Як схуднути?

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Любка
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 06 березня 2007, 16:50
Звідки: Ukr.

Як схуднути?

Повідомлення Любка »

Оце може хто знає як схуднути на Україні??
Тільки не кажіть про фітнес і оце шпацірісршток.
Якийсь простий і ефективний метод :roll:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Менше їсти :lol:
Але привчати себе до такого поступово. Більше рухатися. Оце мій рецепт.
Але, хочу зауважити, те, що в Україні худе - те тут - нездорове. А те що в Україні хоче худати - тут вважатиметься нормальною вагою.

Формула нормальної ваги: ріст відняти 110 - для жінки. І скидати вагу макс. по 1 кг на місяць (тоді ви їх більше не наберете - працює).
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Менше їсти :lol:
І скидати вагу макс. по 1 кг на місяць (тоді ви їх більше не наберете - працює).
Ну менше Їсти важко :lol: :lol: :lol:
А от по 1кг. в місяць мабуть діє :!:
Бо я минулого міс. 1кг. втратила і в цьому дивлюсь втрачаю по 50гр в день.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

На Україні, тим більше якщо живеш без чоловіка,
схуднути легко.
А от, якщо чол. приходить ввечері, вечеряєте і без рухів зразу в ліжко до ТВ......
ТО як з цим боротись???
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну тоді шукати треба друга, з яким можна було б спортом позайматися. :group3g:
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:Ну тоді шукати треба друга, з яким можна було б спортом позайматися. :group3g:
На нашому стадіоні друзів повно :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Re: Як схуднути?

Повідомлення Бриська »

Любка писав:Оце може хто знає як схуднути на Україні??
Тільки не кажіть про фітнес і оце шпацірісршток.
Якийсь простий і ефективний метод :roll:
Зображення
Без труда - не выловишь и рыбку из пруда.


Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Якщо спортом займатися, то все одно аби як не допоможе руками-ногами-задницею ворушити. Знаю з досвіду подруги. Вічно на дієтах сиділа. І завжди, ну не товстенька, а така собі в тілі... Познайомилася з хлопцем. А він - випускник Інфізу. Почали зустрічатися. Він її за зиму так натренував, що навесну я її не впізнала. Струнка, фігура чудова. У мене очі як 5 копійок були. :shock:
Звідки? Каже - їм все підряд, але спортом 2 рази на тиждень займаюся. Окрім того, що вона схудла - вона фігуру собі виробила. Він знав просто точно які вправи їй особисто потрібно виконувати для яких м"язів і як саме виконувати. Потім вона почала рідше займатися спортом, просто підтримувала форму. Стрункою вона так і залишилася. Навіть після народження дитини. Хоча на спорт вже часу і не має зараз, але напевно мала їй не дає посидіти.

Те, що я пам"ятаю, робити потрібно всі вправи нешвидко, а контролюючи рухи і робити доки не втомишся + 3 рази.
Один з рухів - піднімати ноги (вперед доки не втомишся, назад - так само і вбік). Прес качати - так само. Піднімати штангу (тут обов"язково когось для підстрахування). Рухи руками... Ну звичайні вправи.
Але перед тренуванням - розігрітися обов"язково. Пробіжка легка, так просто розрухатися. Але все одно - оці поради - крапля в морі. Потрібен хороший толковий інструктор для видимого результату.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:задницею ворушити. Потрібен хороший толковий інструктор для видимого результату.
Знову інструкторРРРРРР.......
Де ж його знайдеш..... :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
Fiona

Повідомлення Fiona »

