Діяння Адміна

Все що стосується роботи форуму і його наповнення. Прямий зв'язок з адміністрацією
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Діяння Адміна

Повідомлення Svitlana »

Останніми днями Адмін "прочистив" базу даних користувачів. Були знищені "спамери", "тихі, але дивні" (подібні до спамерів, але котрі нічого не робили) та неактивовані профілі користувачів.

Якщо ваш профіль було видалено, то це сталося помилково, абсолютно ненавмисно і без будь-яких причин особистого характеру.
Щиросердно перепрошую за таке ганебство і прошу вас знову зареструватись з тими самими даними (чи подібними).

Щоб надалі уникнути таких негараздів прошу вас:
- написати хоч одненьке повідомлення на форумі (відмінне від спаму)
- вибрати собі нік-псевдонім "людський", що матиме смислове навантаження не лише для вас і надаватиметься до вимови (людськими) органами мовлення
- хоча б активувати свій рахунок-профіль після реєстрації.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Діяння Адміна

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Останніми днями Адмін "прочистив" базу даних користувачів. Були знищені "спамери", "тихі, але дивні" (подібні до спамерів, але котрі нічого не робили) та неактивовані профілі користувачів.

Якщо ваш профіль було видалено, то це сталося помилково, абсолютно ненавмисно і без будь-яких причин особистого характеру.
Щиросердно перепрошую за таке ганебство і прошу вас знову зареструватись з тими самими даними (чи подібними).

Щоб надалі уникнути таких негараздів прошу вас:
- написати хоч одненьке повідомлення на форумі (відмінне від спаму)
- вибрати собі нік-псевдонім "людський", що матиме смислове навантаження не лише для вас і надаватиметься до вимови (людськими) органами мовлення
- хоча б активувати свій рахунок-профіль після реєстрації.
Світлано, спасибі за твої зусилля!

Парадокс: те, що нас поменшало, лише радує :)
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Re: Діяння Адміна

Повідомлення Путін »

це радує
Svitlana писав: - вибрати собі нік-псевдонім "людський", що матиме смислове навантаження не лише для вас і надаватиметься до вимови (людськими) органами мовлення
що за наїзди????????
Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Діяння Адміна

Повідомлення Svitlana »

1001011101101 писав:це радує
Svitlana писав: - вибрати собі нік-псевдонім "людський", що матиме смислове навантаження не лише для вас і надаватиметься до вимови (людськими) органами мовлення
що за наїзди????????
На злодієві шапка горить чи що? Ніхто пальцем не тикав. Просто повитирала пару хлопців і все. Хочеш, зміню твої палички і бублики на фонетичний варіант твого ніка, що вже народ витворив у процесі спілкування - Путін?
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

давай :D
Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Так що, справді робити "Путін"? В якому варіанті тобі - Путін чи Putin чи Путин?
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

Світлано! переклади ще на давньошумерську! :lol: :lol: :lol:
Назвали мене Путіним, то хай буде "Путін" !!!
оскільки я ********, то робіть, що я кажу!
А оскільки я маю однофамільця, то мене можна буде посилати на ***** тоді, коли мій однофамілець піде з посади!!!!
Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

1001011101101 писав:Світлано! переклади ще на давньошумерську! :lol: :lol: :lol:
Назвали мене Путіним, то хай буде "Путін" !!!
оскільки я ********, то робіть, що я кажу!
А оскільки я маю однофамільця, то мене можна буде посилати на ***** тоді, коли мій однофамілець піде з посади!!!!
:lachtot: :tgrin:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

На форумі відбулися невеличкі зовсім зміни і перетасовки у темах. Деякі можна побачили лише зареєстрованим учасникам, а тому перевірте, чи ви у системі (вгорі справа "ВХІД")

Як завжди - з радістю прийму зауваження, критику, а також пропозиції та побажання.

Є ідея звести "дітей" та "красу зі здоров"ям" разом з темами "Господарки" під дахом останньої. Як ви на це дивитеся?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Діяння Адміна

Повідомлення Svitlana »

Svitlana писав:Останніми днями Адмін "прочистив" базу даних користувачів. Були знищені "спамери", "тихі, але дивні" (подібні до спамерів, але котрі нічого не робили) та неактивовані профілі користувачів.

