Чат-програми (ICQ, QIP, MSN, Skype, Yahoo, Odigo, Trillian)

Кулінарія, магазини, корисні поради, хата і її внутр'єр
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Чат-програми (ICQ, QIP, MSN, Skype, Yahoo, Odigo, Trillian)

Повідомлення Svitlana »

Джерело теми: http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=50&t=1042
Svitlana писав:У нас ще наприклад така проблема, як українізовані (русифіковані) програми змусити без глюків працювати під німецьким Віндовзом. :think: (наприклад аська або кіп)
Evgen писав:Я аську та квіп не використовую-меньше зайвого софту-меньше проблем. (У віндовс влаштовано Віндовс месенжер)

Це теж саме тільки рідне.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чат-програми (ICQ, QIP, MSN, Skype, Yahoo, Odigo, Trillian)

Повідомлення Svitlana »

Evgen писав:Я аську та квіп не використовую-меньше зайвого софту-меньше проблем. (У віндовс влаштовано Віндовс месенжер)

Це теж саме тільки рідне.
1. А що можна робити стандартним Месенджером, що у Віндовзі?
Питання риторичне - НІЧОГО, в принципі.

2. Аською та її клонами доводиться хоч-не-хоч (для мене "не-хоч") користуватися, бо чогось більшість українців в Україні саме нею і користуються. :dizzy:

Для тих, хто ще не визначився - раджу Skype з усіх популярних чат-програм. Якість відео та аудіо - супер, можливість пошуку, ніколи нема проблем з кирилицею, можна дзвонити на міські та мобільні номери по всьому світу за помірні ціни, а з компютера на компютер - безкоштовно.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чат-програми (ICQ, QIP, MSN, Skype, Yahoo, Odigo, Trillian)

Повідомлення Svitlana »

Кому начальство дає по шиї або не дає взагалі встановити і користуватися чат-програмами на робочому місці - можна порадити службу http://www.ebuddy.com. У ній можна зайти у найпопулярніші чат-програми без встановлення самих програмок на робочому місці. Все що треба - інтернет-браузер і свої логіни та паролі. :wink:
Evgen
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 28 вересня 2008, 02:23

Re: Чат-програми (ICQ, QIP, MSN, Skype, Yahoo, Odigo, Trillian)

Повідомлення Evgen »

Svitlana писав:
Evgen писав:Я аську та квіп не використовую-меньше зайвого софту-меньше проблем. (У віндовс влаштовано Віндовс месенжер)

Це теж саме тільки рідне.
1. А що можна робити стандартним Месенджером, що у Віндовзі?
Питання риторичне - НІЧОГО, в принципі.
Та не кажи таке, свої базові функйії віндовс месенжер виконує нормально: звук?- Є, відео?-теж Є. Лише на мобілиники не дзвонить.

А що до
більшість українців в Україні саме нею і користуються (аською)
то більшість українців така зайнята що розбиратися з віндовс немаколи і люди знають про віндовс лише те , чому на роботі навчили, друзі показали чи те, що самостійно "натикали".
А може "аська" крутіше звучить ніж "віндовс месенжер". Тому вона й модніше. Про такі приколи знають усі маркетологи. Квіп, до речі теж звучна штучка.
Ліцензійне програмне забезпечення поштою- +380 44 223 03 82, kasinski@ukr.net
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чат-програми (ICQ, QIP, MSN, Skype, Yahoo, Odigo, Trillian)

Повідомлення Svitlana »

Мій базовий месенджер нічого такого не може, як твій може. Ніякого звуку, відео, навіть фото не можна поставити.

А КІП - то та сама аська. Те же яйца, только в профиль.
Якраз мені добрі мої родичі її і порадили (чи навіть і поставили? :think:) замість аськи. Ото якраз з нею і маю проблеми. При чому на рівному місці. Один раз запускаю - можу читати, можу писати, але мене люди не можуть читати. Інший раз - не можу читати, але можу писати (і мене розуміють).... Це стається постійно після апдейту і щораз інше. Так що я вже лишилася того ровера. Інших мовних пакетів в них, здається, нема.
Evgen
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 28 вересня 2008, 02:23

Re: Чат-програми (ICQ, QIP, MSN, Skype, Yahoo, Odigo, Trillian)

Повідомлення Evgen »

Svitlana писав:Мій базовий месенджер нічого такого не може, як твій може. Ніякого звуку, відео, навіть фото не можна поставити.
В мене версія 4.7.3001.
В меню/Действия/Начать голосовую беседу
/Действия/Начать видеобеседу
/Действия/отправить фото или файл
а в тебе?
Ліцензійне програмне забезпечення поштою- +380 44 223 03 82, kasinski@ukr.net
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чат-програми (ICQ, QIP, MSN, Skype, Yahoo, Odigo, Trillian)

Повідомлення Svitlana »

Я її не ставила навіть, тому не можу глянути. Ну це буде стандартна версія з Віндоус-ХР.
Відповісти

Повернутись до “Господарка”