Євробачення - 2008

Національне питання, національні проблеми, своє-чуже, роздуми і дискусії на тему
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення pol_serg »

І я кажу - до вибОру - до кольОру...
Ну по-перше без образ, сказати «мені не подобається» чи «виглядає підозріло» не значить обливати когось брудом, в «Бульварі» є багато доречніших прикладів, як це робиться професійно – відчуйте різницю. :brovy: Як ви зауважили, мій «жвавий інтерес» був підігрітий нашим укр. телебаченям, бо практично цілий час (я був в Україні близько тижня) з інтервалом в пів-години, по більшості каналів транслювалось щось та про скандал на Євробаченні, як не Грузія, то Україна, Норвегія тощо. Так якби головна проблема – не економіка і ситуція в країні загалом, а хто поїде на Євробачення і якже воно там буде... :bad2: Повірте – це дратує і не лише мене. Запевняю - після Руслани - не дививсь, не вболівав, не голосував і відносився неупереджено. :warn:
Лише зараз заради приколу подивився, що таке «Фабрика Зірок», ви думаєте коли то вже якась 10 серія невже хтось памятатиме попередню «продукцію». Такий вже несправедливий світ, що переможці кастингових шоу швиденько заробляють трохи грошенят і чомусь зникають назавжди, не має значення де, чи в Штатах, чи в Німеччині чи в Україні... :wise:
А помідори складайте до неділі, вони гарно пасуватимуть до вегетаріанської їжі... :oops:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Svitlana »

pol_serg писав: практично цілий час (я був в Україні близько тижня) з інтервалом в пів-години, по більшості каналів транслювалось щось та про скандал на Євробаченні, як не Грузія, то Україна, Норвегія тощо. Так якби головна проблема – не економіка і ситуція в країні загалом, а хто поїде на Євробачення і якже воно там буде... :bad2: Повірте – це дратує і не лише мене.
Забивають людям мізки, щоб не дай "бо чогось серйознішого не побачили, хай переймаються національним питанням у вигляді "Євродопобачення".

pol_serg писав:А помідори складайте до неділі, вони гарно пасуватимуть до вегетаріанської їжі... :oops:
:yahoo:

Або маринуй :lol3:
:trap:
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Снігурка »

і знову євробачення

http://www.eurovision.tv/page/news?id=9 ... e+final%3F

6.3 відбір
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Снігурка »

україна відібрала.

35 кандидатів

http://tsn.ua/glamur/events/ukrayina-vi ... -2011.html
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Снігурка »

вчора відбувся остаточний відбір. котрий викликав гучні дискусії. вибрали Міку Ньютон, народжену як Оксана Грицай в Західній Україні, в Калуші, котра співає російську пісню. іншими кандидатами були такі голоси як Приходько та Злата Огнєвич, у котрої дуже оригінальна пісня.

кого цікавить, з ким ми на мою думку не пройдемо навіть у фінал, дивіться у ютюбі
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Снігурка »

Україна виступатиме у другомі півфіналі. трансляція з 21.00 у четвер 12.5

номер 6
Аватар користувача
Darynochka

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Darynochka »

а в фінал таки пройшли.
мені більше за всіх сподобалася Швейцарія Італія і Грузія наприклад.
Взагалі шоу стає з кожним роком нудніше та нудніше :think:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Svitlana »

Мені цікаво було спостерігати цього року розподіл голосів. Політика явно змінилася. Навіть закралися підозри, що все ж результати залежать від майстерності митців... Але... тоді дуже дивно, що Швейцарія залишилася у хвості. Та і не лише вона була незаслужено відкинутою. :sad2:

Я почала дивитися ... з кінця... прийшла вже на розподіл голосів. Після них - виступ переможців "на біс". :wow4: Я була глибоко шокована фальшивими нотами співачки... Мусіла шукати їх же виступ в іншому місці, бо то було би просто занадто. Скільки ж і кому вони мали б за це дати? В іншому місці вони співали краще. Але, пардон, я думала співаки мали б свою пісню і 10 разів підряд заспівати без лажі.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Євробачення - 2008

Повідомлення Снігурка »

німеччина сьогодні не гололвує,лише в четвер

ви можете голосувати?
Відповісти

Повернутись до “Політика, історія, філософія”