Якщо ваш профіль було видалено, то це сталося помилково, абсолютно ненавмисно і без будь-яких причин особистого характеру.
Щиросердно перепрошую за таке ганебство і прошу вас знову зареструватись з тими самими даними (чи подібними).

Щоб надалі уникнути таких негараздів прошу вас:
- написати хоч одненьке повідомлення на форумі (відмінне від спаму)
- вибрати собі нік-псевдонім "людський", що матиме смислове навантаження не лише для вас і надаватиметься до вимови (людськими) органами мовлення
- хоча б активувати свій рахунок-профіль після реєстрації.

Незабаром намічається знову велика "зачистка". Можуть виникнути проблеми, описані в цитаті вище.

Щоб надалі уникнути таких негараздів прошу вас:
- написати хоч одненьке повідомлення на форумі (відмінне від спаму)
- вибрати собі нік-псевдонім "людський", що матиме смислове навантаження не лише для вас і надаватиметься до вимови (людськими) органами мовлення
- хоча б активувати свій рахунок-профіль після реєстрації.

Для тих, хто забув свій пароль - можете написати мені і я вишлю вам новий пароль, котрий ви зможете собі поміняти, або можете скористатися ланкою нагадування паролю, що висвічується під словом ВХІД при спробі залогінитися на форум.

Наперед прошу пробачення, якщо ненароком нароблю комусь пакостей. :oops:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Діяння Адміна

Повідомлення Svitlana »

Намічаю велику зачистку тем на форумі. Прошу вносити свої пропозиції.
Якщо ніяких пропозицій не буде, то просто майте на увазі, що інформацію просто треба буде краще шукати (користуйтеся Пошуком вгорі зліва).

Смайли на панелі відповіді посортовані більш-менш до випадку: позитив-нейтральні-негатив (плюс-мінус). Інші посортую подібним чином пізніше.

Ще хочу сказати, що тепер ви можете цитувати багатьох дописувачів одночасно в одному повідомленні: тиснете на "Цитата" одного з тих, кого хочете цитувати, а потім, коли у вас вже буде відкрите вікно для допису, прокручуєте тему вниз і додаєте решту цитат (так само справа тиснути на "Цитату"). Як на мене - то досить значне полегшення.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Діяння Адміна

Повідомлення Svitlana »

Останні зміни: у форумі "Дозвілля та подорожі" я створила нові підфоруми з метою кращої організації інформації. Якщо вам це подобається - подібне проведу й в інших форумах. Іншим варіантом могло би бути створення додаткових розділів та збільшення списків на головній сторінці форуму. Що, як на мене, буде трохи зарябо. Але моя власна точка зору може бути відмінною від точки зору мас. Тому прошу вас, дорогі форумчани, висловитися. Інакше сприйму :wontsay: мовчанку за згоду і надалі буду творити своїми "очумелими ручками" подібне.
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Re: Діяння Адміна

Повідомлення Бриська »

А можна спочатку по списку зробити обіцяне? Наприклад, щоб нові теми було краще видно? :oops:
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Діяння Адміна

Повідомлення Svitlana »

НАРЕШТІ!!! СТАЛОСЯ! :yahoo3: Тепер гості можуть бачити приєднані фото та ланки. Хоча! Дуже багато функцій, а також деякі форуми для гостей закриті, тому раджу реєструватися.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Діяння Адміна

Повідомлення natalotschka »

Чому мені кожного разу треба доводити, що я не бот? Що то за нововведення таке, яке нервує :bad2:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Діяння Адміна

Повідомлення Svitlana »

natalotschka писав:Чому мені кожного разу треба доводити, що я не бот? Що то за нововведення таке, яке нервує :bad2:
Така се ля ві... :unsure: Зате нема великих рекламних куп гною в темах.
Подивися у налаштуваннях браузера вгорі у меню під Екстрас, Налаштування (Einstellungen...), закладка Datenschutz, Виставити галочки і вибрати наступне: Coockies akzeptieren, Coockies behalten, bis sie nicht mehr gultig sind).

Хоча пару раз воно ще може перепитати (поки ті самі кукіз не обновляться) + ще раз чи два, щоб запам"ятати.
Відповісти

Повернутись до “Адміністрація форуму”