Дешеві квитки до Києва

Куди вибратися, що побачити, що почути
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

Привіт, поділюся з вами хаком про те як купити квиток з Цюриху до Києва і зекономити достатньо багато :wise: . Вчора ввечері випадково побачила, що якщо брати квитки МАУ рейсом Цюрих - Стамбул з пересадкою в Києві, то можна зекономити 200 франків :bravo:
В цифрах - шукала ціни на рейс, виходило, що літак в одну сторону Цюрих - Київ на 8 травня обійшовся б мені у 298 франків, а я забронювала маршрут до Стамбулу і просто не сяду на літак до нього :lol3:, вийду в Києві, і вуаля, подорож обійшлася в 103 франки, і рейс прямий і багаж включений в ціну :saint: Непогано, правда ж :bow:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Svitlana »

Розкажеш як було. Не знаю як МАУ, але чула такий хак на інших авіалініях прикривають після двох разів. Вже не пам'ятаю як - чи пасажира банять чи йому просто банять перельоти з пересадками... Ну щось таке було. Так що обережно з цим.
Колись ще таке було, що летіти дешевше можна було, якщо бронювати переліт разом з потягом SBB (з Базеля було тоді). Так от, купуєш дешевий квиток з потягом, а приходиш ногами відразу в аеропорт в Цюриху. Але це швидко прикрили тим, що треба було відмітку контролера на квитку, інакше анулювали квиток чи треба було доплатити на місці, щось вже точно не пам'ятаю. Зараз таких вже може і нема.
Але один раз можна таким скористатися напевно.
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення KristinaiSolik »

Класна ідея,поділіться потім досвідом,як пройшло
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

Ну надіюся не забанять, то я маму відправляю, ще купила квиток з києва до івано-франківська, тому настроюю її що пригод не буде :pray:, в гіршому випадку піде на потяг, правда мені потім дістанеться від неї:enough:

З багажем я трохи переборщила, вони ж його в києві не висадять, так чи інакше то був найдешевший прайс із запропонованих.

Після поїздки відпишусь :seeya:

До речі, є ще якісь ідеї/можливості для економії коштів при подорожах до дому?
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення KristinaiSolik »

А,ну так,тільки ручна кладь пройде в цьому випадку...
Для мене було відкриття,що ціна за квитки в одному напрямку така сама,як в обидва,тобто в зворотньому квитки безкоштовні :dontknow: це у МАУ
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Svitlana »

Інші способи удешевити переліт - шукати з менших аеропортів. Наприклад, літали колись з Фрідріхсгавена в Німеччині. Якщо є, щоб хтось завіз-привіз (1,5 год десь), тоді можна зекономити добре. Базель, здається, зараз не має, але можна дивитися. Летіти через інші аеропорти (тобто інші авіалінії шукати, малі, непопулярні). Зараз он Норвезькі летять на Америку за копійки просто.
Ще дивитися з ночівлею десь у якомусь місті або з великим часом очікування. Ми наприклад так через Відень любимо літати - метро з аеропорту прямо в центр, погуляли гарно і на літак на Київ. Не більше 250-300 виходило, здається.
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення KristinaiSolik »

А яка різниця авіалініям? Ви квиток викупили,вийшли в Києві,все нормально,чого мають банити?
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення KristinaiSolik »

Я подивилась цей рейс,там є трансфер 23 години,вони не можуть не дати багаж на 23 години, тобто можна в з багажем летіти
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Svitlana »

KristinaiSolik писав:А яка різниця авіалініям? Ви квиток викупили,вийшли в Києві,все нормально,чого мають банити?
Якщо в них така різниця в ціні, що півдороги дорожче, ніж ціла дорога, то думаю різниця якась є. Так сходу - можливо, розвивати напрямок, тобто ціни там компенсуються за рахунок інших популярніших напрямків. Точніше не скажу, бо не знаю.

Ну давайте подумаємо, в чому може бути логіка, що з пересадкою в тому ж Києві, квиток ще так раз до Стамбула з додатковим аеропортом виходить дешевше у тих самих авіаліній? Як так може бути? Збори аеропорту в Цюриху, збори аеропорту в Києві, збори аеропорту Стамбул плюс екіпаж/дизель Цюрих-Київ, Київ-Стамбул. І оце все добряче дешевше, ніж мінус аеропорт Стамбул і екіпаж/дизель Київ-Стамбул? В чомусь же тут причина є. Може хочуть дюті-фрі розвивати і демпінговані ціни пропонують виключно для тих, хто в Києві пару годин тусуватися буде (і різницю залишати в аеропорту Бориспіль). :dontknow:
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

