подорож по Швейцарії. Порадьте, пліз..

Куди вибратися, що побачити, що почути
pasoleg
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 25 квітня 2007, 10:29
Звідки: Zymna Voda - Frankfurt

подорож по Швейцарії. Порадьте, пліз..

Повідомлення pasoleg »

Я планую зробити 3-хденну подорож по Швейцарії. Квитки туди-назад вже купив, готелі ще не забронював.. Квитки на поїзд по Швейцарії краще купувати в інтернеті чи вже на місці? Є різниця у вартості?

Планую 08.03.09 один день провести в Цюріху, і в цей же день ввечері або на наступний день вранці їхати в Люцерн(у?).
Приїзд в Цюріх - об 11:00
Питання: що варто\обов"язково треба подивитися в цей день в Цюріху? часу на музеї буде обмаль. Чи варто залишитися на ніч в Цюріху, можливо є якісь нічні атракції там?:)) Чи можна десь залишити сумки поки буду ходити по місті? До речі, буду \ будемо раді зустріти там співвітчизників, які змогли показати щось цікаве або просто порекомендували хороший ресторанчик, де можна смачно і швидко перекусити:)))
Ще питання: чи діють в Цюріху квитки вихідного дня або групові квитки? Буду вдячний також, якщо хтось може підказати недорогий але хороший готель:))

09.03.09 планую провести в Люцерні і там переночувати. Хочу обов"язково покататися на канатній дорозі до г. Пілатус. Хтось катався уже? Скільки буде тривати і коштувати подорож? Що ще можна там встигнути побачити\зробити?

10.03.09 вранці буду їхати з Люцерни в Берн і там проведу весь день. В 20:00 від"їжджаю у Франкфурт.
Маю ці самі питання, що і для Цюріха: що варто\обов"язково треба подивитися в цей день? Чи можна десь залишити сумки поки буду ходити по місті?
Також буду радий зустріти там своїх співвітчизників!:)))

Всім наперед дякую за інформацію!!!
Олег
Аватар користувача
Просто так

Re: подорож по Швейцарії. Порадьте, пліз..

Повідомлення Просто так »

А у вас нема такого міжнародного квитка по Європі?
https://www.sbb.ch/mct/wi/shop/b2c/tree.do?key=30
Вибираєш кількість країн, кількість днів і з тим квитком подорожуєш необмежено у по вибраних країнах і у вибрані дні. Це набагато дешевше виходить, ніж купувати окремі квитки. Подивися ще, що перший клас від другого не дуже відрізняється ціною. Може щось вже змінилося, але 2 роки назад виплачувалося брати перший клас відразу. При чому можна "призупиняти" дію квитка. Тобто можна один день пропустити... Цей квиток діє не кількість календарних днів, а кількість днів на проміжку певного часу (місяць або тиждень наприклад).
Ну глянь на той сайт в горі. І сам подивися що тобі буде вигідніше. Зверни увагу, що в них є окремий сервіс для іноземців - там можуть бути різні комбіновані квитки за хорошу ціну.
Їх можна знайти і купити через інтернет (електронні) і роздрукувати у себе на принтері, а можна буде купити на місці вже на вокзалі, де за тебе зроблять всю роботу з вибором і підберуть найкращий варіант.
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: подорож по Швейцарії. Порадьте, пліз..

Повідомлення slavusia »

pasoleg писав:Я планую зробити 3-хденну подорож по Швейцарії. Квитки туди-назад вже купив, готелі ще не забронював.. Квитки на поїзд по Швейцарії краще купувати в інтернеті чи вже на місці? Є різниця у вартості?
Якщо купувати через інтернет буде набагато дешевше: http://mct.sbb.ch/mct/reisemarkt/billette/clickrail.htm
А якщо в грошах не залежить, то на кожному вокзалі є автомати у великих кількостях з різними мовами на вибір.
Можна і по приїзді підійти у віконечко і вони вам порадять...
pasoleg писав:Планую 08.03.09 один день провести в Цюріху, і в цей же день ввечері або на наступний день вранці їхати в Люцерн(у?).
Приїзд в Цюріх - об 11:00
Питання: що варто\обов"язково треба подивитися в цей день в Цюріху? часу на музеї буде обмаль. Чи варто залишитися на ніч в Цюріху, можливо є якісь нічні атракції там?:)) Чи можна десь залишити сумки поки буду ходити по місті? До речі, буду \ будемо раді зустріти там співвітчизників, які змогли показати щось цікаве або просто порекомендували хороший ресторанчик, де можна смачно і швидко перекусити:)))
Ще питання: чи діють в Цюріху квитки вихідного дня або групові квитки? Буду вдячний також, якщо хтось може підказати недорогий але хороший готель:))
Групові квитки діють, квитків вихідного дня у нас не існує. Як на мене то 1 дня на Цюріх замало. Гарних готелів є море. Дешевих менше. Яку ціну ви можете собі дозволити? Сумки можна залишити у камерах схову на центральному вокзалі. Де ночувати як на мене не залежить. Від Цюріха до Люцерна лише година на потязі. Кожної ночі є якісь «атракції». Залежить що вас цікавить.
pasoleg писав:09.03.09 планую провести в Люцерні і там переночувати. Хочу обов"язково покататися на канатній дорозі до г. Пілатус. Хтось катався уже? Скільки буде тривати і коштувати подорож? Що ще можна там встигнути побачити\зробити?:))
Всю інформацію що до подорожі на Пілатус зможете дізнатися по приїзді до Цюріху у віконечку інформації. Якщо хочете, можу вас зустріти і допомогти.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: подорож по Швейцарії. Порадьте, пліз..

