Термальні басейни

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Термальні басейни

Повідомлення tanyushka »

Ходили сьогодні в термальний басейн на Боденнзее
http://www.bodenseetherme.de/

Просто супер! :cooler: Водний массаж, попарити кістки, полежати в Wellness і послухати музику під водою, відвідати сауну або солярій. А діточок взагалі з води не витянеш.

А хто ходить в термальні басейни і як часто?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

:cooler: :cooler: Я люблююююююююю дуже!!!!!!!!!!!!
Правда, до музики під водою ще не дійшли.
А мінеральну водичку, та ще й теплу, з фонтанчиками які тебе массажують..........АХ!!!! :cooler:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ану і мені розкажи про музичку під водою. Дуже хочу!!

Ми їздимо в Цурцах - нічого так. Але буває страшенно багато народу. Хоч і веселіше ніби.

А ще рази 2 ми були в якомусь іншому (не можу згадати назву ніяк). Набагато спокійніше. Ніби якось затишніше, але і нудніше також (може тому, що народу менше було).
Туди ж ми поїхали на "Купання при місячному світлі". Оце були враження. За 25 франків купання з 22-00 до 02-00, фуршет з сектом і теплими та холодними закусками коло води.
Було вже холодно (грудень місяць). Вода парувала, підсвічена знизу світлом і по периметру - факелами та багаттями. Картину завершували різдвяні ялинки. До пари приєднувався вище і дим. Було дуже казково та романтично.
Народу була тьма-тьмуща. Ми не сподівалися. Але той густий туман (пара) це все дуже вигідно ховає і бачиш лише того з ким прийшов, (якщо "за буйки" не запливати).
Найпопулярнішим місцем були круглі джакузі "типу кабінки", де молодь чимось дуже приємним займалася. :sex: Але, дядечко на те і був поставлений, щоб бігати від одного такого сховку до іншого і лякати неляканих. Що, здається, лише додавало гостроти парочкам. Ми гарненько повеселилися спостерігаючи це на бульбашних лежаках якраз коло однієї такої джакузі.
Отож якщо десь побачите подібну акцію - навіть не думайте. Якщо романтики не вийде - то приколів, однозначно, буде достатньо.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:Ану і мені розкажи про музичку під водою.
В приміщенні з басейнами стіни пофорбовані різними кольрами і освітлення різними кольорами. Береш такі собі палки з пінопласту під голову і ноги, вони тебе держать на воді. Опускаєш вуха в воду і слухаєш музику, обличчя залишається зверху. Я думала, вода буде заходити в уші, але нічого страшного. Я навіть придрімала. :kg: А так взагалі в самому приміщенні музики не чути.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав: Найпопулярнішим місцем були круглі джакузі "типу кабінки", де молодь чимось дуже приємним займалася. :sex: Але, дядечко на те і був поставлений, щоб бігати від одного такого сховку до іншого і лякати неляканих. Що, здається, лише додавало гостроти парочкам.
Оце прикол! :group3g:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:
Svitlana писав:Ану і мені розкажи про музичку під водою.
В приміщенні з басейнами стіни пофорбовані різними кольрами і освітлення різними кольорами. Береш такі собі палки з пінопласту під голову і ноги, вони тебе держать на воді. Опускаєш вуха в воду і слухаєш музику, обличчя залишається зверху. Я думала, вода буде заходити в уші, але нічого страшного. Я навіть придрімала. :kg: А так взагалі в самому приміщенні музики не чути.

Тааааак, тепер мені хоч розірвися.... І на санчата хочу, і музику під водою хочу... А вихідні - 2 дні!! І сніжок он у формі граду посипав (блискавку бачили? грім чули?) - в горах напевно, намело на цілу купу задоволення.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Краще ходити серед тижня в басейн, бо на вихідних багато людей, особливо сімей з дітьми. Ми були в неділю, але пішли раненько, в 10 уже були там. Людей було спочатку не багато, а під обід в басейні вже як в вулику було.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Re: Термальні басейни

Повідомлення Бриська »

tanyushka писав:Ходили сьогодні в термальний басейн на Боденнзее
http://www.bodenseetherme.de/

Просто супер! :cooler: Водний массаж, попарити кістки, полежати в Wellness і послухати музику під водою, відвідати сауну або солярій. А діточок взагалі з води не витянеш.

