Закупи продуктів

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Закупи продуктів

Повідомлення Svitlana »

Навіяно вчорашніми закупами. Цікаво, які продуктові крамниці подобаються. Де дешевше, де краще? а де, може, краще і дешевше?
Ми завжди ходили в Koop. А вчора потрапили в Мігро. Взагалі-то я чула, що Мігро дешевший. Але ми таку суму там залишили вчора, що я засумнівалася у цьому. При тому, що нічого особливого і особливо багато ми не купували.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Продукти краще закуповувати в Німеччині чи в Австрії, а в Швейцарії то шалені гроші треба викласти, ну хіба що якісь дрібниці типу хліб, що не можеш на пару тижнів закупити. А щодо Coop і Migros, то як на мене, ціни між ними суттєво не відрізняються. Дешевий магазин то Otto`s, але й якість на такому ж рівні. Можливо десь неподалік вас є Aldi Suisse, теж порівняно невисокі ціни, але дорожче, чим в німецькому Aldi.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав:Дешевий магазин то Otto`s, але й якість на такому ж рівні.
В Otto`s, не була, бо в нашому районі нема, а от Denner мені подобається, бо дешевше навіть за Мігро і смачніше :wink:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав:
natalotschka писав:Дешевий магазин то Otto`s, але й якість на такому ж рівні.
В Otto`s, не була, бо в нашому районі нема, а от Denner мені подобається, бо дешевше навіть за Мігро і смачніше :wink:
"Навіть за Мігро". Ха! Ми там поза 200 франців залишили вчора, практично нізащо: хлібина, якийсь шоколадний заяць-ласкавий мерзавець, яйця, молоко, сосиски і т.п. З такого приблизно буденного набору. Ну і ще, правда, гель для душу, зубна паста, щось таке з тої опери. Так куди ж там на 220 чи 30 франців? Я аж 2 рази чек перевірила з такої нагоди. А все правильно, ніби. :roll:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

А в Швейцарії ціні підіймаються? Бо в Німеччині за два останні роки дуже піднялись. А з цього року ще й ПДВ з 16 % на 19% підняли. На продукти залишилось ПДВ 7 %, а ціни все одно піднялись. І ще за останні два року погіршився курс Франка до Евро з 1,4 до 1,6. То так дешевше в Німеччині і ні. А ще як порахувати час і бензин на машину до Німеччині, то ще й дорожче буде.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Я на продукти не помітила, а ж/д білет з нового року подорожчав на 20 пф.(коп) :lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав:Я на продукти не помітила, а ж/д білет з нового року подорожчав на 20 пф.(коп) :lol:
ці подорожчання на Н-копійок називаються "інфляція". Це нормально. Знаю, що в Голандії теж щороку транспорт дорожчав на якихось там копійок. Так само і зарплату більшою доплачували тим, кому зарплату не піднімали зовсім.
Відповісти

Повернутись до “Господарка”