Євробачення - 2008

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Євробачення - 2008

Повідомлення dima_ternopil »

Ось вже і підійшов час обговорити Євробачення-2008!

Цього року конкурс пройде в Белграді(Сербія).
43 країни подали заявки на участь в конкурсі(рекорд!).
Фінал відбудеться 24 травня у величезному залі(до 20 тис. чол.)

Від України їде Ані Лорак з піснею Shady Lady(http://www.youtube.com/watch?v=vlQ03amvLuo).
Учора переглянув відеокліп: чисто танцювальна музика з нехитрим текстом (звучить краще ніж "зібен-зібен ай лю-лю").
Шоу програму теж на високому рівні зробили.
Ну і безумовно - наша Кароліна дуже красива дівчина!
В Європі таке люблять, а тому вважаю що маємо непоганий шанс на перемогу!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Svitlana »

Якщо вона займе з оцим перше місце - можна буде чимось іншим зайнятися під час трансляції Євробачення. :notgood:
Але до фіналу може пройти. Бо половина приблизно отакого буває дуже часто. Як правило, Голландія таке любить пропихати. :gigle:
Думаю, "Сало в шоколаді" з "Підмануля" мало би більший успіх.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення dima_ternopil »

Svitlana писав:Якщо вона займе з оцим перше місце - можна буде чимось іншим зайнятися під час трансляції Євробачення. :notgood:
Але до фіналу може пройти. Бо половина приблизно отакого буває дуже часто. Як правило, Голландія таке любить пропихати. :gigle:
Думаю, "Сало в шоколаді" з "Підмануля" мало би більший успіх.
Я не знаю як хто дивиться то дійство, але сідаю дивитися лише коли розпочинається голосування :grin:
Все решта мене мало цікавить.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Svitlana »

Нє, ну ти шо?! Треба ж подивтися чи дійсно заслуговує хтось там на увагу, хто як і чого голосував.
Наприклад минулого року моя найулюбленіша пісня була "Push the button" від Ізраїлю, але зрозуміло, що з політичних причин вони не могли виграти. Але, щоб подобалася пісня, політика не потрібна. Кажуть, що в івритській частині пісні співають оце:
we r bombed all the time and those arabs dont understand that sooner or later all the hamas terorists will die from israeli air force bombings and that all the world will b against them

Ще мені французи і британці сподобалися :brovy: :bravo: Хоча вони опинилися мало не в самому хвості. Але стьобчик в них так само дуже кльовий був.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення dima_ternopil »

Я поцікавився результатами голосування(к-ть балів) Швейцарії на користь українських виконавців:
2007 - 2
2006 - 0
2005 - 0
2004 - 0 (наш переможний рік)

Не радісна ситуація....
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Снігурка »

швейцарія була єдиною країною, котра не голосувала за руслану. дуже надіюсь, що вас там тоді ще не було. у 2007 ви постарались :bravo:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Svitlana »

dima_ternopil писав:Я поцікавився результатами голосування(к-ть балів) Швейцарії на користь українських виконавців:
2007 - 2
2006 - 0
2005 - 0
2004 - 0 (наш переможний рік)

Не радісна ситуація....
:gigle: 2 бали - це сума всіх наших телефонів, а до того мене тут не було
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Svitlana »

http://www.ndrtv.de/grandprix/interakti ... ndex.phtml

Німецький канал NDR проводить голосування по хітах всіх випусків Євробачення. У списку не лише переможці, але і ті, хто посів хіт-паради після Євробачення, хоча на конкурсі навіть не потрапили до фіналу. Серед український виконавців - Сердючка і Руслана. Форум СУСН закликав підтримати Руслану, я закликаю підтримати Україну. :tak2: Хоча, все одно все на ваш розсуд. Голосувати можна щодня, максимум за 3 позиції за раз, реєстрація не потрібна.
:ukrainian:
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення сянка »

Мені завжди подобалась Ані Лорак, маю всі її україномовні диски. Але відверто кажучи на це Євробачення вона мене дуже і дуже розчарувала. Костюм рагульський, міміка під час пісні дурацька, а пісня якось зовсім ніяка. А те, що та пісня від Кіркорова, то взагалі нема слів. Буде у нас десь місце 10-12, не більше. Хоча голосувати за неї я звичайно буду, як і в попередні всі роки голосувала за наших, навіть якщо це повні лузери.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення сянка »

Переслухала майже всіх учасників цьогорічного Євробачення. Дуже сподобалась учасниця з Сербії. Чимось подібна на Софію Ротару в молодості. Гурцкая від Грузії -теж нічого. Тільки чому вона представляє Грузію? Вона - грузинка? Цікаво звучить пісня на івриті від учасника з Ізраїлю. Якось трохи краще стала сприйматись пісня нашої Лорак, хоча і далі дотримуюсь думки, що вона не є переможною. Бо й конкуренти є дуже сильні.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення natalotschka »

Так, Діана Гурцкая - грузинка. До речі, особливо гарно співає на грузинській мові!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Снігурка »

