну Коладу не знаю як робити. Вона солодка - спробуй лимонним соком розвести. Даси льоду ще (він же теж топиться - врахуй лишню кількість води, бо буде дуже вже розведено).

А ще у мене є шейкер для коктейлів і на ньому прямо намальовані рецепти різних коктейлів (позначки, до яких наливати і яких напоїв). Подивилася серед них, але і там немає Колади.

Ще мене колись Венесуелка вчила справжню Маргаріту робити. Дуже смачною виходила. Секрет, як вона казала, у правильній текілі. Правда, щось я вже слабенько пам"ятаю, як вона її робила. Треба буде ще їй написати.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Світланко, дякую.
А де можна цю Cachaca купити? В нормальному магазині?

У мене є рецепти кайпіріньї з газети, але ще не бачила в магазині цю качачу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Її можна у горілчаних магазинах купити. Просто запитай, бо так - очі розбігаються від тих напоїв.
Але кажи 2 варіанти, бо 50/50 вимовляють і качака, і качача.

А отой товкачик можна серед кухонного начиння подивитися. Кругом їх бачила. Взагалі можна і без нього, але з ним правильно і легко. :?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Зображення
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

дуже люблю мільхшейки

звичайне морозиво улюбленого смаку, молоко, можна запах у виді ванілії чи лимонної кислоти або ж дрібно порізаного улюбленого фрукту напр банан, при бажанні алкоголю трохи ликеру (напр амаретто) злити в одну посудину і збити міксером. подавати в високих келихах з соломкою, має дуже ефектний вигляд

варіантів море. випробовую різні. єдине нездало морозиво з горіхами не влазить в соломку :oops:

дуже алкогольний рецепт schlammbowle півлітри доброї горілки, літру ананасного соку та літру ванільного морозива розмішати в мисці. пєш солоденький компотик, встаєш і падаєш :twisted:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Снігурка писав: варіантів море. випробовую різні. єдине нездало морозиво з горіхами не влазить в соломку :oops:

дуже алкогольний рецепт schlammbowle півлітри доброї горілки, літру ананасного соку та літру ванільного морозива розмішати в мисці. пєш солоденький компотик, встаєш і падаєш :twisted:
:lachtot: Я для такої ідеї придумала з макдональдса набрати соломи (у них широка), бо, дійсно, не пролазять. Крім горіхів, ще м"якоть фруктів забивається. Доводиться видувати постійно. :party:

А другий рецепт - це диверсії для "своїх у тилу ворога"? :lol: :lol: :lol:

Я роблю ще мілкшейк з карамельним смаком. Морозиво (краще крем-брюлле), молоко (краще жирне - гулять, так гулять), згущене молоко з кавою і все це у блендері провернути (ну або чим є). Дуже пінисто виходить і кремово. Згущене молоко, а тим більше кава не відчуваються зовсім.
Аватар користувача
Valeriya
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2007, 13:53
Звідки: Basel

Повідомлення Valeriya »

Svitlana писав:Її можна у горілчаних магазинах купити. Просто запитай, бо так - очі розбігаються від тих напоїв.
Але кажи 2 варіанти, бо 50/50 вимовляють і качака, і качача.
Стало також цікаво, що ж це таке. Ось що знайшла на моєму улюбленому сайті:

Рецепт коктейлю: http://www.marions-kochbuch.de/rezept/0805.htm

Про цю "кашасу" :shock: : http://www.marions-kochbuch.de/index/1066.htm
Аватар користувача
Valeriya
Відрядження
Повідомлень: 11
З нами з: 29 березня 2007, 13:53
Звідки: Basel

Повідомлення Valeriya »

Снігурка писав:дуже люблю мільхшейки

звичайне морозиво улюбленого смаку, молоко, можна запах у виді ванілії чи лимонної кислоти або ж дрібно порізаного улюбленого фрукту напр банан, при бажанні алкоголю трохи ликеру (напр амаретто) злити в одну посудину і збити міксером. подавати в високих келихах з соломкою, має дуже ефектний вигляд
Мені також дуже подобаються. Як була маленька, мама часто робила з морозива, молока і фруктів/варення. :roll:
Думаю, такий мене зараз також задовольнив би :wink: : http://www.marions-kochbuch.de/rezept/2566.htm

Пізніше в кафе дуже подобався банановий, щось на зразок такого: http://www.marions-kochbuch.de/rezept/1614.htm

На жаль, зараз у мене тут немає апарату, щоб такі коктейлі робити :( Залишається тільки мріяти. :roll:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Той рецепт кайпіріньї у тебе на сайті виглядає дуууууже міцним. Бо те, що у барах подають, містить може грам з 50 тої горілки. Вона лише заповнює простір між лаймом і льодом + цукор. І того всього дуже щедро засипають.
Вдома у мене міцніша виходить (компенсую льодом). Хочу купити подрібнювач для льоду, щоб його більше накласти можна було б відразу і кайпірінья теж виходила слабша.
Взагалі той напій - як горілка має 40%. А оскільки вона як правило лише з Бразилії, то, гадаю, це бразильська горілка. Як текіла у мексиці, як ракія в Болгарії....
Думаю, що якщо замість тої качачі (там остання "с" написана з хвостиком донизу) додати горілку - теж вийде. Навіть підозрюю, що у барах якраз і заливають щось дешевше, а не оригінальну качачу.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

