Рості

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

про фото - напевно на сайті фото маленькі були. Нічого такого ти зробити не могла. Тут подаєш лише посилання на фото. Не на сайт, а на фото. лінк повинен закінчуватися на .jpg або інший формат фото.
Можна так визначити: стаєш на фото, права кнопка мишки, відкриваєш Властивості і там є адреса url. Її копіюєш в IMG.
З компа загрузити фотку не можна. Її потрібно спершу на сайт якийсь розмістити і тоді за допомогою зсилки як звичайно.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Спасибі за інфу про фото!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Так, щось похоже і в Україні є. Шаурма називається, але вони завжди з салатом економлять, деякі тільки капусту як салат дають.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав: У піті надрізаєш край, всередині робиш дірку, туди оцей цацікі або подібний до нього соус з часником, м"ясо приготовлене, можна грибочків, ананас (якщо куряче м"ясо), зелений салат, цибулю. Начинкою набиваєш піту і так їсти.
Куриця з ананасом - це вже щось з азіатської кухні. А хтось щось готує з азіатської кухні? Я купляю різні соуси Uncle Ben's, готую рис з азіатськими овочами плюс мясо і цей соус - дуже смачно!

А ще мені подобається італійська страва лазанья Lasagne. Навчилась її дома готувати, получається краще чим в ресто.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну чого курка з ананасами - азіатська? Вперше я таке попробувала в Україні. Навіть Два Гуся таке частенько роблять. Але там така собі відбивна куряча + ананас зверху і цибуля - так от запечено. Це, мені здається, вони на подобі відбивної по-французьки поекспериментували. Тільки там м"ясо з грибами, а тут - ананас.
А лазанью я також одного разу зробила. Самі листи вийшли хвилястими після випічки, соус кудись пропав... але смакота була страшенна. Мій сказав - найкраща, яку коли-небудь пробував. Лазанья була не суха, але і соус не розляпувався. Не знаю - може то так і має бути, бо рецепт я брала типу "аутентичний" з усіма травами (свіжими) і соуси робила з базових продуктів. На фото було подібно в загальному. Але в ресторані - навпаки, все плавало у соусі. :ka:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Світлано, а ти листи для лазаньї вже сухі використовувала? Бо вони є ще як свіже тісто, але я завжди використовую сухі. Спеції я засушені беру, орегано чи щось так називається. Ну і до фаршу можу добавити що саме в холодильнику : помідори, перець пепероні. Соус білий получається і не густий і не рідкий.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я брала сухі листки з пачки.
Але я робила 2 соуси. 1 - болоньеза (фарш з помідорами), а другий білий (забула як називаєтсья) - спочатку спеції (свіжі) в молоці відварити, тоді якось проціджувати... Там за рецептом такі чаклування, що і не пам"ятаю вже точно. І потім отими двома соусами перемащувати + сиром посипати.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:
А ще мені подобається італійська страва лазанья Lasagne. Навчилась її дома готувати, получається краще чим в ресто.

Будь ласка повний рецепт в "КУлінарію".
А то я не пойму, чи тісто самі робите, чи готове :ka:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

ewa, ти ще ніколи не пробувала лазанью?

Тісто на неї купувати готове, засушені пластинки. Продається в пачках, там багато цих пластинок, за раз їх не використаєш , залишаться на інші рази, вони можуть довго лежати. В готовій лазаньї ці пластинки на вкус наче наші налисники. Виглядає ось так

Зображення

а сама лазанья ось
Зображення
Зображення

Класична лазанья робиться на основі фаршу. але є дуже багато варіацій без фаршу, наприклад овочева або рибна або з морепродуктів.

Рецепт у мене з книжки на німецькій мові. Як розберусь трохи з моїми контрольними, то переведу і виставлю рецепт. Або можу виставити на німецькій мові.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

На німецькій мові ці пластинки називаються Lasagne Blätter. Лежать в супермаркеті біля макарон.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Ми купуємо завжди готову заморожену. Кинути в духовку і все.
Але я від неі не в захваті, тому думала щось подібне на наші налисники зробити самій. Чи однакове тісто як на налисники? Чи фарш сирий ложити? І як зробити, щоб мясо було смачне як в наших налисниках, а не крупинками.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

я теж від цієї магазинної замороженої лазаньї не в захваті. :roll:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я вже тут обшукалася свого рецепта. Десь він є, але вам, напевно, доведеться зачекати 10 днів (+/-). Хоча в інтернеті багато різних рецептів є, але той, що я робила був справді добрим.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Будем чекать, бо з практики - кращі рецепти
Das Leben ist Streben
Відповісти

Повернутись до “Господарка”