Користувачі зі скринькою mail.ru

Все що стосується роботи форуму і його наповнення. Прямий зв'язок з адміністрацією
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Користувачі зі скринькою mail.ru

Повідомлення Svitlana »

Вже неодноразово виникали проблеми в українських користувачів зі скринькою на mail.ru. По-перше, за будь-яких обставин він з"їдає українські букви в повідомленні. А по-друге - блокує україномовні повідомлення взагалі (по можливості).
Нещодавно я помітила, що повідомлення з нашого форума він теж через раз блокує. Причини сервер видає різні, але при додатковій перевірці вони не підтверджуються (недійсна скринька, юзер заблокований тощо).
З жодною іншою поштою такого поки що не було.
Отож, попереджую всіх про такий факт і прошу реєструватися зі скринькою будь-якого іншого сервісу (потрібен буде список - я кину). Ті, що вже зареєстровані на форумі зі скринькою мейл.ру можуть її поміняти в профілі.
Як кажуть самі росіяни - "чем дальше в лес, тем больше дров". Давайте їх послухаємо і не будемо сподіватися, що надалі щось зміниться на краще.

Тих, хто реєструвався зі скринькою мейл.ру вчора - прошу відписатися мені в приват (неактивовані форумчани можуть це робити), або ж в цій темі (тут взагалі можна писати без реєстрації). Я активую вас вручну.

Повернутись до “Адміністрація форуму”