:D Шоб скинути вагу потрібно обмежувати себе в їжі після 6 вечора, допомагає дуже, але результат видно десь через місяць
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ага, пообмежуєш себе тут... у мене апетит лише під вечір і прокидається. А так можу цілий день нічого не їсти. А на сніданок взагалі в себе не можу нічого всунути. Хоча як компроміс - випиваю пляшечку отих молочних напоїв (малесенькі такі пляшечки). Більше не можу подужати з самого ранку.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Ага, пообмежуєш себе тут... у мене апетит лише під вечір і прокидається.
У мене теж під вечір, але я стараюсь салат собі робить.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Мені Піст допомагає схуднути.
Знову 500 грам нема...Тоб-то зменшилась вага :lol:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Я на вело сьогодні проїхалась......
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Нагору?
Я у велики не вірю. Бо в Голандії поголовна більшість користується великами, а задиниці і бедра - як балії. А в Україні всі худі і поголовна більшість пішки ходить (стоїть в громадському транспорті, балансуючи на одній руці або без рук). Тому гадаю, це більш ефективний спосіб триматися у формі.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Нагору?
Я у велики не вірю. Бо в Голандії поголовна більшість користується великами, а задиниці і бедра - як балії.
Їхала на гору не переключаючи скорость :lol:
Важко, але результат є.
Голландці мабуть по рівній дорозі тільки їдуть?
Востаннє редагувалось 12 квітня 2007, 15:56 користувачем ewa, всього редагувалось 1 раз.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну там інших і немає. Вся країна - як стіл (за винятком 2-3 пагорбів та дюн коло моря)
Аватар користувача
Fiona

Повідомлення Fiona »

:roll: ше ролики дуже допомагають скинути пару кілограмчиків, я ввечері як стаю на ролики, як набігаюсь, так приходжу додому вже їсти нехочу, а тільки в ліжко і спати :D
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Тільки проїхала на велосопеді по своєму селу. Дерева і квіти вже цвітуть, пташки співають. Ляпота. І вже так тепло, що всі в футболках ходять.

А от нагору, не переключаючи швидкість, я не подужала.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Читаю цю тему і складається таке враження, що ви всі з своїми лишніми кілограмами в двері не пролазите. Кінчайте зі своїми дієтами! В житті і так не дуже багато задоволень, а смачно поїсти - це одне із них!!! Сало - сила, спорт - могила!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Вкусные излишества организм преобразует в жировую ткань, а расстается с ней в последнюю очередь. Первая реакция на голодание - потеря жидкости и мышечной массы. Так что если после краткосрочной диеты стрелка весов опустилась на два пункта, скорее всего, количество жира осталось прежним. К тому же потерянные килограммы имеют тенденцию возвращаться, если не придерживаться целостной системы питания.

Фитнес-подход

Прогрессивные диетологи уже давно ориентируются не на вес и объемы, а на соотношение жидкости, мышц и жира в организме. Соотношение это, как правило, далеко от идеала - особенно у голодающих и сидящих на монодиетах. Сбалансировать "состав тела" помогут три простых меры: пить больше воды, снижать калорийность потребляемых продуктов и заниматься фитнесом.
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

natalotschka писав:Читаю цю тему і складається таке враження, що ви всі з своїми лишніми кілограмами в двері не пролазите. Кінчайте зі своїми дієтами! В житті і так не дуже багато задоволень, а смачно поїсти - це одне із них!!! Сало - сила, спорт - могила!
:2thumbs: :rate10: істину глаголиш
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Цей гість точно чоловічої статі?? :lol:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Olenka писав:
Сбалансировать "состав тела" помогут три простых меры: пить больше воды, снижать калорийность потребляемых продуктов и заниматься фитнесом.
Діє, перевірено. Чим більше пити води, тим краще для організму. :klugscheisser:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

про воду справа особиста. я від неї лиш брякну (тобто пухну)

з власного досвіду, а також подруг, можу повідомити, що допомагає ситно обідати, але не пізніше 18 год, і не вечеряти. уникати відомих поправляльників мучного та солодкого, крім того, їсти не дуже великі порції.

я теж не можу на сніданок в себе більше впхати як горня чаю з чимсь. тому намагають лиш добре обідати, зовсім не вечеряю. і раз на тиждень розвантажувальний день прекрасно!!!

десь читала, що худнути допомагає, коли їсти з малих тарілок, найкраще синього кольору. якось спрацьовує оптика. я вже кілька років їм з синіх великих. хто вірить, може перевірити

:lol:
Відповісти

Повернутись до “Господарка”