Наповнення форуму

Все що стосується роботи форуму і його наповнення. Прямий зв'язок з адміністрацією
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Наповнення форуму

Повідомлення Svitlana »

Шановні форумчани,
З часу початку роботи нашого, а, точніше, вашого форуму (9 лютого) вже відбулися ряд змін, покращень, перестановок, перетусовок.
Щось міняємо за побажаннями і зауваженнями читачів (як правило окремих), щось видумуємо самі. Отож, хотілося б попросити активніше реагувати на зміни і висловлювати свої :up: чи :down:
Зміни впроваджуватимуться у життя якнайшвидше. Але іноді на складніші потрібно буде трішечки зачекати (як з транслітом), а деякі простіші вирішуватимуться миттєво ( :roll: не думай о секундах с высока...)

Питання на сьогодні - як вам зміни у темах? Залишати, робити як було чи взагалі на щось інше переробити?
Будь-які ідеї обговорюватимемо у цій темі. Бризкати слиною і :ducken: кидати камінням в адміністраторів можна
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Re: Наповнення форуму

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:
Питання на сьогодні - як вам зміни у темах? Залишати, робити як було чи взагалі на щось інше переробити?
Залишати по новому :2thumbs:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Пропозиція: можливість в профілі вказувати день народження. Хто не хоче - не вказує, хто хоче - вказує. Чи це технічно можливо і скільки займає часу, не знаю. :ka:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:Пропозиція: можливість в профілі вказувати день народження. :ka:
Я надіюсь тільки день і місяць?? :lol: Рік мабуть не треба :lol: :lol:
А ідея хороша :cooler:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Подивилася я - у стандартних можливостях програми форуму - такої функції немає. Це вже треба самим "ручки-ножки" доробляти. Але спробую нашу тех.службу присадити за це. :andiearbeit:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:Подивилася я - у стандартних можливостях програми форуму - такої функції немає.
Ти вже профі :respekt:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ага, спец. Моя рідна техслужба мені бажає юнікс, перл і прочі матюки вчити. Поки пручаюся. :warn:
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

Пручайся! :mod:
не жіноче це діло!
А ЯКЩО У ТЕХСЛУЖБИ І ТЕБЕ ОДИН КОМП, з пручанням можуть бути проблеми :klugscheisser:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

1001011101101 писав:Пручайся! :mod:
не жіноче це діло!
А ЯКЩО У ТЕХСЛУЖБИ І ТЕБЕ ОДИН КОМП, з пручанням можуть бути проблеми :klugscheisser:
:lol: комп"ютерів вистачає, не вистачає часу і натхнення.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Світлано, спасибі за постійне вдосконалення нашого форума! :2thumbs:

Назва Господарка (розділ) краще звучить! :respekt:
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

tanyushka писав:Світлано, спасибі за постійне вдосконалення нашого форума! :2thumbs:

Назва Господарка (розділ) краще звучить! :respekt:
Хвилиночку! А чому саме "Господарочка"? Це схоже на дискримінацію чоловіків! Є господарочка, а де дівся господар?!!
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

natalotschka писав: Є господарочка, а де дівся господар?!!
Гроші заробляє :lachtot: І не дуже вже й дискриминуєш того господаря...
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Наталко, не "господарочка", а господарКА, тобто суто українське слово для "Хазяйство".

:roll: Щойно подумала.... господарка Одарка, господар Пилип... Напевно і так можна... Але я не це мала на увазі.

Може ще щось можна поміняти? Моє натхнення зовсім від рук відбилося і вдома ночує рідко. То прошу вносити пропозиції ваших натхнень.


ЗІ: Ні, все-таки буде "господиня Одарка, господар Пилип" :idea:
(Піду-но я відкрию тему, певно, для проблемних питань мови та мовлення - будемо думати гуртом)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Форум Шлюб у Швейцарії розформовано:
- документи у розділі Документи (візи, громадянство, квитки...)
- розмови про швейцарських чоловіків і де з ними знайомитися у темі "За життя"
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Снігурка »

щось мені чим далі, тим більше подобається ваш форум :good: :verygood: :bravo: :handshake:
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Lea »

Форум дуже перевантажений категоріями і підкатегоріями. Для тих пару калік, що сюди заходять, можно було б спростити структуру. А то нічого не можна знайти.
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Info »

Я вам вже в іншій темі дала відповідь. На всі 100% погоджуюся, але реально немає часу не те, що на грунтовні зміни, а навіть і на модерацію. Спробую переглянути приорітети і все-таки цим зайнятися найближчим часом.
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Lea »

Вважаю, що рубрику Найближчі зустрічі та Украінська громада можна було злити в одну. Також було б добре, щоб назовні була видима остання тема в тій чи іншій рубриці. Назва рубрики Господарка асоціюється із жінкою десь с п'ятдесятих років минулого століття - в халаті і з шваброю в руках. Тобто створюяться трохи запилений образ форуму.
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Info »

Врахуємо. Господарка - це українською household, хозяйство.
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Lea »

[quote="Info"]Врахуємо. Господарка - це українською household, хозяйство.[/quotе]

А я подумала, що господарка - це господиня. Де це так говорять? Чому не назвати категорію більш сучасно - Сім'я та побут.

Відносно пропозицій - потрібно зменшити кількість постійних тем, десь 5 не більше, і також іх візуально краще виділяти. Новому, та в принципі і постійному користувачу важко орієнтуватися в актуальних темах.

Також хотілося б обговорити можливості розміщення вверху форуму банера на дитячий садок-школу Сонечко. Я вважаю, що питання підростаючого покоління, украінська освіта в Швейцаріі - це досить важлива тема.
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Info »

З банером звертайтеся - обговоримо. Хоча тут особливо і обговорювати нема чого. Треба нам тільки розміри відкопати, а вам - банер виготовити.

Можна також звернутися до нас з пропозицією допомогти з модерацією та обробкою форуму, реальними кількома днями роботи. :wink:
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Виктория »

Немає проблем :glad: Ми зробимо банер, бо "на носі" відкриття українського садка та школи, а люди кажуть, що реально не бачили ніякої реклами і в купі всієї інформації не можуть знайти наше оголошення.
Також я можу зробити лінк на ukrainians.ch на сайті школи, щоб ​​люди, заходячи до нас, бачили і ваш сайт теж.
Що стосується модераторів і допомоги, зробіть рекламу, адже у нас багато українських чоловіків, які працюють в Швейцарії програмістами і готові допомогти.
Info
Site Admin
Повідомлень: 539
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Наповнення форуму

Повідомлення Info »

Потрібні не програмісти, а звичайні відвідувачі форуму, що читають нашими буквами і мають бажання покращити форум змістовно.
Відповісти

Повернутись до “Адміністрація форуму”