Допоможіть вивчити мову!!!???? )))))

Куди вибратися, що побачити, що почути
FIDELE
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2009, 11:03

Допоможіть вивчити мову!!!???? )))))

Повідомлення FIDELE »

Привітик. В мене є можливіть поїхати в Швейцарію, але для цьго мені потрібно максимально швидко вивчити мову. Може хтось підскаже шляхи. Буду дуже вдячна. )))))
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Допоможіть вивчити мову!!!???? )))))

Повідомлення pol_serg »

Не зовсім зрозуміло, що Ви хочете в якості поради. Якщо треба вивчити мову, то спочатку зясуйте яку саме - німкецьку, французьку, італійську? Потім берете матеріали, підручники і тд, йдете на курси або до викладача на приватні заняття (що Вам більше пасує), і працюєте, працюєте, працюєте. Без Вашого бажання нічого доброго з того процесу не вийде. З мого досвіду найефективніше навчання-з компетентним приватним викладачем (якого бажано підібрати за відзивами), проте не факт, що то пасуватиме також і Вам.
Аватар користувача
Віра

Re: Допоможіть вивчити мову!!!???? )))))

Повідомлення Віра »

:-)))) Яку мову я вже обрала. Німецьку. І з приватним викладачем займаюся, і бажання в мене є....Хотілося б почути методи швидкого вивчення. Може хтось має програмки якісь??????
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Допоможіть вивчити мову!!!???? )))))

Повідомлення pol_serg »

Програмки - то лише допоміжний матеріал, а основне - що ви вивчаєте з вчителем, він мусить вас заставляти говорити - з помилками, поганою вимогою, читати вголос і тд не менше години щозаняття. А все решта - то справа техніки. Вчіть слова, для цього дуже корисно слухати радіо чи дивитися в неті фільми з німецьким перекладом. Старайтеся писати мейли тощо німецькою. Також рекомендую слухати Deutsche Welle - на їх сайті є багато вправ для різних рівнів підготовки. Іншого швидкого способу окрім навчання та спілкування ще не винайшли.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вивчити мову!!!???? )))))

Повідомлення Svitlana »

Віра писав::-)))) Яку мову я вже обрала. Німецьку. І з приватним викладачем займаюся, і бажання в мене є....Хотілося б почути методи швидкого вивчення. Може хтось має програмки якісь??????
У темі "Навчання та робота" зібрані деякі теми щодо швидких методик вивчення іноземної мови. Там же і сайти.

Єдина дійсно швидка методика - ІНТЕРНЕТ. Тут можна знайти все, що не хочете. Мій маленький секрет (і не лише мій, як виявилося) - читати та слухати "Маленького принца" Екзюпері. Якісь мови та начитки, підбір лексики - все, щоб дати вам можливість розуміння. Що не зрозуміло - можна прочитати у книжці. Видання дуже популярне.

Ще одна методика - соціальні мережі та спілкування з німецькомовними людьми. Для прикладу - скайп, ICQ, facebook
Діє та ще й як. Якщо є знання англійської, пошукайте аудіокурс Pimsleur.
FIDELE
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2009, 11:03

Re: Допоможіть вивчити мову!!!???? )))))

Повідомлення FIDELE »

Дякую, мої любі !!!!! Про успіхи розповім пізніше :-))))
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”