Корисні поради при зйомці

Куди вибратися, що побачити, що почути
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Корисні поради при зйомці

Повідомлення Svitlana »

Знаєте, як буває часом - цікавий собор чи якась будівля, але зняти повністю немає можливості через обмеженість простору. Я пропоную знімати з землі. Має поміститися вся будівля. Перспективу потім можна вирівняти в Фотошопі при великому бажанні. А якщо на фоні поставити ще когось, то так само може вийти цікаво. Перше фото - зйомка прямо перед собою - це все, що можна було зазняти з найдальшої можливої позиції (тут ну зовсім трішечки обрізано - до землі і стільки ж вище). А друга - мій ракурс (знаю, що фото трохи криве - зате оригінал). Кажуть, що то зовсім проти всіляких правил. А мені сподобалося. Як вам?
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Корисні поради при зйомці

Повідомлення Svitlana »

Як правильно робити знімок, щоб потім не показувати окремо пальцем - взагалі-то це фото он тої симпатичної собачки, а дядько просто в кадр потрапив... :pardon:

Отож, ви знаєте, що ви хочете мати на фото конкретно, тепер треба, щоб на готовому фото те, що ви мали на увазі і потрапляло в поле уваги в першу чергу.
Тобто, правильно розмістити смисловий центр. Це радять робити за правилом поділу знімка на 3 по вертикалі і горизонталі. На деяких фотокамерах є навіть таке налаштування дисплею - груба сітка, що утворює 9 квадратів. Оце воно! Отож, те, що має впадати в очі на фотографії потрібно розміщувати в одній з чотирьох точок (на малюнку - жовті). Оце і все :good: Успіхів!
Вкладення
smyslovyj_tsentr.jpg
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”