Як схуднути?

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Снігурка писав:про воду справа особиста. я від неї лиш брякну (тобто пухну)


десь читала, що худнути допомагає, коли їсти з малих тарілок, найкраще синього кольору. якось спрацьовує оптика. я вже кілька років їм з синіх великих. хто вірить, може перевірити

:lol:
Треба попробувати, а то в мене всі білі тарілки. =)

А апетит у мене істи є завжди: і вранці, і вдень, і ввечері, і вночі... :roll:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Читаю цю тему і складається таке враження, що ви всі з своїми лишніми кілограмами в двері не пролазите. Кінчайте зі своїми дієтами!
Картинка по темі
:winkgrin2:
Зображення
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Це про мене і мого чол. :lol: :lol:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

і я накуплю синіх тарілок :lol:

Пішли ми одного разу купувати блюдця (на тортики і дрібні закуски). Бо великі маємо, менші маємо... Пішли ж в Ікею, щоб, значить, до "стилю" підібрати вже наявних Ікеєвських. І виявилося, що ті менші, що у нас є - то і є десертні. :shock: Отак. останнім часом почала я їх використовувати для повсякденного харчування. Дуже підозрюю, що допомагають... допомагають їсти менше...
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:і я накуплю синіх тарілок :lol:
Мені сині точно не допоможуть :lol: :lol:
Аватар користувача
гість

Повідомлення гість »

До речі,Іосіф Віссаріоновіч (Сталін) полюбляв посуд синього кольору, а особливо кухлики. А хто вранці не снідає, той чинить нерозумно, бо як говорить мудрий народ (хоч і кацапський) "Завтрак съешь сам, обед раздели с фрэндом, а ужин - :arrow: ..."
Alpen
Дозвіл L
Повідомлень: 96
З нами з: 06 листопада 2007, 19:28
Звідки: Под Пальмами

Повідомлення Alpen »

выключити з ижи сахар и молоко !
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Alpen писав:выключити з ижи сахар и молоко !
А всілякі йогурти там з різними бактеріями корисними?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

Alpen писав:выключити з ижи сахар и молоко !
за дослідженнями виключати цукор допомагає більше, ніж виключити жири
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.doktor.ch/ratgeber/tests/tests.html - різні тести.
Взагалі-то я тут хотіла дати лише тест співвідношення здорової маси тіла. Бо я теж баю постійне бажання схуднути, але тести кажуть - в нормі.
Але зачепилася за інші цікаві тести зору, дальтонізму, слуху. Не можу стриматися дати оцей
http://www.ichbinfarbenblind.de/ - прикольні такі тестики та симуляція зору дальтоників.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

Що треба їсти, аби схуднути
Чому француженки не поправляються?
Галина ВДОВИЧЕНКО
Журналістка Мірей Галіано у своїй книзі розповіла, чому француженки, які не сидять на дієтах і не ходять у фітнес-клуби, зберігають стрункість
Світ азартно обговорює бестселер “Чому француженки не поправляються” журналістки Мірей Галіано. Книга вже через кілька тижнів після виходу у світ стала культовим чтивом. Українського перекладу поки що немає, а от проблема - особливо після щедрих святкових столів - на жаль, є...

То чому ж саме француженки, які вважаються найбільшими гурманками у світі, не мають проблем з фігурою? Автор книги Мірей Галіано знає, що таке набрати зайвих два десятки кілограмів. У юному віці вона за обміном поїхала вчитися в Америку й дуже швидко з тендітної дівчини перетворилася у незграбну товстулю. Коли приїхала додому, тато з жахом подивився на неї й сказав:

- Доцю, ти перетворилася на мішок з бульбою!

Життя на батьківщині поступово повернуло Мірей колишню стрункість. І це при тому, що вона, як і більшість француженок, не сиділа на дієтах і не відвідувала фітнес-центрів. Секрет - у стилі життя та у звичках. Мірей Галіано дотепер залишається стрункою дамою, незважаючи на те, що їй доводиться відвідувати до 300 званих вечер у рік. Вона любить готувати й не відмовляє собі в улюблених солодощах.

Худнення за допомогою... цибулі

Кожна жінка мріє схуднути моментально. Починати треба із цибульного вікенду. Воістину магічний овоч стимулює обмін речовин, виводить із організму воду й за 48 годин позбавляє вас двох - трьох кілограмів. Рецепт такий. Взяти кілограм зеленої цибулі, відрізати зелені верхні пагони і відкласти їх для салатів. Цибулини занурити в літр перевареної води, витримати 20 хвилин і пити по склянці кожні 2 години протягом двох діб. Якщо набридне пити, можна залити цибулинки оливковою олією, заправити спеціями, лимонним соком і їсти в необмежених кількостях.

Основні правила, яких повинна дотримуватися жінка, щоб залишатися вічно стрункою

Не відмовляйтеся від улюблених страв. Уникайте тільки дешевої та несмачної їжі. Стежте за якістю продуктів.

Їжте красиво й... довго. Обід - не менш як 20 хвилин. Ніяких перекусок на бігу та перед монітором комп’ютера. Навіть якщо ви вирішили легко перекусити, обставте процес як вишукану трапезу: запечене яблуко та келих білого вина на гарній скатертині або серветці. Їжте, насолоджуючись виглядом їжі та її запахом.

Навчіться бути розбірливими у їжі. Краще приготувати біфштекс зі свіжого м’яса, ніж із напівфабрикатів.

Ще один секрет - у невеликих порціях.

Дами, які дорожать своїм часом, на думку автора книги, ніколи не пітніють у спортзалах. У француженок немає на “такі дурниці” ні часу, ні бажання. Але! Вони завжди у русі: багато ходять пішки, уникають ліфтів і піднімаються нагору тільки сходами. Це найкраще тренування ніг і сідниць. Під час сидячої роботи треба напружувати живіт, а зранку робити присідання та трохи позайматися з гантельками

Правила правильного харчування

Француженки люблять хліб (у першій половині дня) і не відмовляються від десертів

обожнюють овочі й фрукти, дотримуються правила «краще менше, та краще» і нехтують фаст-фудом

стежачи за фігурою, довіряють не вазі, а «синдрому застібки-блискавки»

ніколи не їдять поспіхом і п’ють під час їди тільки сухе вино

До речі

Американці набирають ваги тому, що сісти й нормально поїсти у них вважається втратою дорогоцінного часу. Вони їдять переважно на ходу.

Учені зі США протягом кількох місяців намагалися з’ясувати, чому французи набагато худіші від американців. Після інтенсивних досліджень вони дійшли простого висновку. Французи їдять менше. Гарячі страви, солодке й навіть напої – усе в них у менших дозах. А у Парижі просто не існує великих порцій...

джерело http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=62095
Відповісти

Повернутись до “Господарка”