Чи підтримуєте ви ідею приєдання до НАТО? (опитування)

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему

Чи підтримуєте Ви ідею приєднання України до НАТО?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Чи підтримуєте ви ідею приєдання до НАТО? (опитування)

Повідомлення _vital_ »

У ці дні в Бухаресті проходить саміт НАТО, на якому буде розглянуто питання надання (чи ненадання) Україні та Грузії Плану Дій щодо здобуття Членства в альянсі. Що ви думаєте з приводу вступу України до цієї організації? Голосуйте!
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Re: Чи підтримуєте ви ідею приєдання до НАТО? (опитування)

Повідомлення Бриська »

Я так думаю, що питання стоїть чи нас взагалі візьмуть туди, а чи ми того хочемо
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Чи підтримуєте ви ідею приєдання до НАТО? (опитування)

Повідомлення Снігурка »

як оце дістало, що як тільки з нами хочуть чи не хочуть мати справу. оглядаються, що ж скаже росія

але можете вважати мене нетолерантною, я ж переконана, що наш спільний європейський ворог іслам. за останніми даними, мусульман на світі вперше стало більше, ніж католиків, у своїй масі вони агресивні і фанатичні, а найголовніше, не поважають нічого несвого. це найстрашніше
Nastiia
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 23
З нами з: 12 лютого 2007, 13:40
Звідки: Ukraine/Luzern
Контактна інформація:

Re: Чи підтримуєте ви ідею приєдання до НАТО? (опитування)

Повідомлення Nastiia »

Бриська писав:Я так думаю, що питання стоїть чи нас взагалі візьмуть туди, а чи ми того хочемо
вчора, по ІНТЕРУ, дивилася "Свободу з Шустером", там якраз йшло про приєднання до НАТО, таки вони згодні :smile: ....нас приєднати

черга за нами :wink:

в смислі, що пора роз`яснювати народу, що таке НАТО, як колись робили в Словаччині, чи інших краінах...де спочатку недовіра також була, і тільки 1/3 населлення була згодна..
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Чи підтримуєте ви ідею приєдання до НАТО? (опитування)

Повідомлення Svitlana »

Як на мене, то скидається на те, що у нас всі "ЗА". Хто скептично ставиться до реального приєднання, як полетіти на Місяць, хто однозначно висловлюється, але проти ще не зустрічала. Та й голосування вище це доводить. :wink:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”