Мені також здається що вони напрямок розвивають. До Стамбулу з України можна дуже дешево літати з Pegasus, МАУ себе позиціонує як ловкост, але на практиці ним не є, от і інколи мусять ціни знизити.
А взагалі як я знайшла цей рейс, то це через те, що шукала спочатку рейс до Варшави, бо у вівторок лечу туди перше, і побачила, що там є МАУ з пересадкою у Києві, а вже як шукала прямі на Київ вийшло що квиток був вдвічі дорожчим ніж купляти до Варшави, потім пішла на їхній сайт, а там Стамбул за копійки =)
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

Звітую =) все пройшло без проблем, я не робила чекін на рейс до Стамбулу а тільки до Києва а потім до ІФ. Не знаю чи надовго воно так буде, але як варіант розглядати можна :saint:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення KristinaiSolik »

А назад,так само? Як з багажем було? Скільки годин трансфер у києві?
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

Багажу не було, це білеть в один кінець, трасфер 2,5 години у Борисполі. Там ще був варіант такого ж рейсу, тільки з перервою у 23 години, тому погоджуся з Світланою, що у такому випадку багаж точно віддадуть, тому його можа забрати, і техенько перенести на потрібний рейс :seeya:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення KristinaiSolik »

Дякую,наступного разу і ми спробуємо :verygood:
Я чомусь думала що під час коротких трансферів багажем займаються авіалінії,люди свій багаж не забирають...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Svitlana »

http://fortune.com/2017/05/11/best-time-tickets-abroad/
Ось тут ще одна ідея як можна дешевше купити квиток. Знати за скільки точно часу купувати. На різних напрямках по-різному може бути. Але в середньому в проміжку від трьох до трьох з половиною місяців до відльоту.
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

KristinaiSolik писав:Дякую,наступного разу і ми спробуємо :verygood:
Я чомусь думала що під час коротких трансферів багажем займаються авіалінії,люди свій багаж не забирають...
Ну 23 години то не короткий трансфер, тому мали б віддати.
Маму відправила, а На наступний тиждень вже я лечу, може спробую з багажем, то розкажу
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення KristinaiSolik »

Та то я протупила,подумала,до ви з багажем на 2,5 год трансфер летіли :count: :gigle:
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

Буває =) :yahoo:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Marynka92 »

А вы не платили никаких штрафов из-за не явки потом на рейс в Стамбул? Потому что мы раз так пропустили рейс и платили штраф.
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

поки нічого не приходило, хіба що вони без ніякого повідомлення з кредитки здерли, треба перевірити її... А ви реєструвалися на рейс, чи просто забронювали квиток без подальшої реєстрації?
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Marynka92 »

Нет, мы на рейс не регистрировались. Просто не пришли, но так как у нас было два билета, и нам нужен был билет второй, на обратно, мы сами звонили в мау и нам сказали, что раз вы не явились и вам нужен второй билет, необходимо заплатить штраф. Я уже не помню точно сколько там было штрафа... По-моему около 30 или 40 франков
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Vicky_vicky »

хитренькі вони там...
Тоді виходить так, що цей трюк пройде тільки в тому випадку, якщо летіти в одну сторону ну і напевне бажано без багажу, хоча багаж не мав би бути великою проблемою :sceptical:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Shalena

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Shalena »

подивилась щойно на сайті - різниця в ціні колосальна! :dizzy:

цікаво, який розмір штрафу. навіть якщо він є, то можливо навіть зі штрафом буде дешевше, ніж якщо брати Київ-Цюрих напряму.
Аватар користувача
Іринка-мандаринка

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Іринка-мандаринка »

Всім привіт!
Я сьогодні знайшла ще варіант дешевого перельоту Київ-Цюрих через Ригу користуючись AirBaltic. Сама перестадка триває 45 хвилин і можна спокійно летіти з багажем. А квиток коштує у 3 рази дешевше. От і піди розбери ці авіакомпанії та їх ціноутворення :count:
Аватар користувача
Shalena

Re: Дешеві квитки до Києва

Повідомлення Shalena »

Кому там з Цюріха в Київ летіти треба (чи батьків/друзів сюди привезти)?
В період з листопада по січень просто шарові ціни від МАУ

На приклад:
https://www.kiwi.com/…/kiev-ukrai…/2018 ... -01-31/4-7

К-сть квитків, як завжди, обмежена. Акція на покупку діятиме до кінця вересня, на скільки я знаю.

На здоров'я! :bow:
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”