Де знайти кондитерський мак?

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Де знайти кондитерський мак?

Повідомлення pol_serg »

Шановні господині, підкажіть безпорадному де в Швіці можна знайти кондитерський мак. Можна одразу молотий, але без додатків і аромів. Невже доведеться пиляти в Констанц чи Зінген? :dontknow:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Де знайти?

Повідомлення Svitlana »

Я купувала в Коопі на Бангофштрассе колись. Вони є в розфасовках по 20 грам (чи щось таке, паперова упаковка, подібне на ванільний цукор чи порошок до печива, на уп. намальований кекс посипаний маком), а є по 200 грам (це проста целофанова прозора упаковка, як цукор чи крупи пакують з жовтою етикеточкою), здається коло крупів воно і лежало. В Мігро був мелений, але я щось не могла його знайти. Хоча точно знаю, що там його купували.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Де знайти?

Повідомлення pol_serg »

Ну я б не питав, якби не обійшов всі coop, migros, denner, aldi та lidl, які були мені в досяжності, і, на диво, нігде того щастя нема, навіть у найбільшому соорі в Sihlcity. Як кажуть - любой капріз, крім маку. Та й 20 г. по ціні золота... :notgood: :notgood: :notgood:
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Re: Де знайти?

Повідомлення Valentyna »

Маку - повно, що найменше від 2 виробників було у Алігро (Aligro), але з Цюриху до Лозанни не близький світ...
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Де знайти?

Повідомлення slavusia »

Pryvit, Serhij. Podyvysia v Drogerie. Ja kolys kupuvala v drogerie (reformhaus) na Hottingerplatz, ale dumaju i v inshyh je. Shche je odyn reformhaus po marshrutu 4toho tramvaja, des sa Belvue s livoho boku. Uspihiv :oops:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Де знайти?

Повідомлення pol_serg »

Перевірим інформацію. :wink: Дякую. :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Де знайти?

Повідомлення Svitlana »

Я ще ось думаю.... може його якось "посезонно" продають? Бо сама також шукала і то знаходила, то не знаходила. Ось зараз осінь - подивися і накупи про запас. Я так і роблю, якщо хочеш - поділюся.
Аватар користувача
Гість

Re: Де знайти кондитерський мак?

Повідомлення Гість »

«Chez Ashanti», Rue de Montchoisy 23, 1207 Genève
Аватар користувача
tenkovir
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 07 травня 2011, 18:55
Контактна інформація:

Re: Де знайти кондитерський мак?

Повідомлення tenkovir »

Доречі, раджу ще купити макітру та макогін, якщо плануєте використовувати мак в кулінарії, це дуже корисна штука )
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Де знайти кондитерський мак?

Повідомлення Svitlana »

tenkovir писав:Доречі, раджу ще купити макітру та макогін, якщо плануєте використовувати мак в кулінарії, це дуже корисна штука )
:lol3: Тут треба ще додати - "як будете в Україні". Правда тут можна купити ступки. Принцип точно той самий, тільки макогоном - зручніше. :verygood: Правда, можна ще порадити перемолоти мак у м'ясорубці.
Відповісти

Повернутись до “Господарка”