в перекладі книг жоржі амаду цей напій називають кашаса
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Її можна у горілчаних магазинах купити. Просто Але кажи 2 варіанти, бо 50/50 вимовляють і качака, і качача.
До бразильської само-назви таки ближче "кашаса". Інформація з надійних джерел :) Є знайомі в Бразилії (також з України :))

До речі, в Україні цей напій також більш відомий під назвою кашаса
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

правильно. сьогодні спеціально розпитала колегу-бразильку

кашаса
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну тепер хоч точно знати буду :lol: Велике мерсі!! і продавців вчити буду по ходу.
Бо приходила, питала качаку, а вони мені - це качача, але не маємо. В іншому питаю вже качачу, а вони мені - це качака.

А воно он як - кашаса!

Тоді і текіла теж взагалі-то не текіла, а текія (так венесуелка казала).
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Є підозра, що різні варіанти назв можуть бути також пов"язані з різними варіантами португальскої та іспанської мов в Європі та в Америках, хоча раніше сам чув тільки назву "кашаса".

А текілла - то теж неправильно, тому що, НМД, tequilla в оригіналі має вимовлятися як "текілья" або "текійя" (залежно від варіанту вимови - кастильський чи мексиканський, наприклад). Знавцям іспанської - прохання боляче не бити :) Вимова "текілла" - це скоріше з англійської.

Звичайно, що всіх не перевчити, та й потреби нема. Головне - розуміння :)
Svitlana писав:Ну тепер хоч точно знати буду :lol: Велике мерсі!! і продавців вчити буду по ходу.
Бо приходила, питала качаку, а вони мені - це качача, але не маємо. В іншому питаю вже качачу, а вони мені - це качака.

А воно он як - кашаса!

Тоді і текіла теж взагалі-то не текіла, а текія (так венесуелка казала).
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Re: Коктелі

Повідомлення oleh_k »

tanyushka писав: А ще є тут лікер Eierliker, дуже смачно з морозивом! Зображення
в котейлях стільки калорій, до речі... :-) вже краще горілку цмулити :-)

а яєчний лікер - така гидота, як його взагалі можна пити??? :shock:
Україно, вперед!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

майорка теж не мальорка, бо в іспанській 2 л читається як й, мені казали. і соус аюлі, а не алюлі
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Re: Коктелі

Повідомлення tanyushka »

oleh_k писав:в котейлях стільки калорій, до речі... :-) вже краще горілку цмулити :-)

а яєчний лікер - така гидота, як його взагалі можна пити??? :shock:
Для українських хлопців звичайно горілку саме краще цмулити. :cooler:

А Eierliker не пють, а поливають на морозиво і ЇДЯТЬ морозиво, полите цим ликером. По іншому я не пробувала. Ну і ще Eierlikör використовують в кулінарії для тортів і т.п.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Re: Коктелі

Повідомлення Olenka »

Я коктейлів не роблю, але морозиво теж люблю полити "Whisky- Cream",
калорії звичайно є :roll: :lol: А що зробиш, якщо хочеться :ka:
oleh_k
Дозвіл B
Повідомлень: 119
З нами з: 20 квітня 2007, 10:51
Звідки: Тернопіль, Україна - Muenchen, Deutschland

Повідомлення oleh_k »

і так все просто: хочеться і все тут!

а потім дивуємося з укр. жінок за 40, що вони всі на Верку Сердючку (привіт топіку про Євробачення) схожі, тільки плюс 30-40 кг... :roll:
Україно, вперед!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

oleh_k писав:і так все просто: хочеться і все тут!

а потім дивуємося з укр. жінок за 40, що вони всі на Верку Сердючку (привіт топіку про Євробачення) схожі, тільки плюс 30-40 кг... :roll:
Дякую Дорогенький"oleh_k" за комплімент, з Веркою мене ще ніхто не порівнював.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

oleh_k писав:і так все просто: хочеться і все тут!

а потім дивуємося з укр. жінок за 40, що вони всі на Верку Сердючку (привіт топіку про Євробачення) схожі, тільки плюс 30-40 кг...
:roll:
Це вже хочу сказати, що комплімент на мене подіяв так, що вага моя пішна на мінус :arrow: Яким способом???
Біжу по стадіону, круги "намотую" і тихенько собі кажу:"Я не Верка!... Я не Верка...не Сердючка!!! :lol:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

oleh_k писав:і так все просто: хочеться і все тут!

а потім дивуємося з укр. жінок за 40, що вони всі на Верку Сердючку (привіт топіку про Євробачення) схожі, тільки плюс 30-40 кг... :roll:
Це ти так хочеш пояснити, чого українські чоловіки горілку пю? :lachtot:
Відповісти

Повернутись до “Господарка”