А хто ходить в термальні басейни і як часто?
Cool!!! :cooler: оце класно музика під водою. Я колись була в приміщеннях для психічно хворих і інвалідів, то бачила таке ліжко для глухо-німих музику слухати. водяне і якось музика вмонтована, що люди відчувають вібрацію музики навіть ті що не чують теж можуть слухати ніби-то. А для нормальних людей - єдине що дуже розслабляє
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я теж про таке чула. Бачила лише в спеціалізованому магазині. Виглядає досить цікаво. Там для психічно-нестабільних були навіть спеціальні меблі. Гадаю, вони дуже і дуже зручні і для "нормальних". У час постійного стресу потрібно такі фішки ввести у повсякденний побут.
Аватар користувача
Oceanic
Дозвіл B
Повідомлень: 222
З нами з: 30 березня 2007, 21:39
Звідки: ZH

Повідомлення Oceanic »

Рейтинг термальних бань в Швейцарії з власного досвіду:

1. Термальп в Овронназ
Можна цілий день кататися на лижах (зимою) або на роверах кататися по горах (літом), а вечором розслабитись в термальних банях. Вид з басейну на Альпи - суперовий.

2. Бані в Лавей
Великий вибір саун. Суперові кімнати відпочинку.

3. Терм-Валс в Валсі
Можна цілий день кататися на лижах (зимою) або на роверах кататися по горах (літом), а вечором розслабитись в термальних банях.

4. Курцентрум в Райнфельдені
Фінські сауни у вигляді маленьких будиночків розміщених в саду. Солена сауна.

5. Термальний центр в Івердоні
Спокійно та затишно.

6. Термал Баден
Маленький. Нічого особливого.

7. Альпамаре в Пфафіконі
Більше підходить для любителів водних гірок.

:wink:
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

Підкажіть, будь-ласка, :
- чи можна десь поплавати з малям 1 річним?
- в http://www.bodenseetherme.de діток якого віку пускають?
Аватар користувача
Гостя

Повідомлення Гостя »

Я гадаю з малюками в Альпамаре можна. Там повинні бути "жаб"ятники". А якщо захочете ще і для себе у здорову водичку, то добре треба читати чи пускають з дітьми. У деякі терми малим дітям просто може бути шкідливо.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Anonymous писав:Підкажіть, будь-ласка, :
- чи можна десь поплавати з малям 1 річним?
- в http://www.bodenseetherme.de діток якого віку пускають?
Можна. Є спецільна зона для дітей. Обмежень по віку немає.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

У нас біля Талвіля навіть окремий басейн(кімната), вода тепла- а-а:2thumbs:
Аватар користувача
Гість

Повідомлення Гість »

A ось мені шось ті термальні бані не поперли. Сама не знаю чому. Може було дуже багато народу і не вразило? :shock: Була в Lavey les bains
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А де це є? Десь у французькій частині?

Я тут була в Цурцах і в Шінцнах. Десь вище я вже описувала. Але обидва не зрівнялися з Баденом під Віднем. Там мені все ж набагато більше сподобалося. І особливо те, що результат видно буквально того ж дня. Шкіра стає просто як у немовляти.
Тут ми ще в процесі пошуку. Океаніку величезне спасибі за список. Наступного разу поїдемо у ваш номер 1. :D
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Laveles bains - це у французькій частині Швейцарії, недалеко від Монтрьо.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я недавно була в Бад Блумау в Австрії. Супер просто. Все до деталей спрямовано на розслаблення і відпочинок. Починаючи з архітектури Хундертвассера (що проповідував концепцію єднання з природою і був переконаний, що прямі лінії та бездоганні форми є протиприродніми, а тому агресивно впливають на психіку людини) і закінчуючи аромо- та звукотерапією в усіх куточках басейнів. Там два джерела цілющих вод: Мельхіорова і Вулканія. Величезна кількість процедур на вибір, сауни, нічні купання щодня. Обов"язково ще туди поїдемо. http://www.blumau.com/22962_DE-Therme-T ... f329018360
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.elance-medical.ch/FrontViewSection/id81

Ось знайшла про термальні води у Швейцарії (на рос. мові). Там коротко що саме включає в себе поняття "термальні води", яка дія води. Але мені здається, що тут вказані не всі терми у Швейцарії. Відсутній, наприклад, Шінцнах недалеко від нас. Напевно, лише ті, котрими займається ця туристична фірма, описали.
Відповісти

Повернутись до “Господарка”