Повідомлення _vital_ »

slavusia писав:
pasoleg писав:Я планую зробити 3-хденну подорож по Швейцарії. Квитки туди-назад вже купив, готелі ще не забронював.. Квитки на поїзд по Швейцарії краще купувати в інтернеті чи вже на місці? Є різниця у вартості?
Якщо купувати через інтернет буде набагато дешевше: http://mct.sbb.ch/mct/reisemarkt/billette/clickrail.htm
А якщо в грошах не залежить, то на кожному вокзалі є автомати у великих кількостях з різними мовами на вибір.
Можна і по приїзді підійти у віконечко і вони вам порадять...
pasoleg писав:Планую 08.03.09 один день провести в Цюріху, і в цей же день ввечері або на наступний день вранці їхати в Люцерн(у?).
Приїзд в Цюріх - об 11:00
Питання: що варто\обов"язково треба подивитися в цей день в Цюріху? часу на музеї буде обмаль. Чи варто залишитися на ніч в Цюріху, можливо є якісь нічні атракції там?:)) Чи можна десь залишити сумки поки буду ходити по місті? До речі, буду \ будемо раді зустріти там співвітчизників, які змогли показати щось цікаве або просто порекомендували хороший ресторанчик, де можна смачно і швидко перекусити:)))
Ще питання: чи діють в Цюріху квитки вихідного дня або групові квитки? Буду вдячний також, якщо хтось може підказати недорогий але хороший готель:))
Групові квитки діють, квитків вихідного дня у нас не існує. Як на мене то 1 дня на Цюріх замало. Гарних готелів є море. Дешевих менше. Яку ціну ви можете собі дозволити? Сумки можна залишити у камерах схову на центральному вокзалі. Де ночувати як на мене не залежить. Від Цюріха до Люцерна лише година на потязі. Кожної ночі є якісь «атракції». Залежить що вас цікавить.
pasoleg писав:09.03.09 планую провести в Люцерні і там переночувати. Хочу обов"язково покататися на канатній дорозі до г. Пілатус. Хтось катався уже? Скільки буде тривати і коштувати подорож? Що ще можна там встигнути побачити\зробити?:))
Всю інформацію що до подорожі на Пілатус зможете дізнатися по приїзді до Цюріху у віконечку інформації. Якщо хочете, можу вас зустріти і допомогти.
Швейцарська залізнична інтернет-система набагато менш гнучка та має менше можливостей у порівнянні з німецькою (що є, можливо, найкращою в світі). Основна особливість - немає різниці, яким поїздом їхати: хоч TGV, хоч ICE, хоч IR. Ціна однакова. Дешевші квитки онлайн в Швейцарії є лише на деякі напрямки, і не щодня - вибір змінюється. До Люцерна має бути, але залежить від того, де ви сідаєте на поїзд. До Цюріха, скоріше за все, не буде. "Групові" квитки - роздруковуєте кожному свій квиток окремо. Платите за всіх. Знижки немає.

Ціни досить високі, якщо без Halbtax (аналога Bahncard 50). Можливо, вам варто купити SwissPass? Це пропозиція для не-резидентів, що планують багато їздити країною протягом короткого часу. Скористатися Tageskarte на залізниці не вийде без того самого Halbtax (він коштує на рік 150 фр., вам не має сенсу його купувати). Та й дійсна Tageskarte всього для однієї особи один день. Але можете брати Tageskarte без Halbtax на міському транспорті - в автоматах на зупинках. Має сенс, принаймні в Цюріху коштує приблизно те саме, що просто поїздка туди й назад.

Ще деякі особливости швейцарських залізничних квитків: 1) купуєте в онлайн - назад гроші не повертають, хоч і за повну ціну і без Zugbindung 2) Ціна в автоматі, звичайна ціна в онлайні та у віконці на вокзалі - однакова (немає націнки за продаж, як у DB ReiseCenter) 3) Берете квиток в поїзді - націнка десь франків 5
Відповісти

Повернутись до “Дозвілля та подорожі”