в четвер півфінал. не забудьте голосувати, бажано за україну, щоб вона пройшла у фінал!!!
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Nadya »

От як тепер наші українці про Євробачення жартують :smile: :
"за неофіційними даними наступного року на Євробаченні Україну представить Віталій Козловський. І для того, щоб перевершити Діму Білана, Віталік виступатиме на сцені, а біля нього Кличко влаштує спаринг, вкладаючи по черзі всіх конкурсантів, при цьому Ліля Подкопаєва буде робити різноманітні гімнастичні па, а Яна Клочкова в маленькому басейні на швидкість буде обганяти дельфінів! В перемозі можна навіть не сумніватися!"
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Svitlana »

:lol3: До речі, жарти жартами, а ідея хороша - здається, ще ніколи подібного не було - ото був би тренд на довгі наступні роки, як Русланині барабани.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Снігурка »

http://www.bulvar.com.ua/arch/2009/11/49c0f226850fa/

прикола стаття про вибір 2009
Аватар користувача
Galo4ka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 48
З нами з: 09 лютого 2007, 15:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Galo4ka »

А це про Приходько українська версія http://tsn.ua/ua/glamur/events/kiyanka- ... -2009.html ,але мені душа радується шо Росія при свому великому виборі "поющих трусов" вибрали українку та щей з україномовною піснею,короче якщо вони і виграють перемога буде скоріше наша. :brovy:
Зображення
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення pol_serg »

Ну "цікава стаття" з Бульвару - то взагалі шедевр, написаний невідомо ким, але явно нездоровим. Я взагалі не розумію, ну чого на постсовку така любов до того Євробачення, вже давно той конкурс перетворився на фрік-шоу і втратив сенс пісенного конкурсу. Навіть при всій повазі до перемоги Руслани - ну невже ви можете назвати ту пісню гарною??? :bad2: Так само паскудно виглядали потуги інших наших учасників, я мовчу про Сердючку, як власне "співочу одиницю". І того року знов те саме, най вже їде хоч Лобода - черговий фрік з піснею-жахом. А Приходько - рівно така ж українка як і для прикладу Жириновський (народився в Рівненській обл) чи Матвієнко (мер Петербургу - народилася в Шепетівці), і пісня її хоч і українською мовою, проте нагадує скоріше істеричний припадок з усіма наслідками. Кидайте в мене гнилими помідорами, я нізащо не повірю, що сучасна шовіністична Росія насправді обрала ту пісню, так як і в результати останніх виборів в Тернопільську раду. :oops: Скоріше всього Меладзе таки дуже впливовий "продюсер", а дівчИна вдало охмурила небожа (чи кого там з родичів Ернста), от і все.
Не знаю, можливо комусь то й цікаво але для мене те шоу - в повному ігнорі.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Євробачення - 2008

Повідомлення nataliya »

Подивіться ось це http://www.youtube.com/watch?v=cWo6Dbwq4Ms

там є і россійські матрьошки, і ведмеді, балалайки, гімн Радянського Союзу і навіть "Досвидание Путин"....
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення natalotschka »

Приходько дуже талановита та неординарна, жаль що наші її прошляпили... І пісня суперова, Меладзе не пише поганих пісень. А от Лобода... Ну в статті "Бульвара" її дуже добре описала журналістка, прямо "в яблучко". Опозоримося...
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення dima_ternopil »

nataliya писав:Подивіться ось це http://www.youtube.com/watch?v=cWo6Dbwq4Ms

там є і россійські матрьошки, і ведмеді, балалайки, гімн Радянського Союзу і навіть "Досвидание Путин"....
Кумедно... :glad2:

Якщо їх допустять до виступу на євробаченні з такими словами та шоу - то виграти можуть тільки так...
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Євробачення - 2008

Повідомлення pol_serg »

Як кажуть, про смаки (а рівно про талановитість і своєрідність Приходько та Меладзе) не сперечаються. :brovy: Лободу колись той самий Меладзе продюсував... :tak2: До слова, Пиходько в укр. фіналі вона співала зовсім не ту пісню, що й в російському, скоріше за все, ті самі продюсери хотіли скандалу, і вони його вчинили, адже як іще пояснити їх поведінку? Я більш ніж впевнений, що якби до того скандалу по Москві пройшлися зпитанням хто ж така власне та Приходько - навряд чи частіше ніж 1 зі 100 відповів би правильно.
А зганьбитись чи не зганьбитись, повірте, ну та ганьба Лободи буде настільки незначною порівняно з усіма іншими способами, що й зважати на то годі, це смішно. Як кажуть - "Давай, Свєта, пакажі їм f*ckin' macho" :grin: :grin: :grin:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Svitlana »

Давайте пофантазуємо:

Росія зараз дуже активно пробує промивати мізки і своїм і чужим (тобто нам і колишньому совку). Навіть до нас забредали з ідеями братерської рівності у стилі єднання, що ми вже проходили колись. Тепер так: роблять зірку (вона ж з рос. Фабрики зірок?), аранжують доброго автора і продюсера, бацають класну пісню укр. мовою (чого це раптом Меладзе на укр. пробило :sceptical: ).
Далі підплачують чи і просто садять своїх у журі, котре посеред "трусів" відсіює її. Газети починають писати, суд забороняє проведення фіналу... Фінал проводять, бо проводити його треба, суть Приходько все ж не в тому. Росія розкриває обійми і приймає бєдную Настю до числа своїх зірок знову. Укр. народ в шоці і все-таки вболіває за свою україномовну пісню (на користь Росії), на зло вульгарній Лободі (чи то така фотка невдала у Бульварі?). В українців навіть на Заході повні штани вдячності за визнання Росією українського самородка, навіть при тому, що пісня - чистою укр. мовою. Росіянам - ще одне унаочнення, що Україна - це бидло, бидло нею керує і так далі... розкрутити можна.

Не приємні такі фантазії, але тааааакі вже в стилі нашого політичного та шоубізнесу. :enough:
Аватар користувача
Galo4ka
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 48
З нами з: 09 лютого 2007, 15:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Galo4ka »

pol_serg писав:Н
Так само паскудно виглядали потуги інших наших учасників, я мовчу про Сердючку, як власне "співочу одиницю". І того року знов те саме, най вже їде хоч Лобода - черговий фрік з піснею-жахом. А Приходько - рівно така ж українка як і для прикладу Жириновський (народився в Рівненській обл) чи Матвієнко (мер Петербургу - народилася в Шепетівці), і пісня її хоч і українською мовою, проте нагадує скоріше істеричний припадок з усіма наслідками. Кидайте в мене гнилими помідорами, я нізащо не повірю, що сучасна шовіністична Росія насправді обрала ту пісню, так як і в результати останніх виборів в Тернопільську раду. :oops: Скоріше всього Меладзе таки дуже впливовий "продюсер", а дівчИна вдало охмурила небожа (чи кого там з родичів Ернста), от і все.
Не знаю, можливо комусь то й цікаво але для мене те шоу - в повному ігнорі.
Нерозумію для чого всіх поливати брудом,я також не тащуся від пісень ні Лободи ні Приходько,але просто болію за них, як за українських виконавців,а в Україні без Сердючки непроходить жодного весілля чи забави,ви напевно цього незнаєте.І при вашій зацікавленості нескажеш що шоу "в повному ігнорі".
Зображення
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав:Давайте пофантазуємо:

Росія зараз дуже активно пробує промивати мізки і своїм і чужим (тобто нам і колишньому совку). Навіть до нас забредали з ідеями братерської рівності у стилі єднання, що ми вже проходили колись. Тепер так: роблять зірку (вона ж з рос. Фабрики зірок?), аранжують доброго автора і продюсера, бацають класну пісню укр. мовою (чого це раптом Меладзе на укр. пробило :sceptical: ).
Меладзе вже писав пісні українською, наприклад, до музичного фільму "Сорочинський ярмарок". І живе він власне у Києві.
Я більш ніж впевнений, що якби до того скандалу по Москві пройшлися зпитанням хто ж така власне та Приходько - навряд чи частіше ніж 1 зі 100 відповів би правильно.
Приходько точно знають трохи більше москвичів, бо вона переможниця сьомої "Фабрики зірок", яка транслювалася в прямому ефірі.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення natalotschka »

pol_serg писав:Ну "цікава стаття" з Бульвару - то взагалі шедевр, написаний невідомо ким, але явно нездоровим. Я взагалі не розумію, ну чого на постсовку така любов до того Євробачення, вже давно той конкурс перетворився на фрік-шоу і втратив сенс пісенного конкурсу. Навіть при всій повазі до перемоги Руслани - ну невже ви можете назвати ту пісню гарною??? :bad2: Так само паскудно виглядали потуги інших наших учасників, я мовчу про Сердючку, як власне "співочу одиницю". І того року знов те саме, най вже їде хоч Лобода - черговий фрік з піснею-жахом. А Приходько - рівно така ж українка як і для прикладу Жириновський (народився в Рівненській обл) чи Матвієнко (мер Петербургу - народилася в Шепетівці), і пісня її хоч і українською мовою, проте нагадує скоріше істеричний припадок з усіма наслідками. Кидайте в мене гнилими помідорами, я нізащо не повірю, що сучасна шовіністична Росія насправді обрала ту пісню, так як і в результати останніх виборів в Тернопільську раду. :oops: Скоріше всього Меладзе таки дуже впливовий "продюсер", а дівчИна вдало охмурила небожа (чи кого там з родичів Ернста), от і все.
Не знаю, можливо комусь то й цікаво але для мене те шоу - в повному ігнорі.
Ну, "на вкус и цвет...". Хтось слухає класику, а хтось збиває каблуки під Сердючку.
Ти тут таке понаписував, що я вже йду шукати гнилого помідора :brovy: :notgood:
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”