Молода українська талановита художниця, нещодавно у Швейцарії, шукає друзів, зв'язки та замовлення ....

Куди вибратися, що побачити, що почути
Аватар користувача
AlyonAArtist
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 06 червня 2015, 01:30
Звідки: ( з Харкова) Unterägery, Kanton Zug
Контактна інформація:

Молода українська талановита художниця, нещодавно у Швейцарії, шукає друзів, зв'язки та замовлення ....

Повідомлення AlyonAArtist »

Дорогі друзі, я зовсім новенька в цій мальовничій країні-Швейцарії-тільки півтора року! За фахом я художник - проффесійний художник , можу майже все( пейзажі, натюрморти, портрети, портрети на замовлення, композиціі...люблю експерементувати...)Сама по собі я дуже товариська та позитивна людина. Дуже рада буду знайомству!!! Живу я в Unterägeri (Унтерагері) у кентоні Zug (Цуг). Дуже хочу знайти друзів та профессійні зв'язки для співпраці( галереї, художники), а може й просто замовлення на картини, бо починати все з нуля не так просто. Якщо моє повідомлення вас трішечки зацікавило,то ласкаво просимо завітати на мій сайт-картинну галерею http://www.olena-vavourakis-art.com тут ви можете знайти інформацію про мене та подивитись моє мистецтво ...(вибачте,сайт поки що тільки англійською,але скоро з'явиться україномовна версія)... Дуже чекаю на повідомлення....
http://www.olena-vavourakis-art.com
Аватар користувача
AlyonAArtist
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 06 червня 2015, 01:30
Звідки: ( з Харкова) Unterägery, Kanton Zug
Контактна інформація:

Re: Молода українська талановита художниця, нещодавно у Швейцарії, шукає друзів, зв'язки та замовлення ....

Повідомлення AlyonAArtist »

Та ще,вибачте будь ласка, при створенні тексту зробила деякі опечатки,та не змогла відредагувати повідомлення -просто не знайшла як- це була моя перша спроба створити пост у темі ,тому прошу вибачення...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Молода українська талановита художниця, нещодавно у Швейцарії, шукає друзів, зв'язки та замовлення ....

Повідомлення Svitlana »

Дуже гарні роботи. І гарний сайт.

А чого так скромно не згадали про виставку, що зараз проходить? :wink:
Сподіваюся їх буде ще багато-багато.

Presintation of Olena Vavourakis ART.
07/11/2015 - 13/11/2015
Аватар користувача
AlyonAArtist
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 06 червня 2015, 01:30
Звідки: ( з Харкова) Unterägery, Kanton Zug
Контактна інформація:

Re: Молода українська талановита художниця, нещодавно у Швейцарії, шукає друзів, зв'язки та замовлення ....

Повідомлення AlyonAArtist »

Щиро дякую ,Світлано, за дуже теплий коментар з приводу мого мистецтва та сайту,бо дизайн сайту я зробила сама,тому удвічі приємно отримати позитивний відгук. :bow: А не згадала я про виставку тому що,ще трішечки не готова до широкого кола реклами,бо виставка проходить у моїй майстерні,яка є приватним помешканням. Але якщо ви, або ще хтось зацікавленний, бажаєте ознайомитись з моїм мистецтвом,ласкаво просимо на каву . (дуже прошу подзвонити мені на мобільний). А про майбутнє відкриття нової та вже публічної виставки я обов'язково повідомлю всіх всіх заздалегідь ! :tak2:
Аватар користувача
AlyonAArtist
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 06 червня 2015, 01:30
Звідки: ( з Харкова) Unterägery, Kanton Zug
Контактна інформація:

Re: Молода українська талановита художниця, нещодавно у Швейцарії, шукає друзів, зв'язки та замовлення ....

Повідомлення AlyonAArtist »

детальну інформацію та номер телефону ви можете знайти на моєму сайті... :wink:
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”