Знижки - наскільки популярні?

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Знижки - наскільки популярні?

Повідомлення Svitlana »

Нам тут додому наприсилали цілу купу 10%-знижок на Мігро. :shock:
Ну дещо ми використаємо, звичайно. Але ж не все.
Є на побутову техніку, на гольф, на якийсь басейн (сходимо самі), коротше майже на всі магазини їхні.
Деякі використаємо всі (на продукти), але техніку купувати не збираємося. Є на ОБІ, мікаса (меблі).... кому що - звертайтеся. Один набір знижок до 31.03.07, 2 набори - до 30.06.07.
Хоч дрібниця, але якщо є в планах покупки техніки та меблів або щось велике з ОБІ - то можна сотеньку зекономити.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

та ну, перестань... 10% - хіба то гроші? десятку на сотні. нема чого навіть клопоту завдавати
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну як вам не гроші - прошу не турбуватися. А ми на запланованих закупах зекономили на тортик. Може і дрібниця. Але все одно приємно. Економія повинна бути економною. Як дають ті знижки - то чого б і не використати? Звичайно з Лозанни ніхто не поїде, але з місцевими зутрічатися буду - то могла б віддати.
А ти не хочеш зутрітися?
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Якщо є скидка, то чого не використати, якщо йдеш всеодно за покупками в той магазин. А на гроші, які повернули за скидку, можна щось приємне для себе зробити, наприклад, піти в ресторан. Я скидками завжди користуюсь.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я теж користуюся як не забуду. Буває, збираю-збираю, а потім - викидаю. Але оці - свіжак. Хоч і дійсні довго, але як затягнеться - то точно забуду.
У мене була знайома - вічно щось як викупить, то я лише дивувалася як вона умудрялася так переплачувати :shock: . Це ще місця треба знати. А вона вічно випитувала в мене - як це я так дешево одягаюся в дорогих (для неї) магазинах. Як-як - на розпродажі. Лише лінивим потрібно бути, щоб нічого собі там не знайти за півціни.
Або ще - пофарбувала собі волосся за сто з лишнім. Це при дуже скромних доходах і дітях. Каже - вже більше нічого цього місяця не можу собі дозволити. Я просто випадала з неї - не маєш грошей - то купи банку фарби і хоч закрасся за десятку. Не можеш сама - я б допомогла. Бо ж дійсно не мала звідки модницювати.
Але отака в мене знайома була. Пральну машину з України везла. :lol:
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Ми як швейну машину купували то всі 300 зекономили
Відповісти

Повернутись до “Господарка”