Віза в Оман (досвід отримання у Швейцарії)

Куди вибратися, що побачити, що почути
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Віза в Оман (досвід отримання у Швейцарії)

Повідомлення LinOK »

Шановні друзі! Може хтось має такий безцінний досвід, як отримання візи в Оман. Придбали вже все з чоловіком, квитки на літак, забронювали готелі, і вперлися, у кляту візу :sad:
В онлайн реєстрації вимагають якогось спонсора :dizzy: , написано що готель має бути гарантом. :dum:
Дуже сподіваюсь на вашу допомогу.
З повагою :seeya:
ЛінОк
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза в Оман (досвід отримання у Швейцарії)

Повідомлення Svitlana »

В Оман збираєшся? Круто.
Мені щось це все нагадує процедуру отримання візи для Росії. Дзвониш в готель, кажеш, що тобі потрібно для візи бамажку (напиши їм конкретно як вона називається) - вони мають бути в курсі і напевно допоможуть тобі далі.

Ну ще варіант - в посольство Оману подзвонити і запитати, що вони на увазі мають і що саме хочуть.
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Віза в Оман (досвід отримання у Швейцарії)

Повідомлення LinOK »

Збираюся, якщо візу дадуть :lol:
На жаль готель написав відмову, так як він має бути повним гарантом :sad2: і має повністю нести за тебе відповідальність :wise:
Оманський консулат на дзвінки і листи не відповідає, але автовідповідач чемно запрошує приїхати до них, їхати далекувато, але виходу немає :pardon:
Буду завтра штурмувати консулат :seeya: дуже сподіваюсь що щось вийде :pray:
Свій досвід опишу тут потім, можливо комусь знадобиться.
:ps3: Тримайте за мене кулачки :oops: сподіваюсь що я не даремно завтра витрачу свій день :pray:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза в Оман (досвід отримання у Швейцарії)

Повідомлення Svitlana »

Я щось не розумію приколів в Омані. Готелі заробляють собі на хліб з маслом на туристах. Турист хоче віддати готелю частину своїх грошей. Держава вирішила, що готелі повинні бути гарантами своїх туристів. Готелі туристів приймати не хочуть. Цікаво виходить. :count:
Виходить, що Оман не зацікавлений в туристах.

...ти ще не передумала їхати в Оман?
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Віза в Оман (досвід отримання у Швейцарії)

Повідомлення LinOK »

Я сама не дуже розумію :dontknow:
Що ж, розповім вам про свою подорож до консульства Оман в Женеві :wink:
Як я вже писала, додзвонитись або отримати відповідь поштою, нереально :think6:
Штурм консульства вдався тільки на половину, так як з'ясувалось, що я можу отримати візу тільки на підставі візи яку має запросити спочатку для себе мій чоловік, якому загалом віза не потрібна. :dizzy:
Якщо покроково, то спочатку треба онлайн заповнити два запроси на візу, їх роздрукувати, додати резервацію квитків і готелів, додати копії паспортів та бевілігунгів, якщо різні прізвища то свідоцтво про шлюб. Потім перевести гроші на рахунок, за дві візи, віза для чоловіка коштує 50фр. і для дружини 150фр.
Все це скласти в конверт разом з паспортами, прогулятись до найближчого поштового відділення спеціальним листом за 6фр туди і 6 фр. назад відправити все це до консулату. Якось так :seeya: обіцяли повернути документи протягом тижня :oops: сподіваюсь так і станеться :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза в Оман (досвід отримання у Швейцарії)

Повідомлення Svitlana »

LinOK писав: і для дружини 150фр. :
:lol3: Дружини більше заробляють?

....а тепер щоб не казали, що швейцарці звіріють і нагліють зі своїми візами за $80. :